Şimdi Ara

Vestel'in ek vergi isteği kabul edildi. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.003
Cevap
23
Favori
77.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi kalite? En kalitesiz markalar bizde. VESTEL, exper, casper vb. hangisi kaliteli? 2 günde dağılıyorlar.. Donanım dersen yerlerde.. 2 yıl öncesinin teknolojisini ittirmeye çalışan firmalar.. Böyle ticaret olmaz.. Zaten pahalıya alıyoruz.. Sen iyisini yap senden alalım.. Yapamadığı için böyle yollara başvuruyor.. Teşvik için vergi arttırımı değil, yerli üretimde (markada değil) vergi indirimi olmalı. ""Artık vestel almam aldırtmam..""

• Tamam bizde almayız olur biter,damping vergisiymiş yakında ganging vergisi de koyarlar.
  • Vestel almayın, aldırmayın.

Bu sloganı paylaşın.
  • Ulan çıkardıklar venüs diye dandik bi telefon başımıza musallat ettiler zaten eşşek kadar vergi alınıyor şu ülkede elektronik cihazlara bide ek vergisi cıktı senden birşey alanı gibsinler vestel
  • Boşuna zorluya hükümete yakın demiyolar. harbiden danışıklı dövüşün alası bu.
  • Hiç şaşırmadım çok sıradan geliyor bu haberler artık bana. Açıkçası çok da umrumda değil. Hiç de üzülmüyorum. Nasıl olsa benim tuzum kuru.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel son zamanlarda yaptığı atılımlarla gözümde değerlenmeye başlamıştı. Fakat bu olaydan sonra anladım ki bunların amacı kesinlikle ülkemizin gelişmesi ve yerli üretimin değer kazanması değil. Diğer firmalar tüketiciyi kazanmak için kârdan vazgeçerken bunlar kâr için tüketiciyi zorda bırakıyor.

• Vestel alan kaldıysa bu saatten sonra almasın bi zahmet
  • Vestel önce kendini geliştirsin, bu vergi gelecek diye gidip vestel alacak halimiz yok herhalde. Çok tepki toplar vestel hatta zararlı çıkar bu durumda.
  • Vestel sana öyle şeyler söylerdim burdada gerçekten değmez halkımızı sömürmeyi bırakın artık yeter!

• Vestel Allah belanı versin. Ömrüm boyunda alırsam senin bir ürününü......

Böyle bir saçmalık olmaz ya. VESTEL denen şirketin sahipleri Türkiye yi falan düşündüğü yok arkadaşlar. Adamlar tamamen kendi ceplerini düşünüyorlar. Olay bu kadar basit ve nettir. Devlet zaten devletlikten çıkmış durumda. Hükümete daha çok vergi alacaksın halktan de her şeyi yapar halde zaten. Neyse buradan teknoloji severlere sesleniyorum Vestel ürün almayın arkadaşlar. General Mobile da almayın. Tekpinizi gösterin.

Vestel adam gibi s5 note 4 z3 G3 ayarında telefon yaptıda almadık mı? Gitmiş tırışkadan bir telefon yapmış bide yüksek fiyatlı. Yerli malı diye de kötü ürün mü kullanalım. Bence Milliyetçilik yapmasın kimse. Siz Milliyetçilik yapacaksınız Vestelin patronları ceplerini dolduracak sonra o Vestelin patronunun oğlu yarın bir gün seni son model arabasıyla çiğneyecek aynı gün salıverilecek. Bunna emin ol. Devletini milletini düşünerek hareket eden adam gider herkes alsın diye uygun fiyata satar en azından. Aynı ayardaki telefonlar 100-200 tl daha ucuz.

Yerli telefonmuş... Paintten tasarım yap, işlemci ram i PCB yi en önemli şeyleri yurtdışında montajla gel burda kutusunu yap Yerli de. Bırak bu işleri. Sen kendi cebini düşünüyorsun.

• Haber7 deki yorumları okudum, iyice uyuz oldum. Adamlar bu habere bile sevinmiş

• Vergi arttırmaya dünden razıydilar zaten.

• millete zorla diyorlarki kaçak telefon getirin imei çakın devlet hiç vergi alamasın

• Hangi laptopu hangi telefonu üretiyorlar lan??? Telefon dediğin resmen çakma çin malı telefonlar. Laptop hangisi? Marka söyleyin bana? Fazla para çalmak için bahane arıyorlar. Yazıklar olsun.

• şu yorumlara bak, kendi malını kullan, kullaaya çalıs, hadi telefon da yapamiyoruz olabilir vestel gelistirir umarim kendini. lafa gelince atatürk cüsün heryerde boy boy resmini paylaşirsiniz, bencil herifler

• İyi ki devletin başındakiler teknolojiden anlamıyor da, PC bileşenleri akıllarına gelmemiş.

Telefon konusu beni pek etkilemiyor, Xenium F511 ile mutluyum.

Ama artık bir Dizüstü veya Tablet bile alamayacağız.

Denecek başka söz kalmamış zaten.

• vergi koyacağına o vergiyi düşür veya kaldır. ama olur mu hiç hazır bahaneyle 2 tarafında cebine para girecek.

bundan sonra ne vestel alırım nede aldırtırım.
  • Vestel'i ucuzlayın madem
  • quote:

Orijinalden alıntı: brhmrsln

şu yorumlara bak, kendi malını kullan, kullaaya çalıs, hadi telefon da yapamiyoruz olabilir vestel gelistirir umarim kendini. lafa gelince atatürk cüsün heryerde boy boy resmini paylaşirsiniz, bencil herifler

Göz göre göre sırf yerli malı diye çöp ürünlere para verilmez.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.