Şimdi Ara

Victor G701 ÖZELLEŞTİRİN DEDİLER SUYUNU ÇIKARDIM - Karbon Folyo Uygulaması ! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
5
Favori
14.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: JReis

hocamm kıllandım şimdi böyle dediniz

Ram testi filan yapıyorum ama büyük ihtimal benim işletim sisteminde bir sorun var. Formatlamaya üşeniyorum.
  • ekran 15.6 heralde küçük gelmiyormu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: JReis

ekran 15.6 heralde küçük gelmiyormu :D

Aslında 17'lik modelle 15.6'lık modelin arasında kaldım. 17'nin avantajı daha iyi bana göre ama bazı şartlar 15.6 almama zorladı beni. Bir sıkıntısı yok 15.6'nın.
  • Arkadaşlar cihaz az önce elime ulaştı fakat kullanamıyorum usb ile format atcam flash ta hazır win 8.1 ama bios menüsünü çözemedim bana ayarları vercek arkadaş var mı? Cihaz g701 bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emredinc00 E kullanıcısına yanıt
    hocam özellikleri ne i5 mi aldın i7 mi aldın ?
  • JReis kullanıcısına yanıt
    i5 aldım hocam 8 gb ram
  • emredinc00 E kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProSemo

Ben de almayı düşünüyorum da, acaba ekran kartı daha sonra değiştirilebiliyor mu? Çünkü bu harika bilgisayardaki tek zayıf halka 2 gb ekran kartı, kötü değil ama 2 yıl sonra yeterli olmayacaktır. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu modelde ekran kartı değişmiyor. 2 Yıldan daha fazla götürür bence. Ha ayarı düşük oynarsınız, az biraz fps düşüklüğü olur ama kesinlikle 2 yıldan fazla götüreceğini düşünüyorum deneyimlerime dayanarak.
  • Bu konulardan fazla anlamadığım için bir şey sormak istiyorum. Fan hızı ayarı var sanırım laptopta. Sürekli en yüksek hızda kullanımın oluşan ses dışında bir dezavantajı oluyor mu acaba. Isınmayı azaltmak için bu şekilde kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eryica

Bu konulardan fazla anlamadığım için bir şey sormak istiyorum. Fan hızı ayarı var sanırım laptopta. Sürekli en yüksek hızda kullanımın oluşan ses dışında bir dezavantajı oluyor mu acaba. Isınmayı azaltmak için bu şekilde kullanılabilir mi?

Ses dışında dezavantajı yok bence. Oyun oynarken genelde kulaklıkla vs oynuyorum, ya da müzik açıp oynuyorum fan sesini bastırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

Bu konulardan fazla anlamadığım için bir şey sormak istiyorum. Fan hızı ayarı var sanırım laptopta. Sürekli en yüksek hızda kullanımın oluşan ses dışında bir dezavantajı oluyor mu acaba. Isınmayı azaltmak için bu şekilde kullanılabilir mi?

Ses dışında dezavantajı yok bence. Oyun oynarken genelde kulaklıkla vs oynuyorum, ya da müzik açıp oynuyorum fan sesini bastırıyor.

hız konusunda bir yavaşlama falan olmaz sanırım değil mi?
  • eryica E kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım tam olarak ne yavaşlaması?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende siparis vericem herhalde oyun performansi olarak 4 5 sene yeni oyunlari mediumda oynatirmi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: berfuemre

Bende siparis vericem herhalde oyun performansi olarak 4 5 sene yeni oyunlari mediumda oynatirmi ??

Valla ben bu cihaza kadar 5470 kullanıyordum. Düşük ayarda bile +30 fps sağlıyordu. Onu referans alarak aldım bu cihazı. Bence daha fazla da götürür.
  • quote:

quote:

Bende siparis vericem herhalde oyun performansi olarak 4 5 sene yeni oyunlari mediumda oynatirmi ??

Valla ben bu cihaza kadar 5470 kullanıyordum. Düşük ayarda bile +30 fps sağlıyordu. Onu referans alarak aldım bu cihazı. Bence daha fazla da götürür.

Eminsiniz dimi hocam hic laptop almadim su zamana kadarda pek bilgim yok butce 2100 :)

• quote:

quote:

quote:

Eminsiniz dimi hocam hic laptop almadim su zamana kadarda pek bilgim yok butce 2100 :)

Valla ben piyasaya laptopı aldığım zamandan beri uzağım o yüzden bilemiyorum ama o fiyata alınacak en iyi cihaz bence.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Valla ben piyasaya laptopı aldığım zamandan beri uzağım o yüzden bilemiyorum ama o fiyata alınacak en iyi cihaz bence.

Tesekkurler

• quote:

Fan hızını en yükseğe aldığımız vakit performans düşüşü vb olur mu onu sormuştum?
  • quote:

quote:

Fan hızını en yükseğe aldığımız vakit performans düşüşü vb olur mu onu sormuştum?

Yok hocam fan ile performansın bir bağlantısı yok. Etkilemez yani.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.