Şimdi Ara

regal çamaşır makinesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni bir makine almamız hasıl oldu biraz araştırdık işin içinden çıkamadık annem yorgan kilim yıkasın ağzı büyük olsun istiyor bu dediklerine bakınca karşıma bu model çıktı https://www.hepsiburada.com/regal-prestij-10121-ty-a-10-kg-1200-devir-camasir-makinesi-p-HBV000006N7RK

nasıldır iyi midir şuan kullandığımız da regal bi sorun çıkarmadı ama sesi çok ve zıplamaya başladı
    üst düzey özellikler istemiyoruz normal kullanım için çok para vermeyip işimizi görsün modundayız
    yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

• yardım hiç fikri olan yok mu?
  • güncel
  • Lazpanyol kullanıcısına yanıt
    teşekkürler iki tanıdık kullanıyor birisi memnun diğeri değil serviside vestele geçmiş

regali alacağız galiba
  • balomer kullanıcısına yanıt
    Regal hep vestel bünyesinde idi zaten.
  • Yanlış yazmışım hocam diğer markanin servisi vestele geçmiş
    Bosch veya profilo servisi vestel olmuş
    bosch,siemens ve profilo aynı fabrikada üretilir dolayısı ile vestelin bu markaların servislerine bakması oldukça güç vestel servis bünyesine geçenler hotpoint,indesit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razor Crest -- 19 Haziran 2019; 8:24:33 >
  • doğrudur yanlış telaffuz etmiş olabilirim
    regalin siparişini verdik üstad inşallah iyi olur
  • makine hızlı bir şekilde geldi servis kurulumu yaptı çalışması şimdilik iyi akşam resimde eklerim
    titreşim var biraz normal mi yoksa sorun mu anlayamadım

Merhabalar, Regal 10 kg lik camasir makinasi almayi dusunuyordum ama cok fazla yoruma rastlamadim. Siz makinadan mumnunmusunuz, tavsiye edermisiniz . Umarim mesaji gorursunuz, Tesekkurler.

• Graig74 G kullanıcısına yanıt

2009 liraya filan alacaksanız iyi fena değil ama daha fazlası etmez..

• tesekkurler cevap icin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.