Şimdi Ara

Victor G701 ÖZELLEŞTİRİN DEDİLER SUYUNU ÇIKARDIM - Karbon Folyo Uygulaması ! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
5
Favori
14.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sendemail

g701 'in ekranı ips mi ?g451 in ki lg marka fhd ips diye biliyorum,

IPS değil sanırım. @Victor Gaming Machine daha iyi bilir soralım kendisine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır ustad, IPS değil. Full HD Mat 1920x1080 ekran ama IPS özelliği yok ama çok çok iyi paneldir, yüksek ihtimal LG o da (Yüksek ihtimal diyorum çünkü bazen daha farklı paneller çıkabiliyormuş. Aynı contrast, brightness değerine sahip olan farklı marka paneller kullanılabiliyormuş ama biz hiç rastlamadık şimdiye kadar. Servis maksatlı açılan tüm paneller LG ydi. Clevo nun kullandığı Full HD Mat paneli de çok beğeniyorum ben. Renkler, contrast değeri felan güzel. Siyah tam siyah mesela gri felan değil.
  • Victor Gaming Machine kullanıcısına yanıt
    yeni parti g451 (kasım ayında gelecek olan ..) g451'de panel yine LG FHD ips panel mi olacak , öyleyse bu hafta perpa'ya ödeme için geleceğim. Alayım artık kapansın bu konu benim için...

Diğer bir husus da ,ekranın arkasına herhangi bir yazı yazılmasını istememekteyim ben şahsen "gaming machine" vb gibi... bu mümkün mü?

i5'li sistem topladım diyelim bundan 1 yıl sonra i7 Ye yükseltebilyorum mu? i7 işlemci stoklarınızda duruyor mu her daim ??

Satın alma nasıl olacak ,internetten alamam , işletmeye gelip orada ödeme yapmak isterim...

tesekkurler.
  • quote:

yeni parti g451 (kasım ayında gelecek olan ..) g451'de panel yine LG FHD ips panel mi olacak , öyleyse bu hafta perpa'ya ödeme için geleceğim. Alayım artık kapansın bu konu benim için...

Diğer bir husus da ,ekranın arkasına herhangi bir yazı yazılmasını istememekteyim ben şahsen "gaming machine" vb gibi... bu mümkün mü?

i5'li sistem topladım diyelim bundan 1 yıl sonra i7 Ye yükseltebilyorum mu? i7 işlemci stoklarınızda duruyor mu her daim ??

Satın alma nasıl olacak ,internetten alamam , işletmeye gelip orada ödeme yapmak isterim...

tesekkurler.

hocam siparişi internetten verip adres kısmına gelip almak istediğinizi ve elden ödeme yapacağınızı yazın.onlar teyit etmek amaçlı sizi arayıp soruyorlar.ürün hazır olduğunda arayıp gelin alın diyorlar.ben o şekilde almıştım.

• teşekkür kardeşim
  • quote:

tesekkurler.

Ürünün arkası istediğiniz şekilde düzenlenebilir. i7 ye yukseltebilirsiniz, i7 işlemci normal şartlar altında stoklarımızda olacaktır. Okmeydanı Perpa ya gelip ödeme yaparak alabilirsiniz.
    Yeni G451 lerin konfigürasyonu önceki ile aynı olacak. Ödemeyi makineyi alırken yaparsınız.

• Üstad izin verirsen videolarını facebook sayfasından paylasacagim. İlerideki günlerde. İzin var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

Üstad izin verirsen videolarını facebook sayfasından paylasacagim. İlerideki günlerde. İzin var mı ?

Tabi kullanabilirsiniz. Youtube üzerinden direkt paylaşırsanız benim için iyi olur hatta.
  • Arkadaşlar kapağı açıp bir kaç fotoğraf çektim. Açarken de ne göreyim, bir adet vida eksik. Sanırım teknik servislerin korkulu rüyası olan +1 vida fazlalığı benim bilgisayarımın başına da geldi. İşin garibi dış vida. Neyse önemli değil gibi duruyor. Bir sıkıntı yok.

Ek olarak şu anda youtube'da BF3 videosu upload ediyorum. Ultra ayarda oyna(yama)dığım 15-20 dakikalık video gelecek.

@Victor Gaming Machine Birde G701'lerde 3 adet Ram slotu yok muydu ben mi yanlış hatırlıyorum ? Bende 2 tane var ya da gözümden kaçırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 29 Ekim 2014; 18:41:43 >

• Seninkin de eksik olabilir bazi urunlere takmuyor Clevo sana rastlamis biri de anlasilan :) msata da olmaz o urunlerde genelde. Sen de o da yoktur muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

Seninkin de eksik olabilir bazi urunlere takmuyor Clevo sana rastlamis biri de anlasilan :) msata da olmaz o urunlerde genelde. Sen de o da yoktur muhtemelen.

Şaklar şakalar yine güldük

2 slot var

• Var. Klavyenin altinda 3.bellek ve msata slotu.

•  Victor G701 ÖZELLEŞTİRİN DEDİLER SUYUNU ÇIKARDIM - Karbon Folyo Uygulaması !
  • quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

Victor G701 ÖZELLEŞTİRİN DEDİLER SUYUNU ÇIKARDIM - Karbon Folyo Uygulaması !

Vay arkadaş. İyi saklamışlar slotu. Neyse kullanmaya ihtiyaç olursa kullanırız umarım

• şuan malum site de indirimde sizce almaya değermi?
    http://www.n11.com/victor-g7012-P35055145?rf=one-cikanlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyunaGelenAdam

şuan malum site de indirimde sizce almaya değermi?
    http://www.n11.com/victor-g7012-P35055145?rf=one-cikanlar

G701 kesinlikle alınabilir bir bilgisayar. Ama ilanda G7012 olarak gözükmekte sanırım i7'li ve 1 Tb hdd'li model.

Gerek teknik destek olarak gerekse bilgisayar özelliştirmesi olarak mükemmel diyebilirim.

• Call Of Duty Advanced Warfare oynayış videosunu ekledim arkadaşlar. Ufaktan da bir up çakayım.
  • Üstadım epey oldu makineyi alalı. Memnun musunuz peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: downfall82

Üstadım epey oldu makineyi alalı. Memnun musunuz peki?

Kesinlikle memnunum hocam.

• Gelecek ay 1tb hdd kampanyalı ssd ile g451 almayı düşünüyordum ama hoparlörünün altta olduğunu öğrendim ve yıkıldım resmen
    g701 alırsamda ekleme yapamadan alacağım muhtemelen. Bilgisayarın ses kalitesi vs. nasıl o konuda memnun musun acaba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.