Şimdi Ara

Vizeden 5 almışım finalde düzelir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çan eğrisi var vize sınıf ortalaması 28. Finalde bişeyler olur mu sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• finalde çanın biraz değil baya örneğin ortalama 50 senin yaklaşık 70 falan alman lazım ki anca kurtarsın tabi bununda garantisi yok ama ortalamadan bence en az 15 puan falan fazla alman lazım hatta 20 puan al ki birbirlerini dengelesinler ama bellide olmaz çünkü finalin ortalaması daha yüksektir yani finalden aldığın not daha fazla etki eder senin geçip geçmemene.tabi bu birazda hocayla alakalı bazen seninle aynı yada benzeri notu alan adam b-a alır sana bb yada bc verir bunu anlayamazsın işte hoca burada devreye girer böyle bişeyde olursa zaten insan çıldırıyor kimseye gidip de bişey diyemezsin o yüzden ben derim ki finalde alabildiğin kadar yüksek al ama bana kalırsa ortalamadan şöyle bi 20 puan falan fazla al ki birbirlerini dengelesinler sonra hocaya ağız eğmek zorunda kalma...
  • bendw 5 aldım vizeden finalde 60 almam lazım geçmem için vizenin ortalaması 12 pek umudum yok yaz okuluna bırakcam gibi
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Sınıf ortalaması 12 mi ? Zor derste biraz iyi yaparsan geçersin o zaman dd ile falan.

• 36 ile dd geçme notu geçebileceğimi hiç sanmıyorum
     Vizeden 5 almışım finalde düzelir mi
  • Ben kasardım. Bizim de bazı sınavlarda ortalama çok düşük oluyor ama bazen hocalar o yükselmeyi o çabayı görünce vizeden 5-10 almış adamı C ile B ile bile geçiriyor. Hem şimdi vermezsen seneye vermen gerekecek.
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    Oo mukavemet. Meşhur zorluğu var. Umarım geçersin

• İnşallah diyelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.