Şimdi Ara

Vodafone 500dk + 1000sms + 1gb ---> 19 VEYA 23 TL (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
640
Cevap
6
Favori
32.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalan hakları sorgulamak için ne yapmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalan miktarları kolayca nasıl öğreniriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Kalan miktarları kolayca nasıl öğreniriz?

sor super komple --7000
  • Zaten vodafone abonesiyim, bu kampanyadan yararlanamıyormuyum ?

İlla hattı yeni taşımış olmam mı gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cwr

Zaten vodafone abonesiyim, bu kampanyadan yararlanamıyormuyum ?

İlla hattı yeni taşımış olmam mı gerekiyor ?

Yararlanamıyorsun
    Taşımış olman gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: semihus

quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Kalan miktarları kolayca nasıl öğreniriz?

sor super komple --7000

Aynısını yolladığımda " DEGERLI ABONEMIZ, MEVCUT ABONELIGINIZDE SUPER KOMPLE KAMPANYASINDAN FAYDALANMAMAKTASINIZ " seklinde cevap geliyor.

• freezone lu olanlar sor ozgur komple yazacak.ayrica google play de vodafone self servis uygulaması var. ordan da kalan bakiyenize bakabilirsiz kolayca

• Bugün hattımı taşıdım bu pakete geçtim. Aniden gelişti iyi gibi hadi hayırlısı
  • avea yeni nesil 500 kullanmasam geçerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

freezone lu olanlar sor ozgur komple yazacak.ayrica google play de vodafone self servis uygulaması var. ordan da kalan bakiyenize bakabilirsiz kolayca

Dediğini yapınca " Degerli musterimiz, hatali mesaj gonderdiniz. 7000'i ucretsiz arayarak bircok isleminizi yapabilir veya www.vodafone.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. " mesajı geliyor.

• arkadaşlar aynı ortamda iphone 5 de 20 mbit çıkan vodafone bağlantısı s3 de nasıl 6-7 lerde oluyor. 1*2 ay önce 16-18 mbit çıkıyordu benimde s3te
  • Bu kampanya ne kadar sürecek bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coral sea

Bu kampanya ne kadar sürecek bilen var mı?

17 nisan. Umarım bir 3 ay daha uzatırlar.
  • Yaa arkadaşlar ben bir ay önce vodafone kullanıyordum. Avea yıkılan tarife çıktığında hemen hattmı taşıdım. Ama taşıyacağıma pişman oldum. Avea nın interneti çok kötü. Tekrar vodafone dönüp freezone tarifesine geçmek istediğimde avea da hattımın 90 gün durması gerektiği iletildi. Ben sitesinde böyle bir şey görmedim. Ama bayi ısrarla 90 gün sonra geçersen freezone dan faydalanabilirsin dedi. Böyle bir şey var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Ben aslında bu kampanyalı paket ne zamana kadar kullanılabilir demek istemiştim bilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

Ben aslında bu kampanyalı paket ne zamana kadar kullanılabilir demek istemiştim bilen var mı?

Vodafone kampanyayı noktalayacağı zamana kadar devam edecektir. Zira kampanya üzerinde değişiklik yapma hakkı saklı tutuluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: isobay

Yaa arkadaşlar ben bir ay önce vodafone kullanıyordum. Avea yıkılan tarife çıktığında hemen hattmı taşıdım. Ama taşıyacağıma pişman oldum. Avea nın interneti çok kötü. Tekrar vodafone dönüp freezone tarifesine geçmek istediğimde avea da hattımın 90 gün durması gerektiği iletildi. Ben sitesinde böyle bir şey görmedim. Ama bayi ısrarla 90 gün sonra geçersen freezone dan faydalanabilirsin dedi. Böyle bir şey var mı?

Var ne yazık ki. Ben de hattımı üzerime alacağım ve Vodafone'a numaramı taşımak için 90 gün beklemek zorundayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GhosTon

quote:

Orijinalden alıntı: Midgardian

freezone lu olanlar sor ozgur komple yazacak.ayrica google play de vodafone self servis uygulaması var. ordan da kalan bakiyenize bakabilirsiz kolayca

Dediğini yapınca " Degerli musterimiz, hatali mesaj gonderdiniz. 7000'i ucretsiz arayarak bircok isleminizi yapabilir veya www.vodafone.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. " mesajı geliyor.

şimdi tekrar denedim bende sıkıntı yok. mh yi arayın isterseniz oraya bir sorun

• Az önce hattı taşımak için Vodafone'a gittim orada ki eleman kampanya içeriği 3 ay geçerli dedi.Cidden öyle mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeoBurak

Az önce hattı taşımak için Vodafone'a gittim orada ki eleman kampanya içeriği 3 ay geçerli dedi.Cidden öyle mi ?

3 ay içinde Tl yüklenmezse paket iptal olur mu demek istedi acaba?
  • Hattımi ben de bundan yararlanmak için. Yıkılan pakette paket bitince beş gün içinde yeniden yükleme yapmazsan hakkın tamamen yanıyordu. Bunda böyle bisey yok sanırım.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.