Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

video ile gösterin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
76
Cevap
0
Favori
903
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> video ile gösterin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    yaw artık yapalım şu resim eklemeyi kısa video ile gösterseniz çok iyi olur SAYGILAR

|
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    kesinlikle katılıyorum [lamer][lamer][lamer][lamer][drknrd][dntw][dntw][dntw]
    |
    |
  • Yarbay
    3750 Mesaj
    [i mg]http://forum.donanimhaber.com/useravatar/thunder.gif [/ img] Benim Yazdıklarımı Kopyala bi Aradaki Bütün Boşlukları Yapıştır bak noolcak
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yaptım resim falan yok
    |
    |
    [i mg]
    [/ img]
    |
    |
    oldu
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    al sanaa

|
    |
    okey
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Arladaşlar bu işleri gereksiz mesajlar menusu altında deneseniz bende zannettim video ile ilgili bi şey var
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    yuh ya buda videoyla gösterilecek kadar zor bişeymi okuduğunu anlayan insan rahatça yapabilir
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Ne yapıyoruz ki?
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by abdullahcan</i>
    <br />Arladaşlar bu işleri gereksiz mesajlar menusu altında deneseniz bende zannettim video ile ilgili bi şey var
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

arkadas buraya acma ihtiyaaci hissetmis! sende girdin baktin eline mi yapisti.
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MemoSoZ</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by abdullahcan</i>
    <br />Arladaşlar bu işleri gereksiz mesajlar menusu altında deneseniz bende zannettim video ile ilgili bi şey var

arkadas buraya acma ihtiyaaci hissetmis! sende girdin baktin eline mi yapisti.

olm hocan hakkında nası konuşuyon sen [ngt]
    |
    |

• Yüzbaşı
    572 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by MemoSoZ</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by abdullahcan</i>
    [br<font color='brown'>]<b>Arkadaşlar bu işleri gereksiz mesajlar menusu altında deneseniz bende zannettim video ile ilgili bi şey var</b></font id='brown'>

<b>arkadas buraya acma ihtiyaaci hissetmis! sende girdin baktin eline mi yapisti.</b>

<b>olm hocan hakkında nası konuşuyon sen</b> [ngt]
    |
    |

• Yüzbaşı
    572 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by tunasilah</i>
    <br />buyur bişeymi dicektin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    :)))))))) diyememis:Pp MemoSoZ
    kardeş klavyenmi bozuldu kkonuşsana açık açık tunasilah
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    zuhauha son meslein bu mu? seslendirme mi yapiyorsn! poahuahuahauua
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    İşde diğer elemanda geldi [bye]
    bence klavyesi bozulmuş baksana copy paste yapabiliyo sadece.
    yani laf yetiştirmeye çalışıyo ama klavye azizlik yapınca nafile anacak mouse'la
    puhahahhahahahhah yaw koptum hahahhaha
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    allah yardimcin oLsun kardes! doktoruna daha sIk git...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
üniversite
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.