Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yasal surec 6gundur 4440542 numarasını ara seslı sıstem bıraz konusur menuler geldıkten sonra sırasıyla 3 sefer 1 ı tusla daha sonra tasıdıgın numarayı yaz durumunu ordan sorgula egerkı kaydı yoksa bayı gırmemıstır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juske

Yasal surec 6gundur 4440542 numarasını ara seslı sıstem bıraz konusur menuler geldıkten sonra sırasıyla 3 sefer 1 ı tusla daha sonra tasıdıgın numarayı yaz durumunu ordan sorgula egerkı kaydı yoksa bayı gırmemıstır

Denedim numarayı yazdım ve diyorki telesekreter KISABİR SÜRE İÇİN SİZE HİZMET VEREMİYRUM lütfen bekleyin sizi MH bağlıyorum diyor.!
    Sabahta öyle oldu ama Bayii yolladım diyor Vodafone MH sistemde YOK diyor.!
  • Hattımı dün akşam almıştım. Şu an açık mesaj atıp çağrı yapabiliyorum fakat self servis'te işlem yapamıyorum. [Hattınız aktif olmadığı için sadece TL yükleyebilirsiniz hatası veriyor]
    Ayrıca yeni hatla beraber olan 5TL hediye de yüklenmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

İşi bilmeyen bayi tarife kısmına Komple Özgürlük Tarifesi yazmış.
    Cep Özgür tarifesine ek bir paket değil miydi bu?

ben bayiye cep ozgur tarifesini istiyorum dedim adam bana bu paketten sadece ozgur genc tarifesi yararlanabiliyor deyip ozgur genc tarifesi yazdi.bayilerinde bisey bildigi yok.

• bu tarifeden illa yeni hat ve yeni numarami taşımak lazım yani 4 5 yıldır vodafon kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: differentt

quote:

ben bayiye cep ozgur tarifesini istiyorum dedim adam bana bu paketten sadece ozgur genc tarifesi yararlanabiliyor deyip ozgur genc tarifesi yazdi.bayilerinde bisey bildigi yok.

Beni de özgür genç olarak kaydetmişler. Vodafone forumda da her tarife bundan yararlanabilir denmiş.
    Ne de olsa Türkiye'deyiz bunlar normal

• quote:

Orijinalden alıntı: emre42dem

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL

Kampanyadan kısa ve öz olarak bahsedecek olursak

1) İlk olarak kampanya 19 TL ve 23 TL şeklinde iki kısımdan oluşmaktadır.
    2) Bu kampanyadan 19 TL ye yararlanabilmek için 26 yaşından küçük olmalısınız.
    3) Eğer yaşınız 26 ve üzeriyse 23 TL karşılığında bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz.
    4) Kampanya numarasını taşıyanlara veya yeni hat alanlara yönelik bir kampanyadır.
    5) Faturasızdır.
    6) Kampanya 19 Marta başlayacak olup - 5 Nisan tarihinde son bulacaktır.

25 yaş ve altı için detaylı bilgi :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

26 yaş veya üzeri kullanıcılar için detaylı bilgi :http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super_Komple_Paket.php

Öncelikle merhaba bu kampanyayı beğendim bilen arkadaşların beni aydınlatmasını rica ediyorum.
    Şimdi hattım turkcell hiçbir paketi beğenmiyorum ya da çok pahalıda diyebiliriz .
    Öncelikle turkcellin kalitesi çok iyi vodafoneu daha önce kullanmadım kalitesi nasıldır turkcellden geçiş yapacağım çok buyuk fark olur mu (turkcell metroda da çekiyor) Neyse şimdi turkcell kontör -8de + 3 aydır kontör yüklemiyorum haliyle + vergi 3 aylık bunları ödemeden geçsem vergi kaçakçılığı olur mu yada sadece vergiyi ödesem 10 tl lik yüklesem hertürlü - ye düşecek ilk sorum budur

Daha sonra turkcell hat babamın üzerine şubatın 3ünden itibaren 18 yaşında bulunmaktayım hattı kendimin üzerine alsam bir ücret alıyorlar mı ? sonra taşısam ?Ayrıca hattı devir yaparken babama gerek var mı ? Birde turkcellde iken hattı kendi üzerime aldım ee babamın üzerine olan evraklar ? açık hat falan satılıyor babamın üzerinden yararlanmasınlar ?

Son olarak
    bir madde de " Kampanya 19 Marta başlayacak olup - 5 Nisan tarihinde son bulacaktır." yani ben hattı taşıdım hadi hatda benim üzerime her şey tamam bu tarifeyi kullanıyorum (ilk ay) ikinci ay diyelim kontör yoktu alamadım paket yenilenmedi 3. ayda yenilenmedi sonra 4. ay yükledim yenileniyor değil mi ? birde diyelim 1. ay yükledm tarifeden yararlandım 2.ay yine yararlandım 3. ay bu tarifeyi iptal yazıp gönderdim 6. ay bu paket için başvuru yapabiliyor muyum yani bu tarife iptal etmemek koşulu ile mi geçerli? bir de bu tarife ne kadar sürer tahmininnizce ben eğer geçecekse bu tarife için geçeceğim 2-3-4 ay sonra bu tarife sonlanacaksa hiç geçmicemde uzun oldu biliyorum yardımcı olacaklara şimdiden teşekküürlerimi sunuyorum

• 6 gündür geçiş için bekliyordum.Mesaj falan gelmedi.Ben de mh'yi aradım.Geçiş yaptığınız operator tarafindan gecisiniz reddedilmis dedi.Avea mh'yi aradım.Eksik evrak yuzunden olmus dedi.Bir tane vodafone bayiisine gittim.Adam kimlik fotokopisini gondermemisler sizin dedi.Yok boyle bir sey.Gerzek bayii yuzunden 6 gundur bekliyorum.Bir daha gecis yaptim.6 gun daha bekle simdi.Gecis olacak diye TL yukleyip pakette yapmadim.Resmen magdur ettiler.Sinirim tepeme geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KediTartaklayanBodyciFare

6 gündür geçiş için bekliyordum.Mesaj falan gelmedi.Ben de mh'yi aradım.Geçiş yaptığınız operator tarafindan gecisiniz reddedilmis dedi.Avea mh'yi aradım.Eksik evrak yuzunden olmus dedi.Bir tane vodafone bayiisine gittim.Adam kimlik fotokopisini gondermemisler sizin dedi.Yok boyle bir sey.Gerzek bayii yuzunden 6 gundur bekliyorum.Bir daha gecis yaptim.6 gun daha bekle simdi.Gecis olacak diye TL yukleyip pakette yapmadim.Resmen magdur ettiler.Sinirim tepeme geldi.

Bende senin yaşadığını yaşadım hemde aynısı AZ ÖNCE HEM AVEA MH. HEM VODAFONE ile görüştüm Numara taşıma birim yöneticisi ile
    TC numaranız 1numara eksik yada yanlış girmiş giren personel dedi bende hemen bayii aradım c.tesiden beri sizi bekliyorum 23mart yani
    C.tesi günü Faturam Kesilcek o ne olucak dedim kaç tl dedi 35TL dedim tamam bizim hatamız ise ödeyelim söz dedi işyeri sahibi bende
    Ok. dedim C.tesiyi geçmez dedi inşallah dedim geçerse alırım dedim TAMAM HATAMIZ SİZ bir yere şikayet etmeyin bizi dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 21 Mart 2013; 16:48:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

6 gündür geçiş için bekliyordum.Mesaj falan gelmedi.Ben de mh'yi aradım.Geçiş yaptığınız operator tarafindan gecisiniz reddedilmis dedi.Avea mh'yi aradım.Eksik evrak yuzunden olmus dedi.Bir tane vodafone bayiisine gittim.Adam kimlik fotokopisini gondermemisler sizin dedi.Yok boyle bir sey.Gerzek bayii yuzunden 6 gundur bekliyorum.Bir daha gecis yaptim.6 gun daha bekle simdi.Gecis olacak diye TL yukleyip pakette yapmadim.Resmen magdur ettiler.Sinirim tepeme geldi.

Bende senin yaşadığını yaşadım hemde aynısı AZ ÖNCE HEM AVEA MH. HEM VODAFONE ile görüştüm Numara taşıma birim yöneticisi ile
    TC numaranız 1numara eksik yada yanlış girmiş giren personel dedi bende hemen bayii aradım c.tesiden beri sizi bekliyorum 23mart yani
    C.tesi günü Faturam Kesilcek o ne olucak dedim kaç tl dedi 35TL dedim tamam bizim hatamız ise ödeyelim söz dedi işyeri sahibi bende
    Ok. dedim C.tesiyi geçmez dedi inşallah dedim geçerse alırım dedim TAMAM HATAMIZ SİZ bir yere şikayet etmeyin bizi dedi

Valla ben edecegim.Bayii numarasini falan bilmiyorum.Hastanedeydim o gunun gecesinde.Sabah uyumadan gittim yaptirayim hemen diye.Antalya'da egitim arastirma hastanesinin orada.Olana bak.Mh'yi mi arayip sikayet ediyoruz bayiyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KediTartaklayanBodyciFare -- 21 Mart 2013; 16:51:26 >

• quote:

quote:

quote:

Valla ben edecegim.Bayii numarasini falan bilmiyorum.Hastanedeydim o gunun gecesinde.Sabah uyumadan gittim yaptirayim hemen diye.Antalya'da egitim arastirma hastanesinin orada.Olana bak.Mh'yi mi arayip sikayet ediyoruz bayiyi ?

Evet ama şikayetvar.com yaz bayii tlf önemli değil adını bil yeter ve bi görüş çözer belki bende antalyadayım ben güllükten başvurmuştum
    Yapıkredi bankası kaşısı büyük bayii benimki belki güven sarsılmasın vodafone'da diye yaptı bana bilemem.?
    Bu arada Geçmiş olsun dostum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 21 Mart 2013; 16:56:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: differentt

quote:

Cepözgür 30 tlye 120 dk veren mi?
    Eğer oysa bugün bana önerdi bayideki kız.
    Özgürgenç oldum ama sanırım ben. Tam bilmemekle beraber, salak bana verdiği simkart zarfının üstüne not aldı özgürgeçn diye, sanki ben geçiyorum:D

Bu arada cepözgür ve özgürgenç arasındaki farklar neler acaba?

• Yıkılan Paketten buna geçiş yapıyorum yarın. Avea çekmiyordu ama ona rağmen paket çok iyi diye neredeyse 1 yıl katlandım. Bunu deneyelim inşallah çekiyordur. Çekmese de değişen bir şey yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölümperisi

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.

Yanlış anons arkadaşlar.

Bugün numara taşımaya başvurdum. Oradaki bayan turkcell izin vermez deyip yine de deneyelim dedi.
    Biraz önce Turkcell'i arayıp sordum, 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, hattı inceleyin geçen gün de aynısını söylediniz ama sonra geçebilirsiniz dediğimde, inceleyip hayır 90 günü doldurmanız gerekiyor cevabını aldım.

• quote:

quote:

Turkcell Müşteri Hizmetleriyle yaptığım görüşme sonucu, numara devri yapanlar, 3 ay beklemeden operatör değiştirebiliyor.

Ayrıntı isteyenler, müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdiğimde 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, ama btk'nın sitesinde böyle bir zorunluluk yazmıyor, hatta btk'nın sitesinde numara taşımaya baktığımda bu hat hiç taşınmamış benzeri bişey yazıyor dediğimde, güncellemeleri kontrol edeyim beyefendi denildi. Ve sonucunda, önce 90 gün beklemeniz gerekiyordu ama şuan öyle birşey görünmüyor başka operatöre geçebilirsiniz dedi.
    Tabi ardından niye başka operatöre geçmek istediğim sorulup, bikaç saçma tarife belirttiler. Üst mesajda yazan 400dk +2000 sms gibi. Ben de sorun şu ki, 1gb internetle beraber 19 tl ye veriyorlar onu dedim.

Yanlış anons arkadaşlar.

Bugün numara taşımaya başvurdum. Oradaki bayan turkcell izin vermez deyip yine de deneyelim dedi.
    Biraz önce Turkcell'i arayıp sordum, 90 gün beklemeniz gerekiyor denildi, hattı inceleyin geçen gün de aynısını söylediniz ama sonra geçebilirsiniz dediğimde, inceleyip hayır 90 günü doldurmanız gerekiyor cevabını aldım.

ben dün başvurmuştum taşımak için.akşam özgür gence hoşgeldin diye mesaj geldi.bugün btk dan baktım hattım hem turkcell hem vodafone da görünüyor.umutlanmıştım bende olacak sanırım diye :(

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ama şikayetvar.com yaz bayii tlf önemli değil adını bil yeter ve bi görüş çözer belki bende antalyadayım ben güllükten başvurmuştum
    Yapıkredi bankası kaşısı büyük bayii benimki belki güven sarsılmasın vodafone'da diye yaptı bana bilemem.?
    Bu arada Geçmiş olsun dostum...

Adını hatırlamıyorum hocam bayiinin.Bakıyorum şimdi Vodafone'un sitesinden.Benim gittiğimde sorun çıkacağı belliydi zaten.İlk başta kimlik fotokopisini bile çekemedi doğru düzgün. Sağolasın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: gaggag

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

quote:

Orijinalden alıntı: karamelemre

quote:

Orijinalden alıntı: sonurakar

avea gibi 90 gün şartı yazmamışlar, geri dönmede 3 gün bile olsa sıkıntı çıkmayacakmış gibi duruyor. mşt. temsilcisi de aynı kanaatte :)

90 gün şartı derken, eğer beğenmezsek vodafone'un bu paketinden 3 ay dolmadan başka bir operatöre geçebileceğimizi mi kastediyorsunuz?

Hayır; kastettiğim durum, son 90 gün içinde vodafone dan ayrılıp yeniden vodafone a dönmek isteyenlerin kampanyadan yararlanabileceği ile ilgili...

23 TL. olanda yazmıyor ama 19 TL. olanda yazıyor

" Daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışlar abonelerin, numaranın tekrar Vodafone’a taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır. "

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Komple_Ozgurluk_Paketi.php

esaslar kısmında.....

ben baktığımda bu madde yoktu, esasları güncellemişler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• avea hattımı taşıdım..

iphone 5 nano kartımıda verdiler ücretsiz..

umarım kısa zamanda taşınır numaram
  • quote:

Orijinalden alıntı: ヤシン

Yıkılan Paketten buna geçiş yapıyorum yarın. Avea çekmiyordu ama ona rağmen paket çok iyi diye neredeyse 1 yıl katlandım. Bunu deneyelim inşallah çekiyordur. Çekmese de değişen bir şey yok :)

Avea dan daha iyi çekiyor emin ol
  • bu paketi; hat sahibi 26 yaş üstü ancak 26 yaş altı bir yakınını kullanıcı olarak tanımlatıp 19 tl ye alabilen var mı?
    bazı forumlarda olmadığı falan yazılmış. bir bilen bir kullanana sorayım dedim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.