Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

video ile gösterin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
76
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> video ile gösterin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    572 Mesaj
    puhahahaha pisi pisi kızdı tırmalar ha işte pisiciğin arkadaşının attığı mesaj kırcanmı belimi çeksene elini" şarkısını çok söylemiş anlaşılan. biri iyi denk gelmiş kırmış baksana [wand]
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yaramazkedicik</i>
    <br />kunteper, benim anlamadığım bu forumun başlığı "Konu Dışı" değil mi kardeş? Ben burada geyik yapmayacağımda nerede yapacağım?

Dingonun ahırına giren senmisin???

Kardeş sanırım belli bir amacı güden yerler forumun diğer taraflarında yanılıyormuyum? Burası adı üstünde "KONU DIŞI" teşekkür ederiz ilgi alakana. Sana zorla kimse gelde oku demiyor!
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

zuhauhauaha

iLgi we aLakaaNa:)))) poahuahauhauah
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    :))) Gülü gülü abudullahcan yine bekleriz:))) Aman takan yerlerine zeval gelmesin:)) Takacam derken, gelipte sana takmasınlar şey madalya:)))) Gülü gülü...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    572 Mesaj
    S.. efendim sen baş baş
    |
    |
  • Binbaşı
    1232 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by yaramazkedicik</i>
    <br />kunteper, benim anlamadığım bu forumun başlığı "Konu Dışı" değil mi kardeş? Ben burada geyik yapmayacağımda nerede yapacağım?

Dingonun ahırına giren senmisin???

Kardeş sanırım belli bir amacı güden yerler forumun diğer taraflarında yanılıyormuyum? Burası adı üstünde "KONU DIŞI" teşekkür ederiz ilgi alakana. Sana zorla kimse gelde oku demiyor!

konu dışı olması birbirinize sokak argosu içerikli imalar yapabileceğiniz anlamıma gelmiyor.okuma demişsin ben şimdi burdan küfredicem sende onları okuma ok sana ne benim attığım msjdan :D

evet dingonun ahırına giren benim var mı bir itirazın??

herhangi bir yönetici online olsun ondan sonra ilgi ve alakamı daha yakından hissedersin hiç endişelenme. ok..
    |
    |

• Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Diğer arkadaşının attığı mesaj sana takılacak çok şey varda bura yeri değil. hadi baş baş (adam baş dedi yaw kafa kelle hesapı)
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    Abudullah hani ufakken denilir ya "baş baş" diye o hesaptan baş baş. Senin için fesat arkidişim:)) Valla kızdı, mızdı bişi demişsin ama ben kafamı duvarlara vurmuyorum:)) Abudullah hani sen gidiyordun yoksa biraz daha mı kalacaksın? :)) Bak çay demliyoruz ona göre.
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    apoş sen daha uyumadınmı olum
    |
    |
  • Çavuş
    90 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kunteper</i>
    ...
    konu dışı olması birbirinize sokak argosu içerikli imalar yapabileceğiniz anlamıma gelmiyor.okuma demişsin ben şimdi burdan küfredicem sende onları okuma ok sana ne benim attığım msjdan :D

herhangi bir yönetici online olsun ondan sonra ilgi ve alakamı daha yakından hissedersin hiç endişelenme. ok..

Hangi kelimede ne sokak argosu varmış? Hangi niyetle yazıldığını sen nereden biliyorsun? Ve sen kim oluyorsun ki "burası dingonun ahırı mı?" diyerekten bizleri <b>eşşek</b> yerine koyuyorsun. Ortada senin şahsın adına varolan birşey var mı? Yok! Bizim şahsımız adına geçen kelimeler var mı? Var! O zaman 3.sün yanılıyormuyum?

Küfürünü etmişsin zaten. Aynı yöneticiler online olunca bana da haber et. Dingonun ahırının başına diksinler seni....................
    Eğer sen kendin kelimelerin kifayetini koyamıyorsan, bende senin koyduğun kifayetiyle yönlendiririm sana.
    |
    |

• Yüzbaşı
    822 Mesaj
    apo be hadi git yat. ilaçlarını al güzel bir uyku çek. boşver uğraşma sen. beline yazık. baksana kırmışlar. biz çay içecez şimdi. uykun kaçmasın yazık sana.
    |
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    kunteper nerden daldin araya ne guzel gdiyorduk!
    apoyu da kacrdn!!
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    harbi ya kunteper apoyuda küstürdün ortada dingoda kalmadı şimdi [evlol]
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Abdullahcan bu ciddi mesaj: Benim babam da profesörr. Ama snn gibi gecelere kdr bilgisayarda kalıp ilginç mesajlar yazmıorr. Oturup öööörencilerine ders hazırlıor, üstelik de hasta, yaaa bak prof olsan burda takılmazdın, kim o dersen Erol Sayın, ODTÜ Endüstri mühendisliğinde öğretim üyesi. Aynı üniwerste we bölümden mezundur kendileri.
    |
    |
  • Binbaşı
    1232 Mesaj
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kunteper</i>
    ...

Hangi kelimede ne sokak argosu varmış? Hangi niyetle yazıldığını sen nereden biliyorsun? Ve sen kim oluyorsun ki "burası dingonun ahırı mı?" diyerekten bizleri <b>eşşek</b> yerine koyuyorsun. Ortada senin şahsın adına varolan birşey var mı? Yok! Bizim şahsımız adına geçen kelimeler var mı? Var! O zaman 3.sün yanılıyormuyum?

Küfürünü etmişsin zaten. Aynı yöneticiler online olunca bana da haber et. Dingonun ahırının başına diksinler seni....................
    Eğer sen kendin kelimelerin kifayetini koyamıyorsan, bende senin koyduğun kifayetiyle yönlendiririm sana.

Adam olsan aynı abuk sabuk mevzu üzerine ve açılan topiğin amacı dışında bisürü msj atmazsın ve bunu sadece bu topicte yapmıyorsunuz forumdaki bir çok topikte aynı kişiler aynı işi yapıyorsunuz..konu dışı demek kural yok demek değil istediğiniz gibi at koşturamazsınız dingonun ahırına çevirmişsiniz derken de bunu kasttettim kimseye eşşek falanda demeye çalışmadım isteyen istediği gibi yorumlamakta özgür kişi kendini herkesten daha iyi bilir tabii..

ayrıca terbiyesizsin ve ahlaksızsında 3. derken ne ima etmeye çalıştığını herkes biliyor demekki 2. üniversite okusan bile eşşeklik baki kalabiliyormuş..
    |
    |

• Yüzbaşı
    572 Mesaj
    Ben gidiyorum boboşlar sınırsız vede son derece gereksiz konuşmamıza yarın devam ederiz ilaç kullanmayı sevmiyorum dedik ya ama senin için bi akineton atarım bide dilime jetokain yapmayı düşünüyorum sabaha kadar konuşun beni emi
    |
    |
  • Yarbay
    11079 Mesaj
    Son kararın mı?? Hani ilk deyişin deil bu.. o açıdan şey ettiydim.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    [locked]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,371
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.