Şimdi Ara

VODAFONE 11GB 750DK 250SMS 22Tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
11
Favori
33.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 111 gb verse ne değişir geçen yıl vodafone daydım 4gb paket vardı intrernete giremediğim için 1gb bile bitiremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Kolay paket 25 gb 30 liraya kullanıyorum.Kaç ay devam edecek bilmiyorum.Karışık bir sistemi var.Ben çözene adar 2 tane 30 tl iç etti vodafone.Kontör yükleme değilde satın alma şeklinde oluyor.Ama hatta yüklediğiniz bakiyeden alamıyorsunuz ayrıca vodafone sitessinden aratıp bulup kart ile yükleme yapmanız lazım.https://www.vodafone.com.tr/yanimda/kolay-paket-yukle
    Dediğiniz paket gözükmüyor hocam siz nasıl buldunuz
  • Bayiye gittim. Yapamıyor. Önceki ay oluyordu benzer kampanya dedi. 12 ay 5 gb hediye veriyordu diyor. Bu ay olmuyor falan.. Belkide başka bayi yapabilir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle karışık işte ben bulup yükleyene kadar 30 lira bakiye hiç oldu 30 lirada hatta kaldı ama kullanılamıyor.
    VODAFONE 11GB 750DK 250SMS  22Tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadbul -- 8 Nisan 2020; 14:57:21 >
  • tl yükledim, bu ayda geçsin bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Bayiye gittim. Yapamıyor. Önceki ay oluyordu benzer kampanya dedi. 12 ay 5 gb hediye veriyordu diyor. Bu ay olmuyor falan.. Belkide başka bayi yapabilir..
    yapamıyor derken. var mı böyle bir kampanya?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

yapamıyor derken. var mı böyle bir kampanya?

Alıntıları Göster
    önceki ay yapıyorduk, bu ay yapamıyoruz dedi. Yani nisan ayında olmuyor dedi. birilerini aradı yapabiliyormusunuz bunu diye, aradığı kişiler olumsuz cevap verdi.
  • Uğraşmayalım o zaman. Sağolasın bilgilendirme için. Selfy 5 gb a taşınayım en iyisi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sadbul S kullanıcısına yanıt
    Hocam yedek hattımı taşısam bu kolay paketleri alabilir miyim? Birde neden 2kere 30tlniz gitti

• burinyo35 B kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum .Bu paket lira yüklemeyle alınmıyormuş.Vodafone sitesinden numaranızı girince paket satın al kısmından yükleniyormuş.Öğrenene kadar yüklediğim liralar işe yaramadı.
  • Konu açılmadan birkaç saat önce Online olarak taşıma başvurusu yapmıştım, bugün taşıma işlemini teyit için aradıklarında başvuruyu iptal ettirdim. Bayide bilgi aldım, numara taşıma işlemi ile bu paketin alınamadığını söyledi. faturasız olarak numara taşıma başvurusu yaptım. taşınınca 1 ay kolay paket denen paketlerden alacağım, sonrasında bu seçenek hala devam ediyorsa buna geçerim. Bu kolay paketler herkese farklı çıkıyor gördüğüm kadarıyla. 1 hafta önce bir arkadaşım için kolay paket yapmıştık, 30 tlye 25gb olan paket görünmüyordu onda.
  • quote:

Öyle karışık işte ben bulup yükleyene kadar 30 lira bakiye hiç oldu 30 lirada hatta kaldı ama kullanılamıyor.
    bu menü nerde 25gb 30 tl vodafone uygulama üzerinden kolay paketlerde yok kişiye özel diyor gerçi

• bayinin hangisi olduğunu söylerseniz telefonu açarlarsa sorup öğrenebilir detayını VODAFONE 11GB 750DK 250SMS  22Tl
  • vodafone bunu 10tl yapsa gene almam

• sadbul S kullanıcısına yanıt
    Halihazırda kaç aydır kullanıyorsunuz bu paketi? Benim ilk ay bitti de yükleme yapacağım. Şimdi bu linkten mi yapmam lazım. Başka dikkat etmem gereken bir şey var mı sizin gibi benim de 30 tl gitmesin boşuna.
  • gilean_ G kullanıcısına yanıt
    Uygulamadan kaldırdılar bile,güncelleme yapınca gitti hesaplı alınan kolay paketler..

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Dün yükledim ben. Bugün baktım bende gözüküyor hala. Sizin şu 90 günlük süre muhabbetinden bitmiş olmasın.

• quote:

Öyle karışık işte ben bulup yükleyene kadar 30 lira bakiye hiç oldu 30 lirada hatta kaldı ama kullanılamıyor.
    bu paketleri kredi kartıylamı yoksa hattın içindeki bakiyedenmi alıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.