Şimdi Ara

Vestel Kaliteli Bir Marka Mıdır ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
17.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakın zamanda lcd televizyon ve buzdolabı almayı düşünüyorum.Fiyatlar uygun geldi.Tavsiye eder misiniz Vestel'i ?

• 10 senede 1 defa tamir gören 35 ekran Renli Trt yazan bi Tv vardı inanılmaz kaliteliydi
  • Vestel kalitelİ bir marka degildir.
  • Vestel ben ilk mesleğe girdiğim zamanlarda çok adi bir markaydı vestelden uzak dururdum fakat sonradan toparladı kaliteyi yükseltti.beyaz eşya birazda şans işidir aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEŞELİMEŞEODUNU -- 23 Aralık 2011; 13:23:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

Vestel ben ilk mesleğe girdiğim zamanlarda çok adi bir markaydı vestelden uzak dururdum fakat sonradan toparladı kaliteyi yükseltti.beyaz eşya birazda şans işidir aslında.
    Fiyat performans markası diyebiliriz sanırım, ben şahsen memnunum ürünlerinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Fiyat performans markası diyebiliriz sanırım, ben şahsen memnunum ürünlerinden.

Alıntıları Göster
    benim halam çamaşır makinesini aldı ve memnun kalmadığı için 1 yıl içinde çalışır durumdaki makinesini kampanyaya verip alman malı aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

benim halam çamaşır makinesini aldı ve memnun kalmadığı için 1 yıl içinde çalışır durumdaki makinesini kampanyaya verip alman malı aldı.

Alıntıları Göster
    Arçelik daha iyi herhalde çoğu kişiden öyle duydum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

Arçelik daha iyi herhalde çoğu kişiden öyle duydum

Alıntıları Göster
    Vestel Pixellence hd ready 106 ekran televizyon almıştık. Yeni televizyon almamıza rağmen oturma odasına koyduk 5 senedir kullanıyoruz hiç bir sorunu yok. Aynı şekilde vestel buzdolabı almıştık üstünde mavi şerit ışık olan, onu da 7-8 sene kullandık şu an yeni buzdolabı aldığımız için kömürlüğe koyduk ancak hala sapasağlam. Ben tavsiye edebilirim fiyat/performans olarak iyi bir marka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 23 Aralık 2011; 13:31:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Vestel Pixellence hd ready 106 ekran televizyon almıştık. Yeni televizyon almamıza rağmen oturma odasına koyduk 5 senedir kullanıyoruz hiç bir sorunu yok. Aynı şekilde vestel buzdolabı almıştık üstünde mavi şerit ışık olan, onu da 7-8 sene kullandık şu an yeni buzdolabı aldığımız için kömürlüğe koyduk ancak hala sapasağlam. Ben tavsiye edebilirim fiyat/performans olarak iyi bir marka.

Alıntıları Göster
    değildir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Alıntıları Göster
    Şans işi birazda. Ne kadar ekmek o kadar köfte mantığı. Vestel e az para veriyorsunuz o yüzden yüksek kalite beklemeyin. Arçelik biraz daha iyidir. Ama size şunu söyleyeyim
    bir firmanın ne kadar yaygın servisi varsa o firma o kadar kötüdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Grck

değildir..

Alıntıları Göster
    Şahsen tercih etmem.
  • kaliteli markadır.bizim tv 20 yıldır cam gibi gösteriyor.iki üç defa tamire gitti ama 20 yıllık televizyon, o kadarda olsun yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

kaliteli markadır.bizim tv 20 yıldır cam gibi gösteriyor.iki üç defa tamire gitti ama 20 yıllık televizyon, o kadarda olsun yani.
    Bilginiz yok bari yorum yapmayın.Beko -Vestel-Arçelik gibi türkiyede satılan tüm beyaz eşya ve elektronik ürünlerinin parçaları başka firmalara ayittir.Yani kalite içinde kullanılan malzemededir.Şunuda demek isterim vestel panellerini kendisi üretir.İnanmayanlar açsın :D lar tw lerini içindeki parçaların markalarına baksınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saeros -- 23 Aralık 2011; 13:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saeros

Bilginiz yok bari yorum yapmayın.Beko -Vestel-Arçelik gibi türkiyede satılan tüm beyaz eşya ve elektronik ürünlerinin parçaları başka firmalara ayittir.Yani kalite içinde kullanılan malzemededir.Şunuda demek isterim vestel panellerini kendisi üretir.İnanmayanlar açsın :D lar tw lerini içindeki parçaların markalarına baksınlar.

Alıntıları Göster
    dügün alışverişinde bende dh forumlarına gömüldüm genel kanaat vestel kötüdür vs vs ama vestelde kampanya vardı gittim aldım kafamda acaba diyerek suan cok memmunum bi arıza cıkarmadı buzdolabı ve çamasır makinesi. ha bulaşık makinesi beko bi sıkıntsı yok tıkır tıkır çalısıyorlar marka takıntısını yapmayın yerli malı kullanalım paramız yurt dışına gitmesin

• quote:

Orijinalden alıntı: Saeros

Hadi vestel i geçtim de Arçelik hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz onu merak ettim açıkcası. Hangi ürünleri farklı firmalara aitmiş? Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinesi, soğutucu gibi ürünlerin hepsi yerlidir. Bazıları çinde üretilir Türkiye ye getirip montajı yaptırılır. Hiç çayırova üretim tesisini veya sütlüce tesisini gezdiniz mi?

Ürünün üzerinde marka yazması neyi ifade eder? O markayı basmak çok mu zor?

Hiç düşündünüz mü Beko ile Arçelik arasında ne fark vardır? Niye Beko? Niye Arçelik?

Arçelik(beko) ürünlerinin tamburlarından bloklarına, elektrik motorlarından çam çeperlerine kadar Türkiye de üretilir. Montajı Çayırovada bantlarda yapılır. Testleri Çayırovada yapılır. Piyasaya sürülür.
    Arçelik klimalar Lg yapımıdır. O da Arçelik bünyesinde değil Lg nin kendine ait fabrikada yapılır.

• quote:

Bizde de bir Bosch marka çamaşır makinası var 3 defa servis geldi 3ünde de 84tl masrafı var dediler ama gariptir ki bizim karşı komşumuz bütün arızları 20tlye yaptı hatta sonuncusunu ücretsiz yaptı çünkü kablo yerinden çıkmış, birinde de bozuk para kalmış içinde sıkışmış

Abimde ise Vestel TV var 97-2003e kadar kullandı sonra bana verdi hala kullanıyorum ve görüntü kalitesi zerre düşmedi; o yüzden çok rahat öneririm tamam bir Sony değil ama "sağlamlık" konusunda kesinlikle bir çok bilinen markadan daha iyidir; örneğin samsung...

• quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Bizde de bir Bosch marka çamaşır makinası var 3 defa servis geldi 3ünde de 84tl masrafı var dediler ama gariptir ki bizim karşı komşumuz bütün arızları 20tlye yaptı hatta sonuncusunu ücretsiz yaptı çünkü kablo yerinden çıkmış, birinde de bozuk para kalmış içinde sıkışmış

Abimde ise Vestel TV var 97-2003e kadar kullandı sonra bana verdi hala kullanıyorum ve görüntü kalitesi zerre düşmedi; o yüzden çok rahat öneririm tamam bir Sony değil ama "sağlamlık" konusunda kesinlikle bir çok bilinen markadan daha iyidir; örneğin samsung...

Alıntıları Göster
    Bütün beyaz eşyalar neredeyse Bosch(Bulaşık makinesi hariç).Bosch'u öneririm.

NOT:Bosch böyle mi yazılıyor bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tarihçi

Bütün beyaz eşyalar neredeyse Bosch(Bulaşık makinesi hariç).Bosch'u öneririm.

NOT:Bosch böyle mi yazılıyor bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    72 ekran tüplü 100 hz. televizyon var. 2002 de almıştık. 1 kere sigortası attı. Onun haricinde görüntü olarak çok tatmin ettiği için yenilemeyi düşünmüyorum. Buzdolabıda vestel oda yaklaşık 6 senedir bizde. biraz sesli çalışıyor ama süper bir soğutması var.

• quote:

Orijinalden alıntı: sportacus

72 ekran tüplü 100 hz. televizyon var. 2002 de almıştık. 1 kere sigortası attı. Onun haricinde görüntü olarak çok tatmin ettiği için yenilemeyi düşünmüyorum. Buzdolabıda vestel oda yaklaşık 6 senedir bizde. biraz sesli çalışıyor ama süper bir soğutması var.

Alıntıları Göster
    Eski Vesteller iyiydi şimdikiler berbat
    Alacaksan Alman üretimli Beyaz Eşya al (Siemens vs.)
    Tv içinde Samsung iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Eski Vesteller iyiydi şimdikiler berbat

Tv içinde Samsung iyidir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.