Şimdi Ara

VESTEL DVD 6600 YENİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
0
Favori
21.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt yazılar menüden manual seçilebiliyor mu?
    yoksa sadece ilk 3 altyazıya mı mahkumuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: keep clubbin

alt yazılar menüden manual seçilebiliyor mu?
    yoksa sadece ilk 3 altyazıya mı mahkumuz?

seçemiyoruz malesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: omseku

altyazılarda belli bi süre sonra kaybolma varmı? memnunmusun hocam sonuç olarak 6600 den?

altyazılar kaybolmuyor
    okunurluğu da gayet iyi test ettiğim kadarı ile altyazıya bir ayar yapılmıyor
    ama şuanki durumu ile gayet tatminkar
    düngece 2 tane divx seyrettim gayet hoştu
  • quote:

Orjinalden alıntı: etranger

quote:

altyazılarda belli bi süre sonra kaybolma varmı? memnunmusun hocam sonuç olarak 6600 den?

altyazılar kaybolmuyor

umarım sorun yaşamazsın... sorun yaşayıp yaşamayacağını şu şekilde test edebilirsin...
    bir klasör içine 2 dosyadan oluşan bir film koy ya da iki film iki alt yazı herne ise...
    2. filmi seçtiğinde kumandadan altyazıyı sorunsuz değiştirebiliyorsan tek dokunuşla bu güzel haber.. ama sorun yaşıyorsan bu kötü haber : )

Vestel... bi daha mı... ASLA

• senin dediğin ne ki.. aynı klasördeki 2 film den bişey olmaz.. 5600 de bi klasörün içinde 12 bölümlük Ghost Whisperer dizi vardı
    ilk 5-6 bölüme kadar sorunsuz ama sonra altyazıyı rastgele bi bölümden seçiyo.. asıl denenecekse böyle denenmeli.. eğer 12sini de sorunsuz açsın ve altyazı kaybolmasın alırım valla..
  • quote:

senin dediğin ne ki.. aynı klasördeki 2 film den bişey olmaz.. 5600 de bi klasörün içinde 12 bölümlük Ghost Whisperer dizi vardı
    ilk 5-6 bölüme kadar sorunsuz ama sonra altyazıyı rastgele bi bölümden seçiyo.. asıl denenecekse böyle denenmeli.. eğer 12sini de sorunsuz açsın ve altyazı kaybolmasın alırım valla..

nelere razı olduğumu gör işte... allah kahretsin :(
    Bir anlık hevesle gittim aldım vestelden bu lanet ürünü.... sırf kaç yıldır arkadaşım 4500 modelinden memnun diye...
    eğer çarşıdan eve gelip 10 dakika araştırsaymışım şu ürünü şu an sorunsuz sıkıntısız bi hayatım olacaktı... yine sinirlendim bak yaaa :(
    5600 madurları derneği kurulmalı vallahi

• quote:

quote:

quote:

altyazılar kaybolmuyor

umarım sorun yaşamazsın... sorun yaşayıp yaşamayacağını şu şekilde test edebilirsin...
    bir klasör içine 2 dosyadan oluşan bir film koy ya da iki film iki alt yazı herne ise...
    2. filmi seçtiğinde kumandadan altyazıyı sorunsuz değiştirebiliyorsan tek dokunuşla bu güzel haber.. ama sorun yaşıyorsan bu kötü haber : )

sırf senin için deneyeceğim ama merakımı maruz gör ayrı klasörde sorunsuz çalışıyor aynı klasöre koynmanın mantığını merak ettim diğer markalar aynı klasörde alt yazıları karıştırmadan gösteriyormuymuş?

• valla vestel 5600 dediğim gibi bikaç altyazı olunca elbet bikaçında saçmalıyo
  • quote:

quote:

quote:

quote:

altyazılar kaybolmuyor

sırf senin için deneyeceğim ama merakımı maruz gör ayrı klasörde sorunsuz çalışıyor aynı klasöre koynmanın mantığını merak ettim diğer markalar aynı klasörde alt yazıları karıştırmadan gösteriyormuymuş?

Ben bir deneyimimi yazayım. Elimde içinde 5-6 film olan tonla dvd var. Yere göğe sığdırılamayan Philips 3040 bu dvd içindeki vcd film dizinlerini boş görüyo. Ama ben aynı filmleri Vestel5500 de sorun yaşamadan izledim. Benim bu alet ile tek sorunum divx6 desteklememesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POFUDUK -- 23 Kasım 2006; 15:30:00 >

• dün gece klasöre klasöre koymadan 5 adet filmi altyazıları ile dvd ye yazdım
    dvd 6600 önce film isimlerini verdi, filmi seçtikten sonra altyazı isimlerini verdi onuda seçtim film doğru alt yazıda çıkıyor yalnız acele ilemi yazdım bilmiyorum iki filmde ses çıkmadı ve takılıdı sanki kare kare oynuyormuş gibi
  • ben dizileri divx formatında dvd ye atıyorum 8.veya 9. bolum altyazısından sonrasını gostermiyor altyazı seçilen kısımda buna bir çözüm bulabilen arkadaş var m9

mesela lost ,house ve 24 lerde bir dvd 12 veya 13 adet bolum alıyor ama 8. bölümden sonra altyazı seçemiyoruz
  • her diziyi ayrı klasöre at.. bende de aynı sorun olmuştu.. artık dizileri çekerken tek tek klasörlüyorum. 6600 de altyazıların kaybolma sorunu varmı 5600 deki gibi? nasıl önerirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omseku -- 10 Kasım 2006; 22:58:27 >
  • şimdiye kadar hiç kaybolmadı yazılar
    ama vestelin artık biraz önem vermesi gerekiyor urunlerine.
    hafıza kartlarından mmx sd, ve sony duo stick 3 . de calısıyor

diziler daha önce çekildiği için arşivleri değiştirme şansım yok o yuzne bu 8 altyazı dosya işine çözüm bulunması gerek

hd formattaki divxleri göstermiyor alacak olanlar bu özellik yüzünden alacaklarsa almasınlar
    kompozitten cıkıs iyi
  • benimde eski çektiğim dvdleri dvdrw ye klasörleyip attım.. en kolay yolu..
  • vestel 6600'ü bende aldım elımde cok saglam bır divx arşivim var ve bir çok markada sorun çıkaran divxlerimi bile sorunsuz okudu , cd kapağı çok zayıf duruyo bunun haricinde görünüş olarak çok zarif ve hoş çıkışları arkadaşlarımın aldığı lg ve plipsten çok daha iyi ben yeterli buldum kullandıkçada nasıl olduğunu görücez bakalım.
  • Kesinlikle alınası bi ürün.1 aydır kullanıyorum, sorunsuz.
  • 5600 deki dvd lerde ozellikle sihay yerlerdeki karelenme ve goruntu bozulmaları duzeltilmiş mi
  • 6600 alan arkadaş kayboldu. Alalı baya oldu şöyle bir özetlesen diyorum genel olarak.
  • filmlere daldı sanırım :)
  • bende 3 gün önce vestelin 5600 modelini almıştım. Film izlerken altyazı birden kayboluyordu. Yetkili servisini aradım. 5600 ün 3 modeli varmış 1inde bu problemler oluyormuş. Gelip update yaptıktan sonra bi problem olmuyormuş. Ama forumu okuyup bunca şikayet duyduktan sonra 6600 le değiştirmeye karar verdim. Umarım 6600 sorunsuz çalışır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.