A

Teğmen
15 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 263 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Helal olsun emeği geçenlere. Durmak yok arı gibi çalışmaya devam.
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, HDP'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'nde dava açtı. İddianame Yüksek Mahkeme'ye gönderildi.


Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, HDP'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'nde dava açtı. İddianame Yüksek Mahkeme'ye gönderildi.

İddianamede, HDP üyelerinin beyan ve eylemleriyle devletin milletiyle bölünmez bütünlüğünü bozmayı, ortadan kaldırmayı amaçladıkları belirtildi.

Ayrıntılar gelecek...

“Terör propagandası yapmak” suçlamasıyla 2 yıl hapis cezası verilen HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun vekilliği düşürüldü.

Türkiye'nin siyasi ve askeri gücü Doğu Akdeniz de Türkiye olmadan bir şey ler yapmaya çalışan ülkeleri geri adım attırdı.


Mısır : Doğu Akdeniz de hidrokarbon araştırmalarında Türkiye nin MEB sınırlarına saygı duyduklarını açıkladı.


İsrail Dış İşleri bakanının ardından İsrail başbakanı Netanyahu da Doğu Akdeniz ile alakalıTürkiye ile görüşüyoruz dedi .


İtalya'nın Ankara büyükelçisi Türkiye olmadan Doğu Akdeniz de bir projenin bir çözümün mümkün olmadığını söyledi.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/8b/82/56/8b825686cc752752d0a1bfc91c83338f.jpg&t=0&width=480&text=1
https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4d/ab/23/4dab232848defe9053e308df81a76b5f.jpg&t=0&width=480&text=1
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hristiyan vatandaşlarımızı, en önemli yortularından biri olan Paskalya münasebetiyle en içten duygularımla tebrik ediyorum." dedi.

Erdoğan, "Anadolu topraklarında yükselen bu birlikte yaşama kültürü, geçmişte olduğu gibi bugün de barış ve kardeşliğimizin harcını oluştururken, aynı zamanda bizi aydınlık geleceğe taşıyacak en önemli gücümüz olacaktır.

Muhtelif dinlerin ve cemaatlerin bu coğrafyada asırlardır barış içinde bir arada yaşamasının ve her bir vatandaşımızın inancının serbestçe yaşayabilmesi için yürüttüğümüz çalışmaların tüm dünyaya örnek teşkil etmesini ümit ediyorum.

Milli Dayanışma Kampanyamıza destek veren Hristiyan vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

AA
Diyarbakır'da yerel seçim sonuçlarını kutlamak için HDP İl Başkanlığınca düzenlenen programda PKK'yı ve teröristleri övücü sözde marş okundu, ölen teröristler için "saygı duruşunda" bulunuldu.

HDP'nin Diyarbakır İl Binası Konferansa Salonu'nda gerçekleştirilen kutlama programına, resmi olmayan sonuçlara göre, HDP'den Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Adnan Selçuk Mızraklı ve ilçe belediye başkanları katıldı.

Programda terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan lehine slogan atıldı, ölen teröristler için "saygı duruşunda" bulunuldu ve terör örgütünü övücü sözde marş okundu."BİRLİKTE KAZANDIK"
Mızraklı, burada yaptığı konuşmada, seçimleri geride bıraktıklarını ve halkın başarısını kutlamak için toplandıklarını belirterek, "31 Mart sürecini birlikte başardık ve beraber kazandık. Geçmişin enkazlarını kaldırıp kentimizi güçlendireceğiz. Maddi ve manevi tüm gücümüzle yereldeki sorunlarımızı çözeceğiz. Birlikte kazandık ve başaracağız." ifadelerin kullandı.

Programa, HDP Diyarbakır milletvekilleri Musa Farisoğulları ve Salihe Aydeniz, HDP Ağrı Milletvekili Berdan Öztürk ve partililer katıldı.
https://www.ensonhaber.com/hdpnin-kutlama-programinda-teror-propagandasi.html
Gör Muharrem ... Al sana endüstri 4.0 al sana kuantum...

TEI tarafından tasarlanan, gelecekte TAI'nin T625 helikopterinde kullanılması planlanan TS1400 motoru için ilk ateşleme yapıldı. Bu motor geliştirilerek ATAK, ATAK2 ve pervane ile HÜRKUŞ ve AKINCI Taarruz IHA için kullanılması planlanıyor.

https://twitter.com/kokpitaero

HangisiTemel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 7 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 150
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.129
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 938 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.465 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.