Şimdi Ara

VODAFONE 11GB 750DK 250SMS 22Tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
133
Cevap
11
Favori
33.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bugün gördüm sadece bayilerde geçerliymiş kampanya faturasızdan faturalıya geçiş yapanlara özel çok iyi fırsat
    VODAFONE 11GB 750DK 250SMS  22Tl
    Edit* ARKADAŞLAR İLK 3 AY 11 GB 9 AY 8GB imiş yinede çok iyi fiyat olduğunu düşünüyorum sabit fiyat garantiliymiş
    EDİT2*11GB In yada 8GB ın hepsi internet sosyal medya vs değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zella Day -- 7 Nisan 2020; 18:45:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Beni 3 ay deneme + deneme süresi sonunda 12 ay diye taahütlü şeklinde bir kampanya ile taklaya getirdi Vodafone. 2 ay sonunda deneme süresinde faturasıza dönmek istedim, bu şekilde bir ilgi yok siz taahütname vermişsiniz denildi. Bu teklifi aldığım kişinin adını ve tarihini not etmiştim 3 kere şikayet kaydı bıraktım ve her şikayet kaydında daha önceki bıraktığım kayda ulaşamadıklarını söyleyip yeni kayıt aldılar. Sonunda istedikleri oldu ve YILDIM. 1 sene bekledim, sonra bana 3 kere ısrar sonucu faturalı 19 TL 4 GB 750 dk teklif ettiler, ben ne yaptım? KABUL ETMEDİM. Faturasız kullanıyorum, en kısa zamanda da Turkcell e geçicem en azından evde daha iyi çekiyor.
    Uzun uzun yazdım 1 haftadır ne sıkıntılar yaşadığımı ama milletin başını şişirmeye gerek yok sildim. Kısaca bu operatör yalancı ve dolandırıcıdır. Uzak durun. Potansiyel müşterilere dünyanın en iyi operatörü gibi gözüken müşteriyi kaptıktan sonra dönüp yüzüne bakmayan adi bir operatör.
  • 12 ay sabit fiyatsa iyi

• Diğer operatörlerden geçişte de oluyor mu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Süper fiyat

• Kanmayın arkadaşlar 6/12ay bitince şak diye 30yaparlar faturalıyı affetmezler faturasızda yapamıyorlar öyle çünkü parayı yatırmazsın kazanamaz adam. Fırsat güzel ama şartlarını iyi öğrenmek lazım

• Aşım varmı acaba yoksa bittiği zaman duruyormu

• Vodafone ve fatutalı dedin mi biraz kıllanıyor insan. Gerçi faturasızda da az numara yapmadı.

• Arkadaslar ben faturasız forum özel paketler satıyorum bol gb lı uygun fiyatlara profilimde açtığım konuyu inceleyebilirsiniz

• Telekomda vergiler dahil 20gb 42 liraya kullanmasam efsane fiyat

• Tahmin ediyorum 11 GB her ay için geçerli değildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Tahmin ediyorum 11 GB her ay için geçerli değildir.
    Büyük ihtimalle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone'lu değilim ama bu kampanya öne çıkarılır be.

• Mylove kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibiymiş ilk 3 ay 11 sonra 8 GB yinede çok iyi bence

• Faturaliya gecene 6 ay bedava dese yine geçmem. Kalan 6 ayda onun acisini cikarirlar

• Bunun 5 veya 3gbsi falan sosyal medyadır direk 11gb net değildir detaylarına bakmak lazım

• Yer neresi? 3 tane geçiş yapayım.

• Detay varsa alabilir miyim?

• Fiyat iyi. Gb yetersiz. Evinde wifi olmayan biri için 20gb olması gerekiyor.

• Konudan 2 saat önce online yöntemle 29 liraya 7 gb lık faturalıya geçiş başvurusu yaptım. Acaba başvuruya onay için aradıklarında iptal etsem işlemim iptal olur mu ki? Bence çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoRn3TTo -- 7 Nisan 2020; 18:42:53 >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Tüm bayilerde geçerliymiş hocam

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.