Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Björn karıyı kütür kütür yedi valla Bu arada millet 17. bölümde savaş var diyordu hiç bir şey olmadı. Ama fena geliyor vikingler
  • semavi7 kullanıcısına yanıt
    Valla kardeş amma yedi hatunu be :)) babasının oğlu ne olacak . Hatunda ben oğlunu hem annesini götürüyor valla.

Bu 17. Bölümde savaş olayı nette yayınlanan videoda öyle gösteriyordu promo 2 olarak ama keklediler bizi. Olsun gelecek bolum efsanelerin efsanesi bir bolum olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

arkadaşlar alıntılayıp cevaplarsanız sevinirim. Kaçıncı bölümde kaldığımı unuttum yardımlarınızı bekliyorum.

Geçen sene ara vermeden hemen önceydi sanırım aralık gibi devam edecek diyorlardı . 10.bölüm civarları olabilir . Tekrar savaşa gidiyorlardı Rolloyu görüp hepsi kızıyordu ona bizimkilere karşı savaşacağı için. Rolloda savunma hazırlamıştı zincir falan çekmişti hatırladıklarım bunlar . Kaçıncı bölümde kalmışım?

4. Sezon 7. Bölümde geçiyor bahsettiğin olaylar
    Varsa bi wbdl yazı iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Björn karıyı kütür kütür yedi valla Bu arada millet 17. bölümde savaş var diyordu hiç bir şey olmadı. Ama fena geliyor vikingler

Karı dediğin 91 doğumlu çıktı hocam bende acayip şaşırdım :D

Bölüm de Floki ve Ivar ın sahnesi çok iyiydi. :)

• acaba
    bir ara o delikten Ragnar çıkacak sandım yada bir ses bir işaret bekledim... la geri gelmesin Ragnar süper olur .. ite kaka izliyorum diziyi ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

arkadaşlar alıntılayıp cevaplarsanız sevinirim. Kaçıncı bölümde kaldığımı unuttum yardımlarınızı bekliyorum.

Geçen sene ara vermeden hemen önceydi sanırım aralık gibi devam edecek diyorlardı . 10.bölüm civarları olabilir . Tekrar savaşa gidiyorlardı Rolloyu görüp hepsi kızıyordu ona bizimkilere karşı savaşacağı için. Rolloda savunma hazırlamıştı zincir falan çekmişti hatırladıklarım bunlar . Kaçıncı bölümde kalmışım?

4. Sezon 7. Bölümde geçiyor bahsettiğin olaylar
    Varsa bi wbdl yazı iyi olur

eyvallah hocam 8.bölümde kalmışımdır o zaman büyük ihtimal.

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Evet 8'den devam edeceksin
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Hadi ya ismi neymiş?

• bjorn astrid ne alaka anlamadım. ubbe harbiden ragnar'ın ilk sezondaki haline benziyor. sonraki bölüm ordu toplanıp gidiyor bakalım
  • Vikings i 2.sezonda bırakmıştım tekrar başlayabilirim ama Spoiler yedim ya.. bide bu sezon final sezonumu ?

Ragnar ölmüş galiba.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    hayır final değil bildiğim kadarıyla

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Hadi ya ismi neymiş?

josefin asplund
  • anlayamadığım bir şey var

Björn Torvi'ye neden bu kadar sinirlendi? Tek nedeni gözünü Astrid'e dikmesi mi?

• Vay vay Björn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

anlayamadığım bir şey var

Björn Torvi'ye neden bu kadar sinirlendi? Tek nedeni gözünü Astrid'e dikmesi mi?

Björn'ün tavırlarını kimse anlamıyor zaten. Niye herkese trip atarmış gibi bi hali var belli değil. Adamlar ispanyayı yagmalarken bile aynı surat ıfadesindeydi.
  • Dizide en güzel kadın Lagerta bence, O'ndan başkası yalan
  • daikataNa~ kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hemen instadan takibe aldık. Ama filmde daha cekici hatun

• Vikings (2013 - 2020)

İki deli bir araya gelmemeliydi.
  • Malum spoiler yedim. Ragnar kardeşimiz hakkında olan spoilers sonra izlenir mi arkadaşlar.

• Floki Ragnarin ölümüne hic tepki vermedi...
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.