Yarbay
13 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir kaç ay sonra fibere geçicem ama şuan 50 mb vdsl kullanmak durumundayım o yüzdem bana 150 maksimum 200 civarı bir modem tavsiye eder misiniz evde bilgisayarlar 2tane masaüstü olup sadece 2 3 telefon wifi den bağlanacak 1 bilgisayar hariç hepsi Facebook vb için kullanılıyor ne almalıyım?
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda ki sıkıntı şu oyuna girdiğimde belli bir müddet oynadığım zaman bilgisayar reset atıyor. Bazen yeniden başladıktan hemen sonra tekrar bazen 5 dakka bazen 20 dakka sonra restart oluyor yani belli bir aralığı yok. Eğer 1920x1080 de oyun oynanıyorsa bu sıkıntı var ama daha kötü bir monitör ve çözünürlükte oynandığında böyle bir sıkıntı çıkarmıyor ve mesela CSGO da dizüstü enerji modunda oynadığımda bir sıkıntı çıkmıyor. Bundan kaynaklı olarak ekran kartında sıkıntı var diye düşünüp teknik servise gönderdim ama bir sorun gözükmüyor diye tekrar bana dönüş yapıldı. Funmark ve bir iki programda test edilmiş bir sıkıntı yokmuş ama ben funmark indirip çalıştırdığım an gene restart atıyor.Makine 1 senedir bende ve yarı zamanında bu sıkıntıyı yaşadım.

msi z97 gaming 5 anakart, İ7 4790 cpu, kingston hyperx 8gb ram, msi r9 390 gpu bilgisayarımın parçaları.(700 w powersupply,128 gb ssd 500 gb hdd var)

Sorunumun neden kaynaklı olabileceği hakkında fikri olan var ise lütfen yardımcı olun
arkadaşlar öncelik ile iyi akşamlar.
15 20 k fazla ip vardı. bir kaç renk paketi aldım. ip harçayacak yer olmadığından dolayı harcadım. ancak reng paketlerini secemiyorum. mesela aramda geçen oyunda zac geldi ama rengi secemedim oyuna girerken yeşil görünüyor nasıl rengini değiştircem yoksa oyun içinde kendi yeşil yerine pempe geliyormu bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilirmi
arkadaşlar kolay gelsin öncelikle hepinize.
6.7 ve seviye imge açmak için gereken 5.seviye iken s üstü puan almak dediler ve öyle okudum.
bir çok kez aldım ama nedense hiç bir şekilde ne yaparsam yapayım şampiyon simgesi gelmiyor. mavi öz yeteri kadar var ama s üstü puan alınca gelmesi gereken şampiyon simgesi gelmiyor. bilgisi olan arkadaşlar var ise bilgilendirirmi veya eksik bir şey yapıyor isem bilgilerinizi paylaşırmısınız.
https://www.twitch.tv/nightblue3
nb3 oynuyor şuan baya komedi gibi geldi bana ama sanki bu şekilde servera geleceğini pek sanmıyorum bu nasıl bi champ :
arkadaşlar kolay gelsin bugün şu 3 anahtar parçası birleştirip kutu açma muhabbetinde.
ssw rengar kostümü çıktı. olan arkadaşlar tavsiye verir mi acaba ?
daha öncesinde de yorumcu draven çıkmıştı.
şanslıyım sanırım bu konuda. yardımcı olan ve fikirlerini söyleyen arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum
Öncelikle iyi günler herkese 2 tane bilgisayar topladım bu konuda cok bilgili değilim bu 2 makineden hangisi bana daha iyi performans verir ve ya da sizin tavsiyeniz var mıdır?

Genel kullanım sebebi : Proses tasarım ve bilgisayar programları(chemcad,matlab,autocad) ve oyundur.Yüzde 60 civarı oyun için kullanılıcak.

Bu link pc1

Bu link pc2

Tavsiyelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
Arkadaşlar merhaba ps3 fat kasa sahibiyim dosya yükleme hatası veriyordu 2-3 kere bitmesini bekledim ama aynı şey oldu güvenli moddan geri yükleme denedim 8-9 saat beklediğim halde hazırlanıyor lütfen bekleyiniz dedi fabrika ayarlarına geri dön dedim geri yükleniyor diyor yaklasık 1-2 saattir de bunu bekliyorum kesin bir çözüm önerisi olan var mı?
şuan maçlar devam etmekte skt1 ilk macını rahat bir şekilde kazandı 2. mac var sırada izlemek isteyen arkadaşlar için
http://www.twitch.tv/riotgames/popout
bir sorum olacak arkadaş eğer izleyen arkadaşlar var ise aydınlatabilirlermi beni ilk macda sanırım faker yoktu. yani 2. macda ki nickli bir oyuncu yoktu 1. maçta yanlışım var ise düzeltirmi. acaba yerine yedek oyuncumu oynadı ?
faker şuan online sion mid oynuyor ilgilenen arkadaşlar için.http://www.azubu.tv/ güzel oyunlar sergiliyor. bazen oynamak yerine seyretmek insana keyif verir bu adamın oyunları gerçekten güzel geçiyor. ilgilenen arkadaşlara iyi seyirler.
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.218
İkinci El Bölümü Mesajları: 7
Konularının görüntülenme sayısı: 53.285 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 60 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.