Şimdi Ara

vista da en küçük oyunlar bile kasıyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar 1gb ram, 256 gf go7300 ekran kartı, intel t7200 işlemcili laptopum var. orjinal yazılımı xp ydi. her türlü oyunu oynayabiliyodum. vista ultimate yükledikten sonra en küçük oyunda bile kasmaya başladı. zuma bile kasıyor. oyunu ilk birkaç saniye oynuyorum.sonra teklemeye başlıyor. sorun ne olabilir? yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstf_ogrtmn -- 25 Haziran 2008; 2:15:35 >

• 1gb ram yetersiz gelebilir vistada... Yada vista yükledikden sonra driverlerı(vista için) yüklememiş olabilirsiniz.. Tavsiyem tekrar xp kurup rahat bir şekilde kullanmanız...
  • teşekkür ederim kardeş zaten rami yükseltip denedim yine aynı şeyi yaptı. xp yi tekrar kuracam. sağolasın..
  • vista dizüstü sistemde yüksüz %35-40 civarinda cpu yiyor, gerisini sen düşün
  • ben de vistada rahat oyun oynayamıyordum xp yi kurdum daha rahat oyunlar kasmıyor vista bilgisayarı çok zorluyor..:D ama güvenlik açısından iyi :D
  • Vista nerdeyse 1 gb ye yakın ram harcıyormuş diye duydum bende vistayı önermiyorum zırt pırt bilmem şu program çalışmanızı durdurdu diye uyarı veriyordu bizde laptopta xp kullanıyoruz zaten masaüstü pcden xpye alışmıştık.

Ayrıca konu başlığın yanlış konuya uygun bir başlık yazarsan konun kapanmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: placeboy11

merhaba arkadaşlar 1gb ram, 256 gf go7300 ekran kartı, intel t7200 işlemcili laptopum var. orjinal yazılımı xp ydi. her türlü oyunu oynayabiliyodum. vista ultimate yükledikten sonra en küçük oyunda bile kasmaya başladı. zuma bile kasıyor. oyunu ilk birkaç saniye oynuyorum.sonra teklemeye başlıyor. sorun ne olabilir? yardım ederseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

şahsen vistayı pek önermem diyelimki x oyunu xp de p4 3.0 istiyorsa vistada p4 3.5
  • teşekkürler arkadaşlar.. ben bu bilgisayar işinden pek anlamıyorum. bu yüzden sorunlarla ilgili herhangi bir fikrim olmuyo.. yardımınız için teşekkürler..
  • yukaridaki mesaji yazan ben, aksam eve gidince vista home premium kurdum

sadece internet amacli kullansam bile kasiyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.