Şimdi Ara

Vestel'in ek vergi isteği kabul edildi. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.004
Cevap
23
Favori
77.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lcd tv alma arefesindeyim ve vesteli ciddi ciddi düşünüyordum ama artık kesinlikle ve kesinlikle slogan belli...

vestel almayın aldırmayın..

inşallah batarsın vestel..

• Vestel batsa artık üzülmem bundan sonra vestel öldü benim için

• Bari bu konuda küfür serbest olsa. Adamlar (adam dediysem lafın gelişi) bize teşvik verin, destek olun, vergi indirimi yapın demiyor da diğer herkesten daha fazla vergi alın diyorlar. Nasıl bir müşteri ilişkileri var anlamak mümkün değil.

• Vestel yada yerli malı alanın aldıranın .....
  • Ben de yeni bir firma açacağım ismi "Kazık" olacak. Slogansa hazır : Türkiyenin beklediği Kazık. Ve Türkiye Kazıklanıyor :)

• Vestel neysede bunu firsat bilip vatandasa dayayan zihmiyete ne demeli.

Yetmez ama eveeeeeet mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 24 Aralık 2014; 17:06:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isterlerse % 200 vergi koysunlar yinede Vestel telefon almıycam ve kimseye önermiycem.

ikinci el alırım yinede Vestel almam. el mi yaman beymi yaman. hadi bakalım seneye telefon satışlarında görücez bakalım vesteli.

• bedava verseler vestel almam aldırmam kına yaksın bitarafına haysiyetsiz firma

• demiyorlarki yerliye yönlendirmek için yerli üretimdeki vergiyi azaltalım
    diyorlarki daha çok vergi istiyorum ozaman dışardan gelenin vergisini artıralım
  • vestel resmen kendine düşman bir halk yarattı...

sen adam gibi ürün çıkar elbette satarsın. ama dandik ürünleri zorla tüketiciye dayatırsan kusura bakma ama nah kazanırsın.

• Sanirsin sanki Vestel %100 turk mali,ingilizlerle ortakligi olan bir kurulus,amac belli elektronik urunlerin montajini Türkiye de yaptirmak istiyorlar,olursa guzel mevzu.

• El vergi düşüncesi bile vestel almamaya yeter.100-200 Lira fazla verir yine vestel almam artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende geçen anneme vestelin bir ürününü alıyordum sonra da dedim ki zkrler vesteli, iyi ki de öyle demişim, daha da vestel almam, aldırmam..

• Biraz düşünün ey bu devleti oraya getirenler yazıktır günahtır cebinizden cebimizden çıkan paranın haddi hesabı yok

• Herkes kendi cebine giren paraya bakıyor, gerisi hikaye... Buldunuz bir bahane daha geçirin bakalım.

• Şuan bazı ticari bazı sorunlarımı çözmeye çalışıyorum,eğer umduğum gibi sonuçlanırsa bu ülkeden çekip gideceğim.Artık herşeyinden nefret ediyorum son yıllarda çekilmez bir ülke oldu.

• Bakanın açıklamasına güldüm zebanili csb gibi olmuş

• Yurdışında 300 liraya çok kaliteli ürünler alınabiliyorken,yurtiçinde 600 liraya o kaliteyi bulamamak vestel gibi şirketlerin ve devletin suçu.

• Danisikli dovus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel Sen Şimdi Bittin..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.