Şimdi Ara

video ile gösterin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • puhahahaha pisi pisi kızdı tırmalar ha işte pisiciğin arkadaşının attığı mesaj kırcanmı belimi çeksene elini" şarkısını çok söylemiş anlaşılan. biri iyi denk gelmiş kırmış baksana [wand]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yaramazkedicik</i>
    <br />kunteper, benim anlamadığım bu forumun başlığı "Konu Dışı" değil mi kardeş? Ben burada geyik yapmayacağımda nerede yapacağım?

Dingonun ahırına giren senmisin???

Kardeş sanırım belli bir amacı güden yerler forumun diğer taraflarında yanılıyormuyum? Burası adı üstünde "KONU DIŞI" teşekkür ederiz ilgi alakana. Sana zorla kimse gelde oku demiyor!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

zuhauhauaha

iLgi we aLakaaNa:)))) poahuahauhauah
  • :))) Gülü gülü abudullahcan yine bekleriz:))) Aman takan yerlerine zeval gelmesin:)) Takacam derken, gelipte sana takmasınlar şey madalya:)))) Gülü gülü...
  • S.. efendim sen baş baş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yaramazkedicik</i>
    <br />kunteper, benim anlamadığım bu forumun başlığı "Konu Dışı" değil mi kardeş? Ben burada geyik yapmayacağımda nerede yapacağım?

Dingonun ahırına giren senmisin???

Kardeş sanırım belli bir amacı güden yerler forumun diğer taraflarında yanılıyormuyum? Burası adı üstünde "KONU DIŞI" teşekkür ederiz ilgi alakana. Sana zorla kimse gelde oku demiyor!

konu dışı olması birbirinize sokak argosu içerikli imalar yapabileceğiniz anlamıma gelmiyor.okuma demişsin ben şimdi burdan küfredicem sende onları okuma ok sana ne benim attığım msjdan :D

evet dingonun ahırına giren benim var mı bir itirazın??

herhangi bir yönetici online olsun ondan sonra ilgi ve alakamı daha yakından hissedersin hiç endişelenme. ok..

• Diğer arkadaşının attığı mesaj sana takılacak çok şey varda bura yeri değil. hadi baş baş (adam baş dedi yaw kafa kelle hesapı)
  • Abudullah hani ufakken denilir ya "baş baş" diye o hesaptan baş baş. Senin için fesat arkidişim:)) Valla kızdı, mızdı bişi demişsin ama ben kafamı duvarlara vurmuyorum:)) Abudullah hani sen gidiyordun yoksa biraz daha mı kalacaksın? :)) Bak çay demliyoruz ona göre.
  • apoş sen daha uyumadınmı olum
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kunteper</i>
    ...
    konu dışı olması birbirinize sokak argosu içerikli imalar yapabileceğiniz anlamıma gelmiyor.okuma demişsin ben şimdi burdan küfredicem sende onları okuma ok sana ne benim attığım msjdan :D

herhangi bir yönetici online olsun ondan sonra ilgi ve alakamı daha yakından hissedersin hiç endişelenme. ok..

Hangi kelimede ne sokak argosu varmış? Hangi niyetle yazıldığını sen nereden biliyorsun? Ve sen kim oluyorsun ki "burası dingonun ahırı mı?" diyerekten bizleri <b>eşşek</b> yerine koyuyorsun. Ortada senin şahsın adına varolan birşey var mı? Yok! Bizim şahsımız adına geçen kelimeler var mı? Var! O zaman 3.sün yanılıyormuyum?

Küfürünü etmişsin zaten. Aynı yöneticiler online olunca bana da haber et. Dingonun ahırının başına diksinler seni....................
    Eğer sen kendin kelimelerin kifayetini koyamıyorsan, bende senin koyduğun kifayetiyle yönlendiririm sana.

• apo be hadi git yat. ilaçlarını al güzel bir uyku çek. boşver uğraşma sen. beline yazık. baksana kırmışlar. biz çay içecez şimdi. uykun kaçmasın yazık sana.
  • kunteper nerden daldin araya ne guzel gdiyorduk!
    apoyu da kacrdn!!
  • harbi ya kunteper apoyuda küstürdün ortada dingoda kalmadı şimdi [evlol]
  • Abdullahcan bu ciddi mesaj: Benim babam da profesörr. Ama snn gibi gecelere kdr bilgisayarda kalıp ilginç mesajlar yazmıorr. Oturup öööörencilerine ders hazırlıor, üstelik de hasta, yaaa bak prof olsan burda takılmazdın, kim o dersen Erol Sayın, ODTÜ Endüstri mühendisliğinde öğretim üyesi. Aynı üniwerste we bölümden mezundur kendileri.
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kunteper</i>
    ...

Hangi kelimede ne sokak argosu varmış? Hangi niyetle yazıldığını sen nereden biliyorsun? Ve sen kim oluyorsun ki "burası dingonun ahırı mı?" diyerekten bizleri <b>eşşek</b> yerine koyuyorsun. Ortada senin şahsın adına varolan birşey var mı? Yok! Bizim şahsımız adına geçen kelimeler var mı? Var! O zaman 3.sün yanılıyormuyum?

Küfürünü etmişsin zaten. Aynı yöneticiler online olunca bana da haber et. Dingonun ahırının başına diksinler seni....................
    Eğer sen kendin kelimelerin kifayetini koyamıyorsan, bende senin koyduğun kifayetiyle yönlendiririm sana.

Adam olsan aynı abuk sabuk mevzu üzerine ve açılan topiğin amacı dışında bisürü msj atmazsın ve bunu sadece bu topicte yapmıyorsunuz forumdaki bir çok topikte aynı kişiler aynı işi yapıyorsunuz..konu dışı demek kural yok demek değil istediğiniz gibi at koşturamazsınız dingonun ahırına çevirmişsiniz derken de bunu kasttettim kimseye eşşek falanda demeye çalışmadım isteyen istediği gibi yorumlamakta özgür kişi kendini herkesten daha iyi bilir tabii..

ayrıca terbiyesizsin ve ahlaksızsında 3. derken ne ima etmeye çalıştığını herkes biliyor demekki 2. üniversite okusan bile eşşeklik baki kalabiliyormuş..

• Ben gidiyorum boboşlar sınırsız vede son derece gereksiz konuşmamıza yarın devam ederiz ilaç kullanmayı sevmiyorum dedik ya ama senin için bi akineton atarım bide dilime jetokain yapmayı düşünüyorum sabaha kadar konuşun beni emi
  • Son kararın mı?? Hani ilk deyişin deil bu.. o açıdan şey ettiydim.
  • [locked]
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.