J

Teğmen
07 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 1)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar.

8 tb kapasiteli disk almak istiyorum. hariciler 850 den başlıyor dahili olanlar en ucuzu 1300 lira civarı

haricî olarak alıp dahili kullanabileceğim modeller konusunda yardim istiyorum.kimisi tak-çıkar, kimisi lehimli oluyor diye duymuştum.lehimle uğraşmadan kutuyu söktüğümde rahatça çıkarabileceğim modeller hangileri.mutlaka bu şekilde kullanan olmuştur.teceübelerini paylaşırsa çok makbule geçer
FOTOĞRAF MAKİNEMDE RESİMLERİ GÖREBİLİYORUM FAKAT BUGÜN FARKLI BİR KART OKUYUCUYA TAKTIKTAN SONRA ARTIK KARTTAKİ RESİMLERE BİLGİSAYARDAN ULAŞAMAZ OLDUM.KARTTA 300-400 RESİM VAR.FAKAT SON HALİ EKTEKİ GİBİ GÖZÜKÜYOR.ÖNCEDEN SORUN ÇIKARTMAYAN KART OKUYUCUDA TEKRAR DENEDİM,MAKİNENİN USB KABLOSU İLE DENEDİM.SONUÇ YİNE AYNI.RESİMLERİ SADECE MAKİNEDE GÖREBİLİYORUM.BİLGİSAYARDAN HİÇBİR ŞEKİLDE ULAŞAMIYORUM.

GİZLİ DOSYALARI VE SİSTEM DOSYALARINI GÖSTER DİYORUM,WİNRAR İLE DİSKE BAKIYORUM YİNE YOK.

YOK,YOK,YOK
http://www.tekramarket.com/urun-detay/210095009

merhaba arkadaşlar.linkteki ürünü almak istiyorum ama siteye güvenemiyorum.

daha önce burdan alışveriş yapan varmı?sıkıntı yaşarmıyım
ripbot ile .ts uzantılı videolarımı ripleyemiyorum.hata görüntüsünü de veriyorum.2.sırada hata var diyor.ses kodeklerimi eksik acaba.yardım lütfen.diğer hiçbir uzantıda sorun yaşamıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/786920/2bdf1276-5732-42be-9ed0-4738d3f95e65.jpg
https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/786920/5c9b7a05-b955-451d-a1cc-0b8e3c5b1241.jpg
ripbot ile .ts uzantılı videolarımı ripleyemiyorum.hata görüntüsünü de veriyorum.2.sırada hata var diyor.ses kodeklerimi eksik acaba.yardım lütfen.diğer hiçbir uzantıda sorun yaşamıyorum.
Merhaba.

AMD FX 6300 işlemci,msi 970a-g46 anakart,asus hd6670 ekran kartım,4 gb ddr3 1333 hi-level+4 gb ddr3 1600 hilevel ram,1 tb seagate hdd (sistem bunda kurulu)+2 tb wd hdd,win7 64 bit ultimate sistemim var.

pc ye geçenlerde skystar 2.6d tv kartı taktım.nerden baksanız 10 yıllık model.zaten kartı pc ye tanıtana kadar canım çıktı.tam kartı tanıttım derken kısa süre kullandıktan sonra bilgisayara birşeyler oldu.en sonunda bilgisayar açılmaz hale geldi.

kasa elektrik alıyor,anakartta 4 led yanıyor.fanlar dönüyor.fakat ekranda görüntü yok.4 slota değişik kombinasyonlarla ram leri taktım söktüm olmadı.ekran kartını söktüm taktım olmadı.Hoparlörü de bağladım pc ye.görüntü olmasa da belki windows açılış sesini duyarım diye o da yok.tv kartı takmadan önce hiçbir sıkıntım yoktu.Bir kart taktık,sistemi mahvettik.

varmı bu konuda önerisi,bilgisi olan arkadaş.sıkıntı neden kaynaklanıyor acaba
ttnet in 8 megabitlik internet paketini kullanıyorum ama günde maximum 1-2 saat nete girebiliyorum.sorunum şu.evde televizyonu açtığımızda internet bağlantım anında gidiyor,televizyon kapatıldığında ise hemen geliyor.modemim pikatel marka,ethernet ile bilgisayara bağlı,kablosuz özelliği falan yok.uydu cihazım ise Next YE-2000 Super X Plus.telefon ve tv prizlerimiz arası en fazla 60-70 cm.benim bildiğim kadarıyla elektrikle telefonun bir etkileşimi yok.yardımcı olursanız inanın çok sevinirim
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 196
İkinci El Bölümü Mesajları: 90
Konularının görüntülenme sayısı: 7.408 (Bu ay: 83)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.