Şimdi Ara

VESTEL DVD 6600 YENİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
0
Favori
21.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5600 oke ama 6600 de bu söylediklerinin hiçbirisini yaşamadım.
  • Ben laptopda izliyorum ama ses işte istediğim gibi zevk vermiyor ondan dolayo divx player alıcam bende...
  • Bugün vestel 6600 aldım. İlk denediğim DVD'de 12 divx bölüm ve 12 altyazı var. Divx'i seçince altyazı seçme menüsü geliyor. Ama sadece ik 8 altyazıyı seçebiliyorsunuz. Divx'lerde ses ve görüntü arasında senkron problemi var. Ses önden geliyor, görüntü arkadan. Film mi bozuk diye PC'ye taktım ama orda düzgün çalıyor. Divx oynatırken sanki kesik kesik gösteriyor hani CPU yetmez ya PC'de oyun kesik kesik olur onun gibi...

Kumanda da ses açma kapama düğmesi yok. Coax'dan digital audio alınca, scart'tan da aynı anda analog ses geliyor. Kapatamadım.
    Canım sıkıldı iade edicem, büyük umutlarla almıştım oysa ki.
  • ghost whisperer dizisine 6 bölüm katlanabilen arkadaşı ben sadece takdir ederim.
    quote:

Orjinalden alıntı: omseku

senin dediğin ne ki.. aynı klasördeki 2 film den bişey olmaz.. 5600 de bi klasörün içinde 12 bölümlük Ghost Whisperer dizi vardı
    ilk 5-6 bölüme kadar sorunsuz ama sonra altyazıyı rastgele bi bölümden seçiyo.. asıl denenecekse böyle denenmeli.. eğer 12sini de sorunsuz açsın ve altyazı kaybolmasın alırım valla..
  • yine iyi ben 3 bölüm zor katlandım. yanarımda 8gbye yanarım

arkadaşlar 1 dvdde dizilerin 12 bölümleri var. bu 6600de secilince bölümün 1i sadece 8 altyazı görmesi hiç hoş değil. voxlineda hepsini görüyordu. ne yani hepsini ayrı ayrımı klasmrlüyeceğiz.
  • bu cihazı o kdar da yabana atmamal derim, yani fiyatına göre iyi özellikleri var bence
  • ben her zama klasorlerım duzenlı oluyor fazla kafaya takılcak bırsey degıl ben hala bır dıvx player alamadım kendıme bayram falan gecsınde bır halledıcez ıns

6600 alanlar memnunmusunuz nası gıdıo?
  • arkadaşlar ben de vetelin ürünü diye REGAL 3600 aldım, aman allahım o da ne altyazılar pire gibi... ee bendeki tv de 37 ekran (öğrenci evi) ne yapacağımı şaşırdım. elimde 600 tane divx var doğru düzgün izleyemeiyrum paso DVD lere para veriyoruz ne yapacam valla bilmiyorum... bir arkadaş bir firmwareden bahsetti onu da beceremedim...
  • benim 4500 ü verip bundan alayım
  • Merhaba ben 26 ocakta alacağım divx player ama kararsızı hala bir türlü alamadım
    aklımda 3 tane divx player var
    voxline 5+1ses sisteminde sorunları olması senkron sorunlarının olmasından dolayı vazgeçtim gibi.
    Philips te 3040 modeliydi galiba ondada 5+1 de prblem varmış

vestelde sorun göremedim ve tanıdıklarımda 4500 ve 5500 modelleri var hatta 5500 su an bende ve sorunsuz 5+1de dızımı fılmımı ızlıyorum altyazısı sorunu falan yok sadece babam kurtlar vadısını ızleyecektı ılk basta altyazısı oldu altyazı varmıs onu sectım koydu altyazıyı snra ıste mısafır geldı falan ızleyemedı kapadık daha sonra secemedım altyazıyı dur ısaretı gbı bırseu verdı bekledım actım kapadım falan olmadı ama dızılerde ve dıger fılmlerde hıc sorun olmadı

ne dıyorsunuz ne yapayım 26 ocaga dogru yenı dıvx playerlar cıkarmı ?

alayım mı vestel 6600 u?
  • Kullanan arkadaşlardan birisi şu aletin eninin ve boyunun kaç cm olduğunu yazabilir mi aceba? Yükseklik ölçüsü önemli değil.. Televizyonum 55 ekran ve sehpası da biraz ufak. Cihazı netten sipariş edeceğim. Şimdi alet gelir de sehpaya sığmazsa yazık olur.. Şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: dwyanewadecns

Merhaba ben 26 ocakta alacağım divx player ama kararsızı hala bir türlü alamadım
    aklımda 3 tane divx player var
    voxline 5+1ses sisteminde sorunları olması senkron sorunlarının olmasından dolayı vazgeçtim gibi.
    Philips te 3040 modeliydi galiba ondada 5+1 de prblem varmış

vestelde sorun göremedim ve tanıdıklarımda 4500 ve 5500 modelleri var hatta 5500 su an bende ve sorunsuz 5+1de dızımı fılmımı ızlıyorum altyazısı sorunu falan yok sadece babam kurtlar vadısını ızleyecektı ılk basta altyazısı oldu altyazı varmıs onu sectım koydu altyazıyı snra ıste mısafır geldı falan ızleyemedı kapadık daha sonra secemedım altyazıyı dur ısaretı gbı bırseu verdı bekledım actım kapadım falan olmadı ama dızılerde ve dıger fılmlerde hıc sorun olmadı

ne dıyorsunuz ne yapayım 26 ocaga dogru yenı dıvx playerlar cıkarmı ?

alayım mı vestel 6600 u?

benim sorumada cevap verilirse bende çok sevineceğim

• Sorularımız için kullanan arkadaşlardan yanıt bekliyoruz ..
  • Arkadaşlar Selam,

VESTEL Divx 4500 firmware 2.08 kullanmaktayım şu an (4 yıldır sanırım).Nazar değmesin cihazım servis yüzü görmedi, bütün upgrade lerimi kendim yaptım...

Gelelim yukarıda bahsettiğiniz sorunlara. ilk aldığım zamanlarda hiç bir sıkınıtm yoktu ancak daha sonra bazı divxleri okumamamaya başladı derdi firmware miş onu da update ettim şu an seyredemediğim divx dvd vesaire yok. Sadece Matrix serisinin son filmini göstermiyor o da çözünürlükten dolayı, çözünürlüğü düşürsem onu da canavar gibi okur yani....

altyazıya gelince yapacağınız iş gayet basit 1 2 saniyelik iş CD ye yazarken dosya uzantısını txt yaparsanız takır takır gösterir alet...

ben bir LOST fanatiğiyim ilk iki sezonu DVD içerisine yazılmış 12-13 bölümlük partiler halinde izledim sorunsuz... İzliiceen bölümü seç , o bölümün altyazısını seç ve otur izle yukarıda bahsettiiniz sorunlar bana çok garip ve anlamsız geldi....

Görünen o ki 6600 almak için henüz erken upgradeleri çıkana kadar beklemek lazım...
    Buradan upgrade lere ulaşabilirsinizhttp://www.reprodivx.com/viewforum.php?f=2&sid=4425b8286b090ae88496e2b024d06dee

Bunlara ek olarak birde 5.1 ses sistemim var ki o da vestel aktif subwoofer lı bir cihaz fiyatına göre oldukça yüksek performansı var yanlış hatırlamıyorsan UHT-160 modeli olmalı...ses fazlasıyla doyurucu ha fazlasını istiyorsanız araya bir am-fi receiver koyarsınız daha da tatlı olur ama ev kullanıcıları için biraz gereksiz buluyorum o sesi açamayınca ne anlamı kalıyor diimi!!!

herkese saygılar...

• benim arkadaşımdada var vestel 4500 3-4 sene oluyor oda alalı arada ödünç alıyorum ondan ilk aldığından servisinden yaptırmış updatesini o zamandan beri hiç yapmamış bende şahidim ally mc beal dizileri hariç ne varsa okudu ikimizinde geniş arşivlerinde okumadıgı sey yok bende 6600 almayı cıkıyorum kesın kararımı verdım gıbı ben zaten 26 ocakta alacagım okulların kapandıgı gun babamı anca öyle ıkna edebıldım:D...vestell 6600da aldıgımda zaten ılk updatesını servısı yapıyor oda baya bır gıder bana snra sızın bu verdıgınız adresten bakarım tesekkurler acıklama ıcın
  • Yaw arkadaşlar çok basit bir soru sordum ve üç gündür bekliyorum, yanıtlayan yok.. Şu ürünün boyutlarını, eninin boyunun kaç cm olduğunu yazacak bir allahın sevgili kulu yok mu yawf ?..
  • Yuh artık.. Donanımhaber'de hiçbir sorum bu kadar uzun süre yanıtsız kalmamıştı. Hele ki bu kadar basit bir soru.. Nereye kayboldu bu kadar Veste 6600 DivX kullanıcısı.. Söylemeyin anasını satayım, almıyom Vestel Mestel..
  • Arkdaş nezamandır bekliyor bende farkettim..
    benim bir sorum olacak arkadaşımdan aldığım vestel 5500 ıcınde 2 tane fılm olan dvd taktım ıkısıde dıvx bırı the clıck bırıde the holıday fılmlerı the holıday fılmını gostermedı başka divx e taktım gosterdı vestel 6600 dada bır dvd ıcındekı 1 den fazla dıvxte arada böyle yaptıgı oluyormu acıl bır soru
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgur77

Yuh artık.. Donanımhaber'de hiçbir sorum bu kadar uzun süre yanıtsız kalmamıştı. Hele ki bu kadar basit bir soru.. Nereye kayboldu bu kadar Veste 6600 DivX kullanıcısı.. Söylemeyin anasını satayım, almıyom Vestel Mestel..

Dostum belki alan arkadaş uzun zamandır siteye girememiştir. Bunu da düşün. Yoksa neden yanıt vermesin. Benim bir arkadaşa almıştık 6600 ama onun da evine gidip ölçü almam pek uygun olmayacak. Sen bu kadar bekleyeceğine yolunun üzerindeki bir vestel bayisine uğrayıp kendin bizzat görsen daha güzel olmaz mı? Hem burada kimse sana zorla vestel satmıyor. Alıp almamanın da kimsenin umrunda olacağını sanmıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: dwyanewadecns

Arkdaş nezamandır bekliyor bende farkettim..
    benim bir sorum olacak arkadaşımdan aldığım vestel 5500 ıcınde 2 tane fılm olan dvd taktım ıkısıde dıvx bırı the clıck bırıde the holıday fılmlerı the holıday fılmını gostermedı başka divx e taktım gosterdı vestel 6600 dada bır dvd ıcındekı 1 den fazla dıvxte arada böyle yaptıgı oluyormu acıl bır soru

soruma cevap beklıyorum...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.