Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birazdan izlerim bende inşallah güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radagast The Brown

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Spartacus veya got tarzı beklemeyin, biraz daha ağır bir dizi rome gibi..

Rome gibi dediğin zaman heyecanlandım birden ? Rome bu dizilerden çok daha iyiydi. Gerçekten onun kadar iyi başlangıç yaptı mı? hemen izlemeli miyim ?

Rome gibi değil dizi.Spartacus gibi.Aksiyon bazında değil ama.Bunda da bir efsaneyi konu alıyor.Ragnar Lothbrok adlı bir reyizin macerasını anlatıyor.fakat Rome gibi entrikalar olacağını pek zannetmiyorum.Biraz ağır olduğu doğru ama.

• İzlemeye başlayalım bakalım
  • Bence harika bir başlangıç yaptı,eğer yanlış anlamadıysam tarihsel Viking gelişimini koruyup efsanevi olayları konu alacak.Savaş alanındaki gezen siyah cüppeliyi mükemmel yansıtmışlar.Umarım ilerleyen bölümlerde batıyı fazla göstermeden sadece kendi kültürlerine yoğunlaşırlar.İleride izlenme yoğunluğa göre bütçe artışı yaaşadığında dizi yapımcı daha çok savaş çekimleri yapacaktır diye düşünüyorum.İlk bölümden gördüğümüz ceza töreni bunun kanıtı ve Vikinglerin kendi tarihinde zaten savaş var.
  • Yeni bir diziye başlayasım var bir bakayım yarın,inşallah bu dizide patlamaz sonradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oberyn -- 4 Mart 2013; 23:30:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başlangıçta durgun geçti, ama fırtına öncesi sessizlik olduğunu düşünüyorum. Dizinin konusu Viking efsanesi Ragnar Lothbrok'un yaşamı üzerine. Bu nedenle savaş sahneleri görmemiz kuvvetle muhtemeldir. İlerleyen bölümlerde biraz aksiyon katmalılar. Ağır işleyiş devam ederse bizim ülkede zor tutar ve bu konuya yazanların %70'i diziyi bırakır. Milletçe vurdulu kırdılı yapımları el üstünde tutuyoruz maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

Başlangıçta durgun geçti, ama fırtına öncesi sessizlik olduğunu düşünüyorum. Dizinin konusu Viking efsanesi Ragnar Lothbrok'un yaşamı üzerine. Bu nedenle savaş sahneleri görmemiz kuvvetle muhtemeldir. İlerleyen bölümlerde biraz aksiyon katmalılar. Ağır işleyiş devam ederse bizim ülkede zor tutar ve bu konuya yazanların %70'i diziyi bırakır. Milletçe vurdulu kırdılı yapımları el üstünde tutuyoruz maalesef.

Ben adam gibi işlensinde gerisi boş diyen %30 luk kesimdenim umarım yurtdışında dizi reytingleri olumlu sonuçlar getirir ve dizi bütçeye kavuşup iyi bir yapım olarak dizi dünyasında yerini alır.

• bende beğendim ama 10 bölüm olması kötü olmuş
  • Jenerikteki muhteşem şarkı.

• Bittikten sonra başlarız, 10 bölümmüş zaten.
  • Savaş sahneleri olacaksa kullanacakları müzikler de çok önemli olacak. keşke amon amarth'ın sololarından serpiştirseler
  • hemen izlemeye başlıyorum ama umarım Camelot gibi olmaz..
  • 9,5 / 10 verdim ilk bolume . Kusursuza yakindi . Ama 10 bolum nedir yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu çok iyi oldu, vikingler hep ilgimi çekmiştir..
    hiç öyle game of thrones, spartacus felan izeleyen biri değilim, ama bunu izlerim kesin..
  • İzleyelim bakalım.
  • dün gece izledim, efsane bir dizi olmaya aday, kesinlikle tavsiye edilir, pişman olmazsınız
  • Spartacus'a rakip mi geliyor..
  • İlk bölümü beğendim kesinlik ile izlemeye devam ediceğim,

Atmosferi gerçeğe yakın bir şekilde yansıtmışlar.Drama ağırlıklı bir dizi ama işin içinde mistizm rüzgarları da mevcut.Çekimlerin yapıldığı mekanlar harika.Belgeselden çıkmış gibi güzel&gerçek ama film tadında bir atmosferide yaratmayı başarmışlar,nasıl desem bu alan da biraz daha Braveheart'a (Cesur Yürek) benziyor diyebilirim.(Mekanlar/Atmosfer/kostümler).Çekirdek kadro da diziye yakışmamış diyebileceğim bir oyuncu yok.

Kurgu ve hikaye anlatımı da olabildiğince basit/efektif.Dizi ilerledikce karakterlerin derinliğinin artacağı belli.Kısaca: İyi bir başlangıç yaptığını düşündüğüm güzel bir dizi olmasını umuyorum.
  • Sezon açılışı bölümü toplamda 8.3 milyon izleyici ile rekor kırmış.

İlk bölümün kamera arkasına aşağıdan göz atılabilir.
    Sonlara doğru ilerleyen bölümlerden bazı sahneler de var. Beklediğim üzere hareketlilik gelecek gibi.

• Merak ettim bakalım izleyeyim, editlerim izledikten sonra
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.