Şimdi Ara

Vikings (2013 - 2020) (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.151
Cevap
111
Favori
279.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: semavi7

Largethaya artizlik yapmayın olum

https://www.instagram.com/p/BPOLSs_j76p/

ya o instagramı ATMA İŞTE ATMA YA

Vikings (2013 - 2020)

• 10 yılı aşkın bir süredir yabancı dizi izlerim ilk defa böyle bir şey geldi başıma

Vikings (2013 - 2020)
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    İyiymiş bende hiç yazı çıkmadı
  • RevivaL kullanıcısına yanıt
    Online çeviri sitelerinden diziyi izlemeyin katledersiniz. Altyazı çevirisinde de Frenkçe kısmı atlanmış. Ana bacı sövüyordu ama çok tatlı bir sövüş. Orayı ne yapıp edip çeviren çevirmen olmuştur, takip edilesidir.
  • 4X17

Vikingler deli gibi sevişiyor.

• bu dizi ragnarsız geçmez. İvarla bjornle 1 bölüm 2 bölüm gidersin ama 3,4 bölüm olmaz. Ben şimdiden özledim şahsen ragnarı. Mimikleri yeterdi.

• bu ivar nasil bi karakter arkadas sinirlendigi anda direkt öldurmeye calisiyor milleti :) ubbe sarışın olan kardesleri rolloya benziyor her an hainlik yapacakmis gibi

• 4x18'in ikinci fragmanında Jorgensen ile kardeşi birbirine sarılıyor. Acaba Jorgensen tanrılara kurban mı edilecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leif Erikson -- 15 Ocak 2017; 16:4:8 >

• bence ragnar yaşıyor ya kesin bir oyun oynamıştır. Nasıl parise girmek için kendi milletini bile kandırıp ölü takliti yaptı. Halkı ondan soğuduğu için bence bir plandı bu.
  • pemaxs P kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yok artık unut onu
    Eksi olsa da bassam bu nedir ya...
    Pollyanna kafası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi sezon kacinci bolumde kaldigimi unuttum

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Hangi sezon kacinci bolumde kaldigimi unuttum

Baştan başla daha iyi olur
  • Astrid çok ateşli yahu. Normalde kısa saçlı hatun sevmem ama bambaşka bir şey. Uzun saç yakışmıyor zaten hep böyle kal anam.
  • Sarışının adı esmerin Astrid

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pemaxs

bence ragnar yaşıyor ya kesin bir oyun oynamıştır. Nasıl parise girmek için kendi milletini bile kandırıp ölü takliti yaptı. Halkı ondan soğuduğu için bence bir plandı bu.

Hatta ve hatta
    zehrin etkisiyle vampire dönüşmüş, geceleri Ecbert'in kulak memesini emerek hayatını sürdürüyormuş.

• Gotur en seksi kizi Bjorn reis :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Assassino! -- 17 Ocak 2017; 9:44:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diziyi izlemeye 10 gün önce başladım, bugün itibariyle S04E14'e kadar geldim. Kendini izlettiriyor, keşke daha önceden izleseymişim. Ancak yine de bölümleri peş peşe izleyince de çok zevkli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hernan Cortes -- 17 Ocak 2017; 17:36:37 >
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.