Şimdi Ara

vestel whirlpool bulaşık makinesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2010 yılında vestelden almış olduğum whirlpool marka bulaşık makinesi 3 yıllık garanti süresi dolduktan sonra arıza yaptı .servisi çağırdım gelen servis motor arızası oldugunu değiştirmek gerektğini söylediler. nekadar bedel ödeyeceğimi sordugumda 430 tl fiyat çıkardılar .. neden bukadar pahalı oldugunu sordugumda.bu ürün ithal bir ürün ve parçaları çok pahalı oldugunu söylediker!!! yaptıgım araştırmada en pahalı ithal motor fiyatının bile 200 tl yi geçmediğini öğrendim ... bu arada ben makineyi alırken satış yapılan merkezde hiç kimse bu ürün ithal parçaları pahalı diye uyaran olmadı. vestelin kendi ürünü diye aldım ..vestel çözüm merkezini arayıp bu yazdıklarımı ilettim .. karşıdaki kişi bana satarken ithal ürün parçaları pahalı diye uyarı yapılmaz zaten dedi.. ayrıca diğer internet sitelerine şikayette bulunmayın bize iletin şikayetlerinizi diye mail
    yolladılar..
    biz sizeözel bir indirim yapalım 430 tl den 400 tl ye gibi komik bir teklif sundular .. bunundışında birde yeni makina alırsanız siemizden bakın ordaki fiyattan %20 indirim yapalım diye ... bunuda araştırdım vestelin resimi sitesinde bulunan bulaşık makinelerinden birini seçtim fiyatı 1400 tl indirimli fiyatı 1200tl geliyor.... internette satış yapan diger magazalarda aynı marka ve model makinenin fiyatı 1195 tl ye satışı var zaten..

• Hayır her şeyi anlarım sorun yaşanabilir de bunu notebook bölümüne yazmayı nasıl becerdiniz işte onu anlamadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.