Şimdi Ara

ayak kırmak veya bağları koparmak yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
39.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ayağımın bilekten bağları lifleri veya kırılması çatlaması lazım birinden biri olması lazım nasıl yapılır acil bilgi lazım evdeki ortamda nasıl olur bana yardım edin vurdum filan pek fayda etmdi yardım bekliyorum

• balyozla vur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Big Pun

balyozla vur
    manyakmısın oğlum sen
  • quote:

balyozla vur
    lahmacun küreğiyle cok hızlı bi şekilde vurursan kırılıyor.
  • quote:

balyozla vur
    ev ortamı demişsin. şunu yapıyorsun, oturma grubunun en ağır parçasını havaya kaldırıyorsn elinle. ayağından kırmak istediğin yerin üzerine diğer elinle iterek bırakıyorsun. bu işlemi birkaç kere uyguluyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Rind

ev ortamı demişsin. şunu yapıyorsun, oturma grubunun en ağır parçasını havaya kaldırıyorsn elinle. ayağından kırmak istediğin yerin üzerine diğer elinle iterek bırakıyorsun. bu işlemi birkaç kere uyguluyorsun

Alıntıları Göster
    Ağır mal

• quote:

Orijinalden alıntı: BarTenLee

Ağır mal

Alıntıları Göster
    Allah akıl fikir versin.
  • Balkondan ayaklarının üstüne atla.
  • quote:

Alıntıları Göster
    daha etkili çözümler lazım arkadaşlar bacağımı yan tutup üstüne basıyorum böle dehşet bi acı oluyo öle kalıyor ama 10 dk ya geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

daha etkili çözümler lazım arkadaşlar bacağımı yan tutup üstüne basıyorum böle dehşet bi acı oluyo öle kalıyor ama 10 dk ya geçiyor

verdikya lan taktik. dene üç beş kere kırılmazsa gel daha etkilisini vereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: melankoln34

Alıntıları Göster
    derdin ne?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

verdikya lan taktik. dene üç beş kere kırılmazsa gel daha etkilisini vereceğim

Alıntıları Göster
    bir kere medial bağlarla uğraş çünkü onlar kuvvetli olduğu için kemiğini kopartır garanti çözüm yapar koltuğun üstüne çık ayaklarını dışa bakar tarza getir atla

• Bıçağı al eline kesmeye başla bileğini. Kare şeklinde kes ve kestiğin parçayı bir kenara koy lazım olacak. Sonra liflere ulaşınca onlarıda kes. Yaraya kolonya dök. En son olarak yaranın kenarlarına ve ortasına japon yapıştırıcısı dök ve deriyi tam yerine oturacak şekilde yapıştır. İşte bu kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BarTenLee

Ağır mal

Alıntıları Göster
    Gece yatmadan önce diş macununu sürüyorsun, sabah kalktığında lavaboya gidip kırılmasını istediğin yerinden vuruyorsun (şu şekilde ) ve sonra diş macununu temizliyorsun. Ama temizlemeden önce bağırmaya başlama annen falan kızar aman diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serseri006

derdin ne?

Alıntıları Göster
    yok olmuyo 5kg luk dambılı havadan bıraktım bileğime olmuyo acıdı ama yarar yok yan üstüne bastırmak daha etkili gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: melankoln34

Alıntıları Göster
    Neden kırmak istiyorsun?
    Konyadaysan gel ben kırarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudo

Gece yatmadan önce diş macununu sürüyorsun, sabah kalktığında lavaboya gidip kırılmasını istediğin yerinden vuruyorsun (şu şekilde ) ve sonra diş macununu temizliyorsun. Ama temizlemeden önce bağırmaya başlama annen falan kızar aman diyeyim.

Alıntıları Göster
    Bir daha düşün.
     ayak kırmak veya bağları koparmak yardım

• quote:

Alıntıları Göster
    Sorunlu..
  • quote:

Alıntıları Göster
    diş macunu deneyini duydum mutlaka denicem
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.