Şimdi Ara

Vicdanın rahat etmez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün tarım kredi koop marketlerine gittim bisey almaya. Genel olarak yoğun oluyor. Ürünü aldım kasalara geldim. Baştaki kasadaki kız eliyle yüzünü tutuyor, niyetli de olacak ki yere çöktü. Ben de en azından dinlensin diye diğer kızın kasasına gectim. Ama içim gitti, benim gibi hayvan eti yemiş erkekler is seçiyor üni okuduk cart curt diye evde pineklerken bu kızcağız çalıştığı halde niyetli var ve var gücüyle savaşıyor.

Oturup kodlama çalışacam diye boş boş otururken vicdanım yerle yeksan oldu. Bu vicdan acısıyla kodlama calismaya da sokayım.

Ailelerimiz bizi rahat etsinler diye unilere yolladı. Yarak kürek unilerde yarak kürek bölümlerde okuduk işsiz kaldık. Tırmalıyoruz patinaj çekiyoruz. Su an aile evinde kimse bana laf etmiyor. Valla konforda da olsam icim rahat etmiyor. Erkek adam bu zillete boyun bükmemeli. Benden 5 yas küçük çocuk liseden sonra okumadı tornaci oldu sonra usta oldu evlendi. Hayatını idame ettiriyor bizim gibi salaklarda yok üni okuduk yok bu diyerek boş boş pinekleyip böyle vicdanı paramparça uğraşıyor. Vallahi sanayideki adam kafa olarak daha rahattır.

Bir vasıfsız is bulup bedenen calisip vicdanen rahata erip, bir yandan calisirken boş zamanlarımda standartlarimi yükseltecek şeyler yapacağım. Gerisini vicdan kabul etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albequerr -- 28 Mart 2023; 16:19:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlışı yıllar önce yaptık.

• Yazılım mühendisliği mi okuyorsun ?

• hocam kendini gereksiz yere suçluyosun. Sana oku dediler okudun. İş yoksa bu senin suçun değil. Ailen elbette destek olacak, onlar zora düşünce sen de destek olcan. Ailen yoksul, zaten hayata yenik başladın. Bi de kendini suçlama gözünü seveyim.

• Yotundaşi kullanıcısına yanıt

İnşaat okudum yıllar once

• senin durumunda olanlar için, telafi eğitimi programları var. kültür derslerini görmeden, sadece meslek dersleri ve işletmelerde çalışarak, meslek lisesi diploması alabilir ve seçtiğin mesleği yapabilmen için belgen olabilir. vasıfsız bir şekilde başlamaktan daha iyi seçenektir.

https://rasyotek.com.tr/blog/mesleki-egitim-merkezi-telafi-cerceve-ogretim-programi/

• Dostum İstanbul'da yaşıyorsan iskurun işbaşı eğitim programlarını takip et iş garantili yaklaşım 6 aylık eğitimler.

Sistem ve ağ, siber güvenlik gibi eğitimler var it tarafında.

Ağ mühendisliği ve ve Cisco sertifikasyon sınavlarına bakabilirsin CCNA gib.

Cb academy de çok sağlam ve makul fiyatlı bir portal it alanı için.

Başarılar.

• albequerr A kullanıcısına yanıt

Mühendismisiniz ? Hangi üniversiteden ?

• Kısır Hamide kullanıcısına yanıt

Yeni bitirdim başkan bu kursu iş arıyorum. Yazılım vs ekstra çalışıyorum. Bakalım iş bulabilecek miyiz

• İşkurun düzenlediği eğitimi mi bitirmiştim? Naptın şu n gelişme var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.