Şimdi Ara

Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3) (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.678
Cevap
25
Favori
233.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vestel akıllı telefonlarına root atılabiliyor mu? Z10 almayı düşünüyorum.
  • Son bir veya iki haftada güncellemeler sonrası telefonu ısınmaya başlayan var mı ?

CPU-Z

battery 42

Cpu 54 ila 60 arası değişiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen pazar İzmir fuarında tüm Vestel ürünlerinde geçerli diye %20 indirim çeki dagitiyolardi. Dün Vestel.com.tr den safir renk Z10 almak için bu indirim kodunu denedim ancak olmadı,altın renkte %20 indirim oluyor ama safir renkte olmuyor, müşteri hizmetlerini aradım safir renk sitemize sonradan yüklendiği için bu üründe indirim geçerli değil dediler.vestel müşteri kazanmaya çalışırken musteri kaybediyor. Dandik sd435 islemcili telefonu 1500 liraya kakalamaya çalışıyorlar.Bu satış politikasında ,bu müşteri memnuniyeti duyarlılığıyla daha çok insan kaybeder Vestel.gururla yerli vs. Vs. diyorlar insanlara montaj sanayi telefonlarını pahalı pahalı satmaya çalışıyorlar gümrük vergisi,devlet teşviği gibi avantajlarına rağmen.vestel bir 5070 kullanıcısı olarak beni müşteri olarak kaybetti.Böyle devam ederse daha nicelerini kaybedecek..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceuclusarj

Geçen pazar İzmir fuarında tüm Vestel ürünlerinde geçerli diye %20 indirim çeki dagitiyolardi. Dün Vestel.com.tr den safir renk Z10 almak için bu indirim kodunu denedim ancak olmadı,altın renkte %20 indirim oluyor ama safir renkte olmuyor, müşteri hizmetlerini aradım safir renk sitemize sonradan yüklendiği için bu üründe indirim geçerli değil dediler.vestel müşteri kazanmaya çalışırken musteri kaybediyor. Dandik sd435 islemcili telefonu 1500 liraya kakalamaya çalışıyorlar.Bu satış politikasında ,bu müşteri memnuniyeti duyarlılığıyla daha çok insan kaybeder Vestel.gururla yerli vs. Vs. diyorlar insanlara montaj sanayi telefonlarını pahalı pahalı satmaya çalışıyorlar gümrük vergisi,devlet teşviği gibi avantajlarına rağmen.vestel bir 5070 kullanıcısı olarak beni müşteri olarak kaybetti.Böyle devam ederse daha nicelerini kaybedecek..

Hayırlısı olmuş hocam boşverin. 1.200 lira etmezdi Z10. Ederi max 700 lira. Gerisi israf o telefona.

• quote:

Orijinalden alıntı: TNTB

v3 5580 aldık.Ama vodafone romlu gönderilmiş.Bir kaç vodafone uygulaması var.Kızılötesi aktif değil sanırım.Telefonu iade mi etmeliyim yoksa vestel servislerinde vestel romu yükleteyim ?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tiqiaa.remote&rdid=com.tiqiaa.remote&referrer=utm_source%253Dtamindir.com%2526utm_medium%253Dcontent%2526utm_campaign%253Dstandard_android_app bunu indirin hocam. Kızılötesi aktif olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• V3 5580'i 74*12 ay 888 TL ye TürkTelekomdan aldım.

İlk deneyim olarak belirteyim malzeme kalitesi güncel seviyenin çok altında.

Ayrıca ekranda ölü piksele rastlama oranı oldukça fazla.

Bende 1 tane çıktı dert etmiyorum.

3 saatte şarj oluyor.

Ekran süresi 5 saati geçiyor.

Şarjı çok iyi gidiyor ve güncel uygulamaları sorunsuz çalıştırır durumda.

Günlük kullanım için harika bir cihaz kesinlikle tavsiye ediyorum.

Ayrıca Wi-Fi çekim gücü çok üst seviyede.

• quote:

Orijinalden alıntı: bay_t

Son bir veya iki haftada güncellemeler sonrası telefonu ısınmaya başlayan var mı ?

CPU-Z

battery 42

Cpu 54 ila 60 arası değişiyor

Venus 5040 da son güncelleme sonrası cpu %25-35 arası. Pil kullanımında 9999 diye bir işlem var ne olduğuunu çözemedim. Siz çözebildiniz mi formatla vs

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Te.k

Dün babama Bimden 479 TL ye 5.0 x modelini aldım. Whatsapp a falan girse yeter. Merak ediyordu akıllı telefonları. İnşallah çabuk bozulmaz.

2 Şubat 2016 da babama Bim den 479 TL ye aldığım Venüs 5.0X arızalanmış, babam da 10 gün önce servise göndermiş. Bugün sıfır bi telefon göndermişler. Venüs 5000 modeli.

10 gün içinde değişim kararı verip, sıfır telefonu ulaştıran Vestele servis anlayışı için teşekkür ederim.

• V3 5580'e Android 7.0 geldi. Ben şok.
     Vestel Venus Kullanıcıları Kulübü (Venus V1/Venus V3)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amma velakin -- 30 Ekim 2017; 23:32:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

V3 5580'e Android 7.0 geldi. Ben şok.

Bir zahmet. Android 8.1 çıkacak yakında.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkyb

quote:

V3 5580'e Android 7.0 geldi. Ben şok.

Bir zahmet. Android 8.1 çıkacak yakında.

Orası öyle de hocam çoğu marka yeni model satmak adına vermiyor güncellemeyi. Yerli marka olarak taktir edilmeyi hakketti bence bu sefer. Böyle devam ederse gönül rahatlığıyla alabileceğiz. Üstelik fiyatı da aynı seviyedeki cihazlara göre çok uygun.

• Acaba yavaş yavaş mı gerekiyor güncellemeler? Herhangi bir ekstra bir şey yaptınız mı? Dedem için aldık V3 5580 telefonu whatsapp ve radyo dışında neredeyse hiç kullanmaz uzun süre gitsin dedik fiyatı uygun olsun diye. Güncellemeyi kontrol ettim ancak bulmuyor. Ayrıca önereceğiniz ince silikon kılıf var mı? Bir tane aldık da kalın çıktı biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: end0plazmikretikulum

Acaba yavaş yavaş mı gerekiyor güncellemeler? Herhangi bir ekstra bir şey yaptınız mı? Dedem için aldık V3 5580 telefonu whatsapp ve radyo dışında neredeyse hiç kullanmaz uzun süre gitsin dedik fiyatı uygun olsun diye. Güncellemeyi kontrol ettim ancak bulmuyor. Ayrıca önereceğiniz ince silikon kılıf var mı? Bir tane aldık da kalın çıktı biraz.

Benim cihazım vestelin sattığı ürün.

Vodafone uygulamalı olan sürümü daha geç güncelleme alıyor sanırım. Arkadaşlarıma da güncelleme gelmedi hala.

İnce silikon kılıf önermem ben bir tane aldım tam oturmuyor. Kalın olanından alacağım şimdi. Genişleme yapıyor bu. O kalın tam saran silikon kılıflar çok daha iyi. Tabi sizin seçiminiz yine de.

• Anladım o zaman değiştirmeyeyim kılıfı boşa, ancak tam sarınca mesela kenarlardan biraz fazla bastırınca temperli cam yerinden kalkıyor kılıfın yapısı gereği ama çok da sıkıntılı değil, zaten kılıflı hali bile eski telefonundan ince. Mediamarkttan aldık biz de ve vestel garantili, vodafone uygulaması da yok ilginç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: end0plazmikretikulum

Anladım o zaman değiştirmeyeyim kılıfı boşa, ancak tam sarınca mesela kenarlardan biraz fazla bastırınca temperli cam yerinden kalkıyor kılıfın yapısı gereği ama çok da sıkıntılı değil, zaten kılıflı hali bile eski telefonundan ince. Mediamarkttan aldık biz de ve vestel garantili, vodafone uygulaması da yok ilginç.

Tuhaf bir durum. Benim cihazım Türk Telekom'dan alındı bana güncelleme geldi direk ama Vodafone'dan alan arkadaşlarımda yok hala. Seri numarası ile alakalı olabilir. Beklemeye devam edin. Çok bir şey değişmiyor zaten ama Android 7'de ekran görüntü boyutu değiştirme özelliği var. Yaşlılar için çok faydalı oluyor. Şarjı da daha iyi gidiyor ayrıca.

• Haklisiniz guncelleme bugun geldi

• V3 5580 için android 7.0 Kademeli olarak geliyor banada bugün geldi benimde hiç ümidim yoktu gönlümü kazandı vestel.

• V3 5580 için root yöntemi yok mu ?

• quote:

V3 5580 için root yöntemi yok mu ?

King root diye program var bu işlerde çok başarılı kuruyosun o uygun ayarları bulup kendi yapıyor ama ben venüs telde denemedim garanti olayı bitsin yapıcam sen bir dene istersen ama play store den indirme onlar işe yaramıyor Google den king root apk diye aratıp indir ok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sahildeki kral

quote:

V3 5580 için root yöntemi yok mu ?

King root diye program var bu işlerde çok başarılı kuruyosun o uygun ayarları bulup kendi yapıyor ama ben venüs telde denemedim garanti olayı bitsin yapıcam sen bir dene istersen ama play store den indirme onlar işe yaramıyor Google den king root apk diye aratıp indir ok.

Hepsini denedim maalesef hiçbiri çözüm olmadı.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.