Yüzbaşı
18 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 98 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Hocam şu koyu temayı ios uygulamasına getirin artık :)

Cihaz: iPhone13,4 (14.4.1)
Sürüm: 1.9.3 (800)
Akıllı saat alma arefesindeyim. 3 model arasında kaldım. Samsung Galaxy Watch, Samsung Galaxy Watch Active 2 ve Huawei Watch GT2. Siz olsanız hangisinden yana tercih yapardınız ?
Merhabalar.
Yakın zamanda Monster Abra A5 v13.4 almayı düşünüyorum. Üzerine ekstra bazı bileşenler ekleyip alacağım.
Sizce bu fiyata bu bilgisayar mı alınmalı yoksa daha iyisi alınabilir mi ?
Bilgisayarı kullanan varsa kullanıcı deneyimlerini aktarabilir mi, özellikle kasası hakkında bilgi almak istiyorum.
Şimdiden teşekkürler herkese. Bilgisayar özellikleri şu şekildedir.

Intel® Coffee Lake Core™ i7-8750H 6C/12T; 9MB L3; 8GT/s; 2.2GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm 
Intel® HM370 Express Chipset 
4GB GDDR5 nVIDIA® GeForce® GTX1050 Ti 128-Bit DX12 
15.6" FHD 1920x1080 IPS Mat LED Ekran 
16GB (2x8GB) DDR4L 1.2V 2666MHz SODIMM 
256GB XPG SX8200 PRO M.2 SSD PCIe 3.0 x4 (Okuma: 3500 MB/s - Yazma: 1200 MB/s) 
1TB Seagate Barracuda Pro 7200RPM HDD SATA-3 7mm 128MB 
RGB Aydınlatmalı Klavye (Türkçe Q) 
FreeDos (İşletim sistemi bulunmamaktadır) 
3 Aylık ESET Internet Security HEDİYE 
Intel® Dual Band Wireless-AC 9560, 2x2 AC + Bluetooth 5.0 M.2 2230 (1.73 Gbps) 
HD Kamera 
Monster Gaming Sırt Çantası

7089 TL
Merhaba arkadaşlar 5 senedir klasik gitar çalıyorum kendi çapımda ve akustik gitar almaya karar verdim önerileriniz nelerdir şuanda aklımda fender cd60 var.
Merhaba arkadaslar gelecek hafta monster abra a5 v4.1 alacagim 3500 tl butcem var ve ozellestirmeyi nasil yapsam kararsizim sizce 16 gb ram + 120 gb ssd mi taktirayim yoksa 8 gb ram + 250 gb ssd mi ?
merhaba arkadaşlar bende galaxy s3 var ve son zamanlarda şarj cihazım çok yavaş şarj etmeye başladı hatta telefon şarjdayken telefonla oynarsam şarjı azalıyordu başka bi şarj aletiyle denedim bir sorun olmuyor sanırım şarj aletinde bir sorun var acaba garanti şarj cihazını yapar mı ? yada yeni şarj aletimi alsam ne önerirsiniz ?
merhaba arkadaşlar bu gün galaxy s3 ümü kiese bağlamıştım güncelleme gelmiş yüklensinmi dedi yüklensin dedim sonra 4.3 ü yüklemeye başladı %70 den sonra bi anda bitti sonra telefon ekranına "downloading do not turn off target!!" yazısı geldi bilgisayardada % 0 dan başladı ama yarım saattir % 0 sıfır napıyım arkadaşlar yardım edin
merhaba arkadaşlar bizim evdeki wifi ağına eskiden bağlanabiliyordum ama artık bağlanamaz oldum arkadaşın telefondan denedim o bağlanabiliyor tabletimle denedim olmuyor şifreleme türünü wep yaptım yine olmuyor yardım edin lütfen ne yapabilirim ???
haa bu arada telefonum s3 arkadaşın telefonu s2 tablette samsung sm-p600

ağ devre dışı bırakıldı bağlantı zayıf hatası veriyor
arkadaşlar ben galaxy s3 almıştım ortalama 2 ay önce felan. hiç bi sorunum yoktu ama son zamanlarda şarj cihazını taktığım zaman şarj olmuo telefonu kapatıp açınca düzelio ama arada sırada şarj etmio sizce sebebi nedir ? ben yazılımsaldır diye düşündüm o yüzden 4.3 ün çıkmasını bekliyorum ama önerileriniz nelerdir ?
bide telefonu wifi si kendiliğinden açılıo bazen bu neden olabilir ?
arkadaşlar dediğim gibi 1200 tl limitim var telefon olarak ne alıyım ?
Hakkında
Meslek: Elektrik Mühendisi
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Monster
Otomobil
Leon FR 2019
Mobil cihaz
iPhone 11
Operatör
Vodafone
ISS
Vodafone-Fiber
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
berkantshn
Notebook
Monster Abra A7 V10.2.2
İşlemci
Intel i7-8750H
Ekran Kartı
NVidia GTX-1050ti
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 669
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 9.917 (Bu ay: 221)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.