Şimdi Ara

VESTEL DVD 6600 YENİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
21.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alırsan tecrübelerini burada paylaş dostum. Merak ettim bu 6600 modelini.
  • arkadaşlar ben bugün aldım
    şuanda paketinde duruyor estel yetkili servisi kuracakmış
    size kısaca kutu üzerindeki özellikleri anlatayı
    7 farklı hafıza kartını destekliyor
    divx 3,4,5,6 ,GMC,QPEL,XVİD
    AC3 ,WMA,OGGWORBİS SES CODEC DESEĞİ
    sub,txt,smi,srt,psb,ass,ssa altyazıdesteği
    genel destekleri yazmayacam malumunuz hemen hemen hertürlü
    en güzeli içinde hdmi kablo çıktı bu çok hoş
  • Arkadaşlar hazır yeri gelmişken şunuda belirtmeden geçemeyeceğim
    birkaç haftadır forumlarda geziyorum piyasada çok ürün var hemen hemen her marka ile ilgili
    güzel şeyler söylendiği kadar aynı marka ile ilgili hoş olmayan şeylerde söyleniyor
    ama olaya tek taraflı bakmamak lazım
    hiç bir firma yokturki piyasaya çalışmayan bozuk bir cihaz sürmez
    ve gene hiçbir firma yokturki bilerek ve isteyerek işe yaramayan bir ürün üretmez
    onedenle burda şuna bakmak lazım diye düşünüyorum
    mesela forumun birinde vestel 5600 için şöyle bir yorum kullanılmış
    vestelde bir 5600 vakası varken......
    ha bu vestel olur sony olur farketmez hermarkada muhakkak bozuk geri dönüş olur
    mühim olan firmaların ürünlerine sahip çıkması
    size bir örnek vereyim bugün dünyanı enfazla notbook satan firması dell dir
    öte yandan da en çok geri dönüşü olan firmasıda dell dir
    çünkü bir ürün nekadar çok satılırsa geri dönüş de doğru orantılı olarak artıyor
    bundan daha doğal birşey olamaz çok basit birşey söyleyeyim
    arkadaşlar forumlarda voxliene ve philips marka cihazları öve öve bitiremiyorlar (bu cihazların kalitesi ile ilgili kesinlikle birşey söylemiyorum yanlış anlaşılmasın)
    ama kaçırdıkları birşey var daha alır almaz yani sıfır cihaz ve güncelleme yapmak zorundalar sizce nekadar mantıklı
    yani bu açıdan bakarsanız ister yazılımsal ister onanımsal arıza arızadır o zaman bu ürünler bozuk anlamına mı gelir tabiki hayır!
    bence biz yerli markalar la yabancı markalara bakış açımızda biraz farklılık sergiliyoruz
    anlatmak itediği şu ki hangi marka olursa olsun yargısız infaz yapmadan önce biraz daha ölçülü davranmalıyız
    herşeyden önce garanti diye birşey var sıkıntısı olan arkadaşlar servisi aramak yerine foruma şikayet etmeyi kendince daha doğru buluyor
    şu da yanlış anlaşılmasın ben marka avukatı değilim ama bu işten anlamayan arkadaşlarımız bir dvd player almak içinengüzel bilgiyi forumlarda alır diye düşünüyorum
    ama kafasında bir marka belirlemişken o marka ile ilgili bir kaç kötü yorum okuduğu zaman direk vazgeçiyor bu iyimidir kötümüdür tartışılır
    ama sonuçta bilgilendirmek ve bilgilenmek ön planda olmalı diye düşünüyorum.

• 6600 için denemelerini
    sonuçları bekliyoruz
  • Vestelin hardisksiz DVD rekorderını almıştım, en ufak çizikte kilitleniyordu acayip hantaldı, sinir olup iade ettim. Belirtilen üstün fonksiyonların yanında bunlarda açıklanırsa sevinirim.
  • 5600 demeyin off off
  • BENDE MERAK ETTİM KULLANANLAR YAZSALAR YA NASILDIR İYİMİDİR
  • Valla su forumda insan bir yarım saat geçirdiği anda tam bir VoxLine dostu ve Vestel düşmanı oluyor.

Oylesine olumsuz eleştirilmişki Vestel 5600, herkes 4600ü tercih ediyor. Ben bile 6600ü görünce "kesin bir sorun vardır" diyebildim hiç bişey bilmememe rağmen.

Tabii belki yeni olduğu için 6600de farklı bişeyler yapmıştır...Sonuçta herkesin kendi beklentileri var...ben mesela kaydedicili istiyorum
  • Arkadaşlar vestel dvd 6600 aldım ve yetkili servis kurmaya geldi
    beraber test ettik bütün kartlarda çalıştı
    elimde dvd yoktu vcd denedim sorunsuz birde divx denedin o da sorunsuz zaman darlığımdan fazla detaya inemedim ama şu an için bir sıkıntı yok
  • birde lütfen markalara karşı önyargıyı bırakalım lütfen
    vestelden şu an için memnunum
    artı olarak merak ettiğim bir konu var gerçekten bilmiyorum
    diğer markalarda gelip yetkili servisi kurulum yapıyormu?
    ben ankaranın bir ucunda oturuyorum diğer ucundan servis geldi ve kurulum yaptı da!
  • quote:

Orjinalden alıntı: etranger

birde lütfen markalara karşı önyargıyı bırakalım lütfen
    vestelden şu an için memnunum
    artı olarak merak ettiğim bir konu var gerçekten bilmiyorum
    diğer markalarda gelip yetkili servisi kurulum yapıyormu?
    ben ankaranın bir ucunda oturuyorum diğer ucundan servis geldi ve kurulum yaptı da!

Ben de Vestel'e güncelleme hakkında mail atmıştım. Ertesi gün beni telefon ile aradılar. Gerçekten Vestel servis bakımından çok iyi bence.
  • peki bu vestelde usb girişi var mı? Usb hdd bağlanıyor mu? Ayrıca divxlerde süreye bağlı search edebiliyormuyuz? Yani goto fonksiyonu var mı?
    Benim dün aldığım philips 5960ta divxlerde goto yok. Ayrıca usb hdd çalışmıyor. HDDyi görüyor ama dosyayı okuyamıyor. Kısacası geri iade edip vestel almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamnightrider -- 7 Kasım 2006; 9:19:49 >
  • Bende VESTEL'in 160gb hardiskli dvd kaydedicisini aldım. Herkese tavsiye ederim. Goto fonksiyonu var ve okumadığı divx çıkmadı. Tek sorunu bazı dvd-r'leri boş olarak gördü.(onlarda kalitesiz markalardandı).
  • Go to derken film içindeki belli bir zamana atlamaktan bahsediyosanız vestelin 4500 serisinden beri var. Saniyesi saniyesine istediğin süreyi yazıyosun ve direk oraya atlıyo ve kaldığın yerden izlemeye devam edebiliyosun.
  • eğer usb'de varsa philipsi verip bunu alırım.Diğer bağlantılar işime yaramaz ama usb iş görür
  • şimdi 5600ü iade edip 6600 almayı düşünüyorum.. kim ne derse desin servis masasında 7-8 tane 5600 görmek midemi bulandırdı kusura bakmayı.. her ne kadar servistekiler çok ilgili olsada sonuçta onlarında yapabileceği bişey yok.. ben almışım cipsimi kolamı filmin başına oturmuşum hevesle sonra çat altyazı gözükmüyo.. kusura bakmasınlar ama hiç hoş bişey değil....
  • USB girişi yok sanırım. Sitesine ürünü eklemiş. Orada yazmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarman61

USB girişi yok sanırım. Sitesine ürünü eklemiş. Orada yazmıyor.

usb yok..
  • Arkadaşlar DVD 6600 de usb yoktur
    bu akşam divx film seyrettim gayet iyi
    bir dvd de üç tane divx vardı üçünüde seyrettitiriyor ve alt yazılarda hiç bir sıkıntı yapmıyor
    geçen forumn bir yerinde tartışılıyordu altyazıyı iki satır gösteriyormu diye bişe söyleyeyim
    bu devri filminde tam dikkat etmedim ama 3 yada 4 satır alt yazı çıktı
    üründe bir problem olarak düşünürseniz cd yuvası açılırken kapağa sürterek açılıyor ve çok kötü bir ses
    çıkarıyor ama o kadarı kadı kızındada olur
    çalışmasını etkilemiyor neticede
  • altyazılarda belli bi süre sonra kaybolma varmı? memnunmusun hocam sonuç olarak 6600 den?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.