Şimdi Ara

Vladimir viable mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda vladimir merak sardım ama herkes ''nerf'' dedi. Şu anki durumu nedir ?

• oynayabilene canavar bilmeyene tırt
  • Şuan iyi vlad nerf üstüne nerf yemiş bi karakter fakat hala ayakta...
  • En çok kill alarak hava atan birisiysen viable değil .

Vladimir daha çok takım herosudur .

Yani 10-0-0 giden bir diana veya jax ile 10-0-0 giden bir vladimir aynı kefende değildir .

Early game de oynaması çok zordur . Hem damage atamazsın , hem sustainin olmaz hemde çok dayanıksız olursun. Oyundaki en az 2. base ad ye sahip olduğu için last hit yapması biraz zordur . Kaçış skili yok . W si eskiden Ms verirdi onu kaldırdıklarından beridir ben pool'u kaçış skili olarak görmüyorum şahsen.

Vladimir için rune tercihin late game e odaklı olması lazım bu yüzden earlyde çok zayıf kalırsın. Karşıda gelen riven , irelia , xin seni oyundan çok rahat düşürür . Bunun yanı sıra karşına gelen bir singed, malphite , shen ' i çok rahat oyundan düşürürsün.
  • Kesinlikle viable
  • Viable ama her durumda seçebileceğin bir karakter değil.Rune ve mastery seçiminde önemli biraz.Glyphlere magic res yerine ap per level alırsan late game de hem sustain hem hasarın artar.Yukardaki arkadaş yeterince anlatmış benim ekleyeceğim bu kadar.
    Edit:Ayrıca bu forumdaki über pro takılanlara göre hero alıyorsan hemen vazgeç.Delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış durumu burdaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanameSama -- 20 Mayıs 2013; 17:23:37 >
  • Bütün champlar viable kardeşim durumuna göre hepsi viable
  • oyunda en fazla skilleri ile oynanan champları birtanesi irelia ile birlikte. çok fazla nerf yemesine rağmen oynaması keyifli güzel champlar arasındadılar kendisi
  • zeka gerektiren şampiyonlarından biridir. kolay kolay oynayamaz kimse, oynayamayınca da '' off nerf yemiş bu, çöp bu'' diye gezer ortalıkta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MechanicsSolid -- 20 Mayıs 2013; 17:38:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemoplague

En çok kill alarak hava atan birisiysen viable değil .

Yani 10-0-0 giden bir diana veya jax ile 10-0-0 giden bir vladimir aynı kefende değildir .

Early game de oynaması çok zordur . Hem damage atamazsın , hem sustainin olmaz hemde çok dayanıksız olursun. Oyundaki en az 2. base ad ye sahip olduğu için last hit yapması biraz zordur . Kaçış skili yok . W si eskiden Ms verirdi onu kaldırdıklarından beridir ben pool'u kaçış skili olarak görmüyorum şahsen.

Vladimir için rune tercihin late game e odaklı olması lazım bu yüzden earlyde çok zayıf kalırsın. Karşıda gelen riven , irelia , xin seni oyundan çok rahat düşürür . Bunun yanı sıra karşına gelen bir singed, malphite , shen ' i çok rahat oyundan düşürürsün.

Pool ms vermiyor fakat yere girerkenki animasyonda epey mesafe katediyor. Lolwiki'de belirtilmiş bu durum: "Even though not stated in the tooltip, Sanguine Pool also gives Vladimir a 37.5% movement speed boost for 1 second upon activating the ability."

Yani sırf untargettable olması bile ganklenmesi en zor champlerden biri yapıyor Vlad'ı bence. Zaten genelde ghost+flash alıyorlar, w olmasa ghost, ghost olmasa flash oluyor mutlaka kaçmak için.

Düşük elolarda adeta canavar bence. Rakip senin skillerin cdda diye agresif oynamıyor, rastgele harass yapıyor q ile 30 saniyeye heallıyorsun zaten bütün damage'i.

• Viable ama latede biraz tank biraz supp birazda ap carry oluyorsun yani takım herosu.
    Tfde ulti atıp birazcık tanklayıp pool olunur .
    Herşeyden az az olan bir hero işte ama zevklidir öne çıkacağın zamanı bilirsen takım olarak kazanırsınız hemde çok rahat
  • Viable değil op.Çoğu apcden daha iyi damage ve dayanıklılık var. Ek olarak tankysin ötesi varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Orijinalden alıntı: Hemoplague

En çok kill alarak hava atan birisiysen viable değil .

Pool ms vermiyor fakat yere girerkenki animasyonda epey mesafe katediyor. Lolwiki'de belirtilmiş bu durum: "Even though not stated in the tooltip, Sanguine Pool also gives Vladimir a 37.5% movement speed boost for 1 second upon activating the ability."

Yani sırf untargettable olması bile ganklenmesi en zor champlerden biri yapıyor Vlad'ı bence. Zaten genelde ghost+flash alıyorlar, w olmasa ghost, ghost olmasa flash oluyor mutlaka kaçmak için.

Düşük elolarda adeta canavar bence. Rakip senin skillerin cdda diye agresif oynamıyor, rastgele harass yapıyor q ile 30 saniyeye heallıyorsun zaten bütün damage'i.

pool basıp ghost basarsan hiçbir hero yakalayamaz(kassadin fln. diyecekler şimdi ama örnek olarak diyorum)

• Viable ötesi. 2vs1 canavarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha opları var iken picklemem .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePr0

oynayabilene canavar bilmeyene tırt

Aslında iyi takımla canavar, bilmeyen takımla tırt daha doğru olur. Ne kadar iyi Vlad oynarsan oyna; takımın sen ulti atıp focusu üstüne çekince mal gibi duruyor yada kaçıyorsa taşıyamazsın tek başına.
  • Viable. 3 yıldır mainimdir kendisi. Nerflere rağmen ayakta kalan nadir champlerden biri.
  • Kesinlikle değil.
  • vlad'ı oynamıslıgım var ama öyle fazla bir bilgim yok sadece bugun tf ile oynarken hic zorlanmamıstım heralde karsıdakı bilmiyordu
  • Competitive oyunlarda uzun süre göremediğimiz ve muhtemelen göremeyeceğimiz bir hero Vlad. OP, bilen oynar şeklinde çok fazla zorlamaya gerek yok. Çok daha iyileri var...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.