Şimdi Ara

Vestel'in ek vergi isteği kabul edildi. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.004
Cevap
23
Favori
77.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi millet ne kadar Vestel bayisi varsa hepsini yakıp yıksa, ne varsa parçalasa kim suçlu olur bu durumda?! Valla ben yakıp yıkanlara pek laf edemem gibi.
  • herkes şimdi vestel alacak zaten. yaw he he.

• Vestel senden bir ürün alırsam, arkadaşlarıma aldırırsam ne olayım.

• Vestel'i boykot ederek batırmaya var mısınız?
    Vatan millet Sakarya içgüdüsünü yok ediyorlar böyle.
    Tarih 24.12.2014 saat 18:43, şu andan itibaren evime Vestel markası basılı herhangi birşey sokmamaya yemin ediyorum. Isterlerse bedava versinler. Online Satışa çıkarır geçerim.
    Yurtdışına çıkıp, vatandaşlık değiştirene kadar ya sabır çektiriyorlar insanlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi vestel istedi diye konmuyor, vestelin isteği onlar için fırsat ve bahane oldu halka biraz daha vergi geçirelim dediler. Olay budur.
    Sanki millet gidip vestel mi alacak vergiden sonra ? Cep telefonları 2600-2700 tl olacak, yine millet gidip onları alacak. Ama hükümetin cebine daha çok para girecek.
    Karlı çıkan yine hortumcular...
  • Şirketin tavrını zaten bengenmezdim. Çalıştırdıkları işçilere 6 ayda bir girdi çıktı yaptıklarını yakın arkadaşlarımdan biliyorum. Hiçbir ürününü almadım almıcam aldırmıcam!!!
    Hele bu haberden sonra aslaa....

• Kalitesiz ürünlerini almıyoruz diye, böyle bir önlem mi alınması gerekiyor.Mantıksız
  • Ya tamam koy kardesim ek verrgi ne yaparsan yap ama Eli yuzu duzgun telefon yok ki iç piyasada.

• Sen büyük abilerin gibi(apple,htc,sony vb.)olamadıysan bize ne? Niye acısını biz çekiyoruz? Güzel telefon yaptın da biz mi almadık?zaten vatandaşın cebinde para yok

• Vesteli savunanin alnini karislarim olumune para biriktiririm giderim uyduruk vesteli almam.. Almicam lan varmi cok pis atar yaptim

• Vestel marka ürün bu zamana kadar evime sokmadım bundan sonra isterse 40 sene sonra olsun Vestel marka bir şey alırsam şerefsizim, namussuzum, adiyim bu kadar açık ve net ne yapıyorlarsa yapsınlar.

• Arkadaş zaten sebeb arıyorlardı . Nakit sıkıntısı çekiyorlardı yandaşlardan yardımda gelince tam oldu . Evdeki 20 yıllık Vesteli aşağı atasım geldi nasıl sinir ettiler !

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Böyle millete layık olanda budur...

Aynen müstehak.
  • Vestel gördüğüm yerde kaçarım

• VESTEL tekel olmak için adım atıyor . Ben böyle bir şey görmedim. Ya arkadaş teşvik iste vergi indirimi iste niye diğer firmalara ek vergi yapılsın diyorsun ki zaten devlet baba vergi koymak için elinden geleni yapıyor . Tamam Yerli malı yurdun malı herkez onu kullanmalı da böyle de yapılmaz ki . Sen VESTEL olarak vergi indirimi iste telefonlarını da ucuz fiyattan sat . Taksitin kaldırılması nasıl Turkcell , Vodafone ve Avea ya yaradıysa buda vestel e yarayacak . Umarım böyle olmaz . Vestele acaba vatandaş ne der , ne düşünür bizim hakkımızda demiş midir ? Hiç sanmıyorum
    yazdıkça yazasım geliyor arkadaş .

• Şu saatten sonra Vestel'i ne alırım, ne de çevreme aldırtırım. Gram değeri kalmadı gözümde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şu saatten sonra Vestel'i ne alırım, ne de çevreme aldırtırım. Gram değeri kalmadı gözümde.

+1 Vestel tv almışımdır, dvd vs. almışımdır sürekli hatta babam telefonu bile vestel almıştır. Ancak artık son vestel çökünceye kadar vestel önermem kimseye ne telefon ne tv nede başka birşey. Ayıp ya Ayıp asgari ücret 900tl.. Ürün getiren firmalar bu vergiyi de bahane ederek 1300tlye aldığımız laptop olacak sana 2000tl. ayıp ya.
  • Bu ne saçma iş madem üretmek istiyorsun yerli üreticileri destek olmak istiyorsun yerli üreticilere 100-200 milyon dolar teşvik ayır acısını niye halktan çıkarıyorsun? Cari açık bahane arkadaşlar vergiler ne kadar artarsa artsın cari açık yine artacak insanlar kaçağa yönelecek

• bu milletin grtlağına fazla basılmaya başlandı
    sanayici üretimden argeden bihaber rant-taşeron
    zihniyetiyle günü max karla kapatma derdinde olsun
    millet acısını çeksin.
    araba alma tel alma nete girme enerji tüketme ulaşımı kısıtla
    ne yapak ozaman.

• Bu saatten sonra hiçbir vestel ürününü kullanmayacağıma, şerefim, namusum ve haysiyetim adına yemin ederim. hayırlı işler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.