Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VESTEL DVD 6600 YENİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
207
Cevap
0
Favori
21.698
Tıklama
Giriş
    2 Mesaj
    Arkadaşlar VESTEL DVD 6600 DMP DivX Player Çıktı DVD, VCD, DivX vs oynatıyormuş ve bir de Medya okuyucusu (usb , memory card vs) varmış...

|
    |
    516 Mesaj
    tavsiye etmem.bende vardı.bence philips sın o dvp 3040 ı bıle daha iyi
    |
    |
  • Er
    3 Mesaj
    Merhabalar,

Vestelin bu ürünü sadece dvd,divX,Xvid oynatmıyor. Ayrıca GMC/Qpel desteği var.
    WMA ses formatınıda destekliyormuş.
    DMP KART OKUYUCUSUYLADA SM, SD, MMC, MS, MSPRO, CF kartlarını destekliyor.
    Ürünün HDMI Çıkışı da var.

Benim bildiklerim bunlar.
    |
    |
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Uzaklaştırılmış 358399 gün cezanın, 358398 gün 37 dakika kadarı kaldı.
    Sayın arkadaşım vestelden hiç bir şey olmaz phlıps 5960 al gözün arkada kalmasın iyi akşamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcan1 -- 9 Ekim 2006; 21:58:27 >
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    50 Mesaj
    söylenenleri geçin.bu saydığınız medyaları oynattığını gören var mı?
    |
    |
    Hem fiyat olarakda cazip ben almayı düşünüyorum. Ürün nede olsa 2 yıl garantili varsa bir sorunu yapmak zorundalar.
    |
    |

hiç girme derim ben sana.
    vestelin tarihinde 5600divx gibi kara bir leke duruyorken uzak dur bence
    |
    |
    HDMI çıkışı var yalnız 720p lik görüntüyü bir nevi büyüterek 1080p ye dönüştürüyor, yani 720 nin üzeri çözünürlükte bir video dosyasını oynatamıyor. bence gereksiz, ayrıca bende 5600 vestel var aldıgıma alacagıma pişman oldum vestelden bişey alınmaz kendini düzeltip adam gibi mallar üretmeli, kaliteli üretsin ama pahalı olsun her zaman arkasında oluruz...
    |
    |

PSN: SBLN35
  • Binbaşı
    1774 Mesaj
    bende var gayet güzel
    |
    |
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: _Dragon

bende var gayet güzel

Hic kullanmamis arkadaslar uzun uzun yazip bes para etmez diyor. Kullanip memnun olan bir kisi olarak bir cumlede gecmissiniz. Memnuniyet sebeplerinizi ve yukaridaki sorulari kisaca cevaplayarak benim gibi merak edenleri aydinlatabilirmisiniz.
    |
    |
  • Teğmen
    163 Mesaj
    Forumlarda pek bir yorum goremedik. Kullanan arkdaslarimiz biraz yorum yaparsa seviniriz.
    |
    |
    |
    |
    vestel 5600 mükemmel bi alet..ben aldım banamısın demiyor....
    kendi convert ettiğim divxleri bile oynaıtıyor..www.divx.com dan 6.1 versiyonlu
    converter indirdim...onu bile açıyor..hiç sıkıntısı yok...yalan konuşmayın...
    |
    |
    mrdmrd dostum bisi convert etmissin nasil yaptin benim de ihtiyacim var bendeki 5600 xvid1,02 desteklemiyor nasil yapabilirim..
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    arkadaşlar vestel dvd 6600 hakkında sitesinde bilgi olmadığı gibi bayilerindede yeterli bir bilgi verilemiyor.Bende vestele mail attım iki günönce bana bilgi gönderin diye.
    inanmayacaksınız belki ama ugün cep telefonum çaldı ve karşımda vestel müşteri hizmetleri, adamlar bana cebimden gerekli bilgiyi vermek için aramışlar. çok hoşuma gitti memlekette yabancı markalar dahil bu şekilde bir geri dönüş olacağını zannetmiyorum.
    gelelim öğrendiklerime: divx alt yazı desteği çok iyi yanılmıyorsam not almadım ama 6 adet uzantıdan bahsetti, dvd de bütün formatları destekliyor hdmi çıkış var ama kablo vermiyorlar, güncellemesini servis lerinde garanti kapsamında ücretsiz yapıyorlar, bellek desteği çok iyi dmp (digital media player) mevcut, popüler belleklerin hepsini destekliyor.
    199 ytl fiyatla şuan tüm mağazalarda mevcut artı card finansı olanlara mayıs 2007 de ödeme başlıyor
    ben almayı düşünüyorum herşeyden önce yerli ve kaliteli bir marka diye düşünüyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    728 Mesaj
    Ben de 5500 güncellemesi hakkında mail atmıştım ve 2 gün içinde aradılar. Gerçekten çok takdir ettim. Arkadaşın dediği gibi eğer bir güncelleme varsa servislerde garanti kapsamında ücretsiz olarak yapıyorlarmış.
    |
    |
    O zaman bende alım 6600
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.