Şimdi Ara

ViewSonic VX2705-2KP-MHD 27' QHD, IPS, 144HZ, 1MS 3699 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
6.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kağıt üstünde çok güzel duruyor özellikleri. Alınır mı acaba ? 2.monitör arayışındayım. 24 inç va panel bakıyordum aslında ama bunu mu alsam bilemedim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • incelemesini izleyin. performansı kötü demişler hep. ben de alacaktım ama vazgeçtim.

• curved sevmediğim için aldım bunu. fiyatı iyi gibi. 60-75 hz anca bulunuyor bu fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika fiyat ihtiyacım olsa kaçırmazdım.

• yorumlar kötü ama ben model numrasını karıştırmışım evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xquba -- 18 Temmuz 2022; 21:59:41 >
  • Videodaki model eski model. Eski model bu : vx2758-2kp-mhd. Amazonda satılan yeni model bu : VX2705-2KP-MHD. Amazondaki yorumlara göre eski modelin sıkıntıları giderilmiş.

• Xquba kullanıcısına yanıt

bu videodaki model no ile amazondakinin model no sunu karşılaştırdınız mı?

• bu monitöre redditte falan herkes bok atmış. eskisini mi kötülüyorlar yenisi de gerçekten kötü mü emin olamadım. yazanların çoğu heybeden sallıyor olsa gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 18 Temmuz 2022; 21:40:41 >
  • AdRenaLime kullanıcısına yanıt

evet model numrasını karıştırmışım kusura bakmayın

• Amerika da 2768 adı altında satılıyor. gtg 3 ms fena değil. yorumlar iyi

www.amazon.com
    Amazon.com: Customer reviews: ViewSonic OMNI VX2768-2KP-MHD 27 Inch 1440p 1ms 144Hz IPS Gaming Monitor with FreeSync Premium, Eye Care, HDMI and DisplayPort
    https://www.amazon.com/ViewSonic-VX2768-2KP-MHD-Frameless-FreeSync-DisplayPort/product-reviews/B08ND5PHND/ref=cm_cr_arp_d_viewopt_fmt?ie=UTF8&reviewerType=all_reviews&formatType=current_format&pageNumber=1
  • Alinir mi ?

• acele etmemek lazım bence aynı fiyat bandına daha iyi bir tane düşebilir önden bunları eritiyor olabilirler, ytd

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

model öneriniz varsa bunu iptal edelim, dediğinizi takip edelim

ben açıkçası black fridayi beklemeli miyim diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 18 Temmuz 2022; 23:6:54 >

ben lg fanboyum ama lg monitörler bu fiyatlara düşmez benim şuan takip ettiğim monitör GIGABYTE G27Q, konudakine kıyasla ne kadar iyi kötü bilmiyorum ama f/p olarak tavsiye edilen bir monitor 3500 civarına düşerse alacam ama amazonda satışa çıkar mı çıkmaz mı bilemem

• Bi tane girdi pardon bi tane aldim 26 Temmuz Salı teslim diyor.

• 75 lira+50 lira toplamda 125 kupon ile iyi fırsat oldu. 6 taksitle ayda 500 ödemeli,zaten ay başı asgari ücretlere hep zam gelicek. Güzel fırsat,pivot olaydı iyiydi. 2k+8 bit frc+144hz bu fiyata zor düşer.Eskidendi o bekleyim daha iyi model,daha ucuza vs alırım hesapları artık bu hesap tutmuyor. Teşekkürler paylaşım için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben de aldım da, bir yandan 10 senedir aynı monitörü kullanıyorum(24 fhd 60hz) diğer yandan acaba gerekli miydi diye düşünüyorum zaten mevcutta monitörüm var. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdRenaLime -- 19 Temmuz 2022; 0:44:21 >
    Aynı durumdayız hocam benimki 12 yıllik 21.5 60hz tn panel.
    Geçen sene black fridayde LG 2k monitorunu almıştım 2700 liraya, ekranın ortasında ölü pixel çıkınca iade etmiştim. İndirimi kaçırmıştım gerçekten pişman oldum,şimdi 7k olmuş.
    Birdaha bu hataya düşmek istemiyorum erkenden söyledim.
    Bunun içinden galiba sadece hdmı kablosu çıkıyor,hdmı 144hz veriyor galiba YouTube kanallarında öyle gözüküyor 🤔

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben geçende yeni monitör aldım 24" 144hz 1ms falan, yıllardır kullandığım 60hz 24" monitörümü 2. monitör yapacaktım çünkü 2. monitöre ihtiyacım vardı. Peki ne oldu?

Yeni gelen monitörü 2. monitör yaptım  

Onca yıl kullandığım monitöre o kadar alışmışım ki yeni monitörü çok garipsedim ve şuan yadigarımla devam ediyorum, yenisini 2.monitör olarak kullanıyorum hemen onun yanında. Halbuki her açıdan ve özellikten yeni aldığım daha iyi ama alışkanlıklar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 19 Temmuz 2022; 1:1:6 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.