B

Yüzbaşı
03 Şubat 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar bir bilgisi olan varsa yazsın bu ürünler ne zaman gelecek bu ülkeye çıkalı 2 ay oldu
Başkan Erdoğan müjdeyi verdi: Cumhurbaşkanlığı Köşkü yapacağız


Başkan Erdoğan' dan sonunda müjdeli haber geldi 🤩
Başlıktan da anlayacağınız üzere Küçükçekmece'de yani İstanbul'un en nadide semtlerinden birinde (!) ikamet etmekteyim. Sefaköy taraflarında yaşıyorum bilen bilir. Son zamanlarda bu ilçe tam anlamıyla mültecilerin yaşam alanı haline gelmiş vaziyette. Sanmayın sadece Suriyelilerden bahsettiğimi, Pakistanlı, Afganistanlı, Hindistanlı, Gürcistanlı, Çekik gözlü Türki cumhuriyetlerden gelen garip tipli o kadar çok insan var ki otobüste kafa kafaya gider o derece. Bu ülkenin liderleri ne yapıyor? halka layık görülen hayat bu mu? dilini bile bilmediği insanları neden alırsın sokarsın ülkeye sorgusuz sualsiz? bu nasıl bir Survivor hayatı ben anlam veremiyorum. Bu insanların hepsini dini diline rengine bakılmadan gönderilmesi lazım. nerde işsiz insan var Türkiyeye geliyor hükümet de çanak tutuyor. Seçimde verdikleri vaatleri yerine getirsinler mültecilerin hepsini geri yollasınlar !!!
Her zaman Amerika'nın tehditlerine karşı gelip gurur yaptik. Fakat Amerika'nın tehditlerine ve dayatmalarına razı gelen Japonya, Almanya gibi ülkelere bakın gelişmiş ülkeler. Amerika ile iyi anlaşarak kendimize ekonomik milliyetçiliği aşılamalıyız. Yoksa Türkiye hep aynı düş kal düş kal şeklinde bir yere varamayacak. Amerika'ya on yıllarca karşı geldik ne oldu bir yere mi vardık?
yakında böyle bir açıklama gelir mi sizce?
Arkadaşlar iyi forumlar herkese. Biliyorsunuz iktidar partiniz milli tank milli savas gemisi milli uydu yapılmasına ön ayak oldu. Fakat ne kadar milli? adına Türk ismi koyunca mı milli oluyor??? Örnegin milli tank, maalesef biz yapmıyoruz. Güney Kore teknolojisi sagolsun onlar yapiyor bizde a haberde biz yapıyoruz diye izliyoruz. Savaş gemisi keza, İspanyol teknolojisi. Adamlar sadece Zara dan oluşmuyor calisip yapiyorlar işte, fakat biz yapamiyoruz. Biz halka bu gercekleri nasıl acıklayacagiz yahu
elimizden sanırım sadece bu geliyor. üzüntüyle telefonumuza gelen her bildirimde diyorum ki ulan ülkemize neler yapıyorlar, insanlara daha azıyla yetinmeye telkin ederken adını ilk kez duyduğumuz adaları kasa yapmışlar kendilerine. bu kadar lekeden sonra koskoca ülkeyi bu parti yönetmeye devam mı edecek. bu nasıl bir ülkedir ki yolu yordamı yok bu tarz işlerin üstelik belgeleri yalanlamayıp bıyık altından gülerim misali gidin suç duyurusunda bulunun diyorlar sanki biz bilmiyoruz o hakimlerin nereden emir aldıklarını
Türk milleti Türkiyeyi milliyetçi bir ülke zannediyor fakat gel gelelim gerçek öyle mi?
Fransızlardan yola çıkarak size bir örnekle izah edeyim. ünlü Fransız markası Loreal yurtdışına daha kalitesiz mal ihrac ederken yurt içinde en kaliteli malı sunmaktadır. bu neredeyse tüm Fransız markaları için geçerlidir. Türkiyede ise en kötü domates Türk halkına yedirilmekte, en iyileri ise yurtdışına ihraç edilmektedir. Vestel in Avrupaya sattığı beyaz eşya yurtiçindekinden kat kat kalitelidir.
bizde milliyetçilik bir masal olmuş oy toplamak icin her mitingde halkı övmekten öteye gidemiyor.
bana şu sözü hatırlattı
“Parayı Lidyalılar, vergiyi Sümerler, verginin vergisini Türkler buldu"
Akp ve Mhp lilerin oylarıyla kabul edilmiş her milletvekili 20 şer bin lira bayram ikramiyesi alacak. vatana millete hayırlı olsun, dış güçler bizi bölüp parçalayamayacak.
milletvekillerine 20.000 şer bin bayram ikramiyesi
Hakkında
Konum: İstanbul,
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 337
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 980
İkinci El Bölümü Mesajları: 61
Konularının görüntülenme sayısı: 52.946 (Bu ay: 128)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.345 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.