Şimdi Ara

Veysi (Veyis) Ateş - İsmail Saymaz | HalkTv Yayını (Sezgin Baran Korkmaz Yayına Bağlandı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anonsçu veysi'nin suratı 50 çeşit hale girdi sbk konuşurken 😁 Bu olayların doğrusunu Sedat Peker söylüyor da savcı yok ki ülkede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmail Saymaz'ı suçlayıp ''akladı'' diyenler programı akıl mantık kaideleri içerisinde izlememiş.

İsmail Saymaz, Veysi Ateş'e ''YALAN SÖYLÜYORSUN, KAYDI DİNLEDİM 10 MİLYON EURO İSTEMİŞSİN.'' dedi mi? Dedi.

Hangimiz bekliyorduk İsmail'in kaydı dinleyerek programa çıkacağını ve bunu söyleyeceğini ?

Aklamak istese adam KAYDI DİNLEDİM YALAN SÖYLÜYORSUN der miydi?

Muhalif teyzeler sizden zeki yemin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Anonsçu veysi'nin suratı 50 çeşit hale girdi sbk konuşurken 😁 Bu olayların doğrusunu Sedat Peker söylüyor da savcı yok ki ülkede.

Eski günlerdeki gibi iki osuruk patlatıp SBK'yı konuşurken sabote eder diye bekledim ama olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten inanılmaz

Diyeceklerim bu kadar

• O kadar arsız ki Bana kayıtları getirin, nerede konuşmuşum, nerden gelmiş önü arkası neresi diyebiliyor..

• Bu İsmail saymaz da pek tekin değil. 2013 yılında ki Tweet leri piyasada dolaşıyor..

• Man Of Earth kullanıcısına yanıt

Şimdi 2013te Atatürk e diktatör demiş TC nadir ya demiş soylu karşısında taklalar atmış saymazi korumayın boşuna.

• fluox kullanıcısına yanıt

İsmail saymaz da ne olduğu belirsiz biri.

Gençliğinde sağcı başlayıp solcu olup komünist e dönmüş Atatürk için diktatör demiş biri

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Şimdi 2013te Atatürk e diktatör demiş TC nadir ya demiş soylu karşısında taklalar atmış saymazi korumayın boşuna.

2013 :)

Vallahi 2013 ne alaka bilemiyorum ben 2021-18 Haziran programı hakkında konuştum.

İzlediğim programda son 10 yılın en iyi ''hard talk'' performansı yaşandı. Takır takır soru sordu üstüne konuğuna''YALANCISIN'' dedi. Her şeyi sordu malum konuğu kendini rezil edip yayından çıktı.

İsmail Saymaz'ı hiç tanımama gerek yok ki şu programa yorum yapmak.

Futbolcu izlerken ''iyi oynadı'' şarkı dinlerken ''çok iyi şarkı'' denildiğinde ''ama o 10 yıl önce şunu demiş'' diye mi cevap veriyorsunzu siz insanlara vallahi zor işiniz Veysi (Veyis) Ateş - İsmail Saymaz | HalkTv Yayını (Sezgin Baran Korkmaz Yayına Bağlandı) 

Bu arada insanlar düşüncelerini değiştirebiliyor yıllar sonra gördüğünüz bir arkadaşınız tanıdığınızdan çok farklı fikirlere sahip olabilir, insan gibi bir bilince sahip canlı için yaşam sürecinde sık sık değişimler beklenmedik olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Of Earth -- 18 Haziran 2021; 23:33:46 >

• @trakyAli-1986

İsmail Saymaz şakşakçılığıymış 8 yıllık üyeliğimde yüzlerce kere ülke ve dünya gündeminde siyasi konularda mesaj yazmışımdır ilk defa bu adam(İsmail Saymaz) hakkında bir şey yazıyorum çıkıp beni İsmail Saymaz trolü ilan ediyorsun.

Üstelik yazdığım şey de İsmail Saymaz'ın geçmişini övmek değil bir şey değil bugün izlediğim programdaki performansı hakkında bir yorum.

2 saat önce yayınlanmış programı kötülemek için 10 yıl öncesine gidiyorsun neredeyse.......

Fikrin varsa konuş yoksa sus. Çıkarsın argümanlarını yazarsın, programda şunu şunu yaptı, şunu şunu yapmadı bu yüzden ''aklamaya çalıştı'' vb. bir şeyler dersin. Bir tane argüman sunmamışsın programla alakalı gelip insanları troll, şakşakçı ilan ediyorsun hadsiz asıl Troll sensin.

• Veysi (Veyis) Ateş - İsmail Saymaz | HalkTv Yayını (Sezgin Baran Korkmaz Yayına Bağlandı)

Veysi (Veyis) Ateş - İsmail Saymaz | HalkTv Yayını (Sezgin Baran Korkmaz Yayına Bağlandı) Veysi (Veyis) Ateş - İsmail Saymaz | HalkTv Yayını (Sezgin Baran Korkmaz Yayına Bağlandı) 

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Afrikalı junior Veyis :)

Veysi (Veyis) Ateş - İsmail Saymaz | HalkTv Yayını (Sezgin Baran Korkmaz Yayına Bağlandı)

• İsmail yakında havuz medyasına geçer gibi.. ekmek orada.. güzel paslaştılar..
    bitde sbk yı niye kesti.. İyi fırsattı.. sor içişlerine niye gittin..?
    veyisde yalanın bini bir para..

• İsmail ortaya karışık birisi. Yıllarca hadi abi hadi abi derdi programda. Hadide bak bu bilgileri ben buluyorum yine benden alıyorsun hadi iyisin der karşılıklı gülüşürlerdi. Bir kerede sormadı ki ya hadi sen bu çok çok önemli bilgileri nereden buldun. Sedat peker ifşa etmese eski düzen devam ederlerdi.

Ülkede koskocaman bir tiyatro oynanıyor iktidarı muhalifi gazetecisi şarkıcısı hatta mafya babaları da dahil. Sanki üleyi ahtopot gibi hepsi sarmış. Gariban halkta bunları savunuyor sosyal medyada. Vallahi billahi de dibine kadar müstehak. Zaten siyasi partilerin çoğu aynı kafada boşuna demiyorum. Çünkü halkta aynı kafada. Eğer muhalefet başkanlık makamına oturursa görün parlementer sistem geliyormu geriye. Bu ülkede değiştirilen uygulamalar eğer siyasilerin işine geliyırsa bakmayın atıp tuttuklarına. Sonuna kadar kullanırlar. Geçmişte binlerce örneği var. Olan halka oluyor sadece.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

İsmonun ne olduğunu bilmiyorum ama diğer dediğin herşeye katılıyorum. Bu ülkede orta çağ Avrupası'ndaki gibi bir düzen var. Birbirine sallayan siyasiler arkada birlikte ticaret, iş yapıyor. Her siyasinin bir kalemleşörü var, gazeteci sayısı inanılmaz az. Bütün kanallar full propaganda üzerine. Biri iktidarın propagandasını yapıyor öteki muhalefetin. İnternet harici yalın habere, bilgiye ulaşmak imkansız

Malum partideki olaylar bu kadarsa ben muhalefetin de çok masum olduğunu sanmıyorum. Sonuçta siyaset bu. Rantı olmayan adam bizim ülkede siyaset yapmaz, siyaset yapmaya çalışsa bile ertesi gün alaşağı ederler.

"Gerçek halk" yönetimde söz sahibi olmadıkça Ali gider Veli gelir, değişen zerre birşey olmaz. Çoğu sözde milletvekili el-kaldır indir harici başka ne yapıyor Allah aşkına? Diyorlar ki cb sistemi geldi o yüzden böyle. La ondan önce çok mu farklıydı. Tasarı sunan vekil sayısı 2 elin parmağını geçmiyordu hiçbir zaman. Olaylara gerçek tepki verebilen yine bir elin parmağını geçmezdi.

Sen çıkıp millet olarak 'ne yapıyorsun orada desen" senin vekilin "sen benimle nasıl konuşuyorsun" der. Normalde vekil gerçek söz sahibi olanın yerinde olan demek. Ama bizim ülkede aileni ve kendini ihya etme aracı olarak kullanılıyor.

Bazı partiler içersinde 3-4 tane sağlam insan var, benim bu seçimde de son güvenim onlara. Baktık onlarda gitti, daha da sandığa gitmem. Demokrasi mavrası adı altında her seçim zamanı halkın bi ton parası boş beleş yerlere, boş beleş insanlara gidiyor zaten.

• Veyis , tongaya düşmüş belli. 10 milyon Euro isteyenler kim onlar önemli .

• 2007-2015 arası insanlar içinde gizledikleri her şeyi döktü meydana.Atatürk'e laf eden mi dersin,Türkiye'nin adı değişmeli diyen mi dersin pek çok kişi akıl almaz laflar etti.Anlaşılan İsmail Saymaz da böyle laflar etmiş.E not ediyoruz biz de tabii.

• Önüm arkam sağım solum yalan

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.