Şimdi Ara

VODAFONE 11GB 750DK 250SMS 22Tl (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
133
Cevap
11
Favori
33.566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Faturalıya geçmeyin geçirmeyin geçmeyi teklif dahi ettirmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakteristik61

Vodafone ve fatutalı dedin mi biraz kıllanıyor insan. Gerçi faturasızda da az numara yapmadı.
    Bütün operatörlerde faturalıda vatandaş zararlı çıkıyor.3-5 lira fazla veririm faturasız kullanırım işime gelmediğinde operatör değiştiririm.Ben onlara değil onlar bana mecbur olsunlar.
  • Bi hattımı bu pakete geçirdim, fiyat 22+ vergi miş, 25 liraya geliyor. İlk 4 ay 3Gb hediye devam ediyor. 750 dk, 250 sms 8 Gb internet için bile iyi fiyat
  • CoRn3TTo kullanıcısına yanıt
    hangi paketmiş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoRn3TTo

Bi hattımı bu pakete geçirdim, fiyat 22+ vergi miş, 25 liraya geliyor. İlk 4 ay 3Gb hediye devam ediyor. 750 dk, 250 sms 8 Gb internet için bile iyi fiyat
    Hocam nasıl yaptınız, anlatırsanız biz de faydalanalım.
  • Geç dönüş yaptığım için kusura bakmayın lütfen, yoğun bir gündü yazamadım.
    Paket/ tarife herneyse işte adı Uyumlu 1 Özel Paketi. Paketin kendinde 1 GB internet var. 1 yıl boyunca Hediye 5 Gb internet paketi ücretsiz veriliyor. 2 GB de şehrinize özel adı ile veriliyor. Bunlar 1 yıl boyunca devam edecek olan kullanımlar. Birde 4AY3GB yazıp 7000 e mesaj gönderiyorsunuz, bu da 4 ay boyunca 3 gb internet veriyor. İlk 4 ay 11Gb sonraki aylar 8 Gb olmuş oluyor.
    Görselleri ekliyorum
    Edit: 5Gb lık Hediye internet Vodafone Yanımda uygulamasında Ek Paket Al menüsünden bulunuyor. Altında Ücretsiz yazıyor, Hemen Al diyorsunuz, o şekilde geliyor.
    VODAFONE 11GB 750DK 250SMS  22Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRn3TTo -- 16 Nisan 2020; 17:45:17 >

• CoRn3TTo kullanıcısına yanıt
    vodafon faturasızdan fatıralıya geçiş mi yaptınız yoksa Hattınızı mı taşıdınız?
    - Ben uygun 1 paletine baktığımda 5GB ek göremedim? Yoksa şu an kalktı mı acaba?
    - Şehre özel 2GB herşehre var mı? İstanbul mesela?
  • abercrombia kullanıcısına yanıt
    * Evet, Vodafone faturasızdan faturalıya geçtim. Numara taşıma ile gelenlerin bir ay beklemesi gerekiyor dedi bayi (Lakin numara taşıması yaptığım hattın işlemini bu bayiden gerçekleştirmiştim, belkide taşıma işlemi ile kazanacağı hakediş miktarı yanmasın diye 1 ay bekletmek istemiş olabilir, bunu birbaşka bayiye sormak lazım)
    * 5GB hediye paketin kendi detaylarında görünmüyor fakat önceki mesajda belirttiğim şartlarla geçiş sağladığınız zaman hediye 5 gb yi ücretsiz olarak görmeniz lazım. Tabiki bu işlemi yaparken bayiye devm edip etmediğini sormak lazım. Yeni başlamış bişey bu, hemen biteceğini sanmıyorum.
    * Şehre özel internetin hangi illerde geçerli olacağını bilmiyorum, ben Konya'da yaptırdım.
  • Mayıs ilk haftası gibi geciş yapicam, varmı vodafone için faturasız tavsiyesi, 5-10 gb +500 dk.+min 100 sms : max 30 tl gibi. Teşekkürler
  • gokhantr26 G kullanıcısına yanıt
    Bulabildiniz mi bir şeyler hocam?Öneriniz var mı ben de geçiş yapıcam.
  • Geçişler için de bu paket uygun mu yoksa değil mi?Ayrıca bir hocam 15 aylık taahhütlüymüş diyor doğruluğu nedir?
  • Yok hocam. Son haftaya biraktim birazda, 19 u bitiyor benim. Turkcell kampanya firsatlar konusunda bir paylasim var oda sicak duruyor benim icin 8gb 39tl, bakalim son haftaya giriyorum.karar veticem.
  • Beni 3 ay deneme + deneme süresi sonunda 12 ay diye taahütlü şeklinde bir kampanya ile taklaya getirdi Vodafone. 2 ay sonunda deneme süresinde faturasıza dönmek istedim, bu şekilde bir ilgi yok siz taahütname vermişsiniz denildi. Bu teklifi aldığım kişinin adını ve tarihini not etmiştim 3 kere şikayet kaydı bıraktım ve her şikayet kaydında daha önceki bıraktığım kayda ulaşamadıklarını söyleyip yeni kayıt aldılar. Sonunda istedikleri oldu ve YILDIM. 1 sene bekledim, sonra bana 3 kere ısrar sonucu faturalı 19 TL 4 GB 750 dk teklif ettiler, ben ne yaptım? KABUL ETMEDİM. Faturasız kullanıyorum, en kısa zamanda da Turkcell e geçicem en azından evde daha iyi çekiyor.
  • Bugün bende vodafone bayisinde görmüştüm. 22 tl 11 gb 750 dk.
    En az 1 ay vd faturasız kullanman lazım dediler. Not Bimcelliyim. Geçeceğim ama 1 ay dolmadan kampanya biterse bidaha uğraşmak istemiyorum. Kararsızım.
  • Detay olsa gecilir sıkıntı yok ama evden çıktımiz yokki hangi bayide var belli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: zngdev67

Bugün bende vodafone bayisinde görmüştüm. 22 tl 11 gb 750 dk.
    En az 1 ay vd faturasız kullanman lazım dediler. Not Bimcelliyim. Geçeceğim ama 1 ay dolmadan kampanya biterse bidaha uğraşmak istemiyorum. Kararsızım.
    kampanya kodu veya adı nedir, ben 23 liraya 2 cigolayt 750 dakika kullanıyorum.
  • Konuda herkes vodafone faturalıdan şikayet etmişte benim anlamadığım sabit fiyat garantisi yok mu Vodafone da, nedir bu faturalı şikayetleri herkesten
  • 3 tane faturasız hattım var

Ama konuya hakim hiçbir şube yok. 4 tane bayiye sordum, eski kampanya felan diyorlar
  • Şuan var mı gerçekten böyle bir tarife kampanyası? vodafone sitesinde bulamadım ben. detaylar nelerdir. yanlış alarm gibi geldi bana
  • righteous@ kullanıcısına yanıt
    Süre bitiminde çok fazla fiyat yükseliyorlar
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.