Şimdi Ara

vestel.com.tr'de Tüm Ürünlerde Geçerli %25 İndirim Kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
9
Favori
23.078
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • __________________________________________________

Kodlar Hata Veriyorsa; Saat 20:00'den Sonra Deneyiniz.
    Eğer Kodlar Gene Hata Veriyorsa, Çarşamba Günü Saat 20:00'den Sonra Deneyiniz.

İndirim Kodları

CC3812-KEE0GH3 => Tüm ürünlerde geçerli %25 İndirim

Ör: Vestel Venüs Z10 => 1499,00 TL yerine 1124,25 TL

GCF3798-GPF4H0Z => Tüm ürünlerde geçerli %20 İndirim

Ör: Vestel Venüs Z10 => 1499,00 TL yerine 1199,20 TL

Tüketici Şikayeti Bulunan Arkadaşlar Bu Başlığa: https://forum.donanimhaber.com/donanimhaber-tuketici-sikayetleri-kulubu-dotsiku--129086627

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncyrsln -- 7 Ekim 2017; 23:11:3 >

• Vestel alınmaz, neden...?

Öncelikle paranız ülkede kalır, sonra eşiniz dostunuz çalışıp bu fabrikadan ekmek yiyebilir mesela, neme-lazım. Bir kere Türk malı, biz yapamayız ki, nerde görülmüş bizim bişey yaptığımız. Yaparsak adi olur bozulur zaten, bize savaş açmış pkk fetö besleyen Almanya'dan, Amerika kucağındaki Koreden alalım. Hatta tası tarağı toplayıp oraya mı yerleşsek ne. Bizim toprağımızda da sıkıntıda olabilir, domates patateside almamak lazım aman dikkat. Ben bir kere pazardan aldım, çürük çıktı.

Bu atıp tutanların vestel marka ne kadar eşyası var merak ediyorum. Evimde ampulünden çamaşır Bulaşık makinesi buzdolabına kadar vestel mevcut. Sıkıntı çıkarır mı? Tabiiki çıkarabilir, şikayet varı gezin bakalım en çok hangi beyaz eşyaların şikayeti var, hangileri daha çok çözüme kavuşmuş. Yinede insan parasıyla istediği markayı alabilir, benim anlamak istemediğim bir markayı komple karalamak. Ben daha, yabancı büyük bir marka için şunu almayın diyen duymadım. Kimse kusura bakmasın, bana kalite diye açıklama yapmasın. Bugün BBC bile Manisa'daki vestel fabrikasını mega fabrika olarak dünyaya gösteriyorsa bunu kabul etmem. Bu marka yabancı ülkede olsa ne kadar sahip çıkılırdı, kim bilir. Biz böyle yaptıkça daha çok ağlarız elin oğlunun sahip olduklarına.

Vestel den zerre şahsi çıkarım yoktur, isteyen araştırsın. Tek çıkarım ülkeye yaptığı yatırım üretim desteğidir. Almayan almasın, ben milli görüşüme ve milletime hizmet eden yurdum malını desteklerim.

Düzenleme: İmla
    bana tamamen yerli mal kullanıp elektronik cihaz yapan bir firma söyler misin AYDIN arkadaş . Oneplus diye bir marka var. Size kalsa bu marka çöp dür heralde . Malum bu marka da parçaları sağdan soldan toplayıp yapıyor . Allah insanlara akıl vermiş dimi ? Bedava hem de kullanmayı dene :) . Ban yememek için fazla şey yazmıyorum. Forumdaki aydın kesim neden yerli araba üretilmiyor diyordu ki İnce nin açıklamasından sonra yerli arabaya düşman kesildiler. Seninki de o misal mi ?. Şuan en önemli faktör yazılımdır. Yerli bir markaya neden hazımsızlığınız var anlamak güç. Vatanına böyle düşman başka bir millet var mı acaba merak ediyorum.
  • hocam ampullerde de geçerli mi acaba ?

20 ve üzeri ampul lazım.
  • tncyrsln kullanıcısına yanıt
    sağolun teşekkür ederim.
  • Sanırım geçersiz denedim hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel yaş tahtaya basmaz yüzde 25 indirim kodu verdiyse fiyatlara yüzde 30 zam yapmıştır. Siteye girip bakmaya bile gerek duymadım

• Hata alıyorum aşağıdaki ürünü deneyebilen varmı ?

https://www.vestel.com.tr/basket.aspx

• Vestel almayin aldirmayin. Onumuzdeki ay garantili vestel bulasik makinami magaza onunde yakmayi dusunuyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşmüyor
    Belirli ürünleri kapsıyor olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karann1905

Hata alıyorum aşağıdaki ürünü deneyebilen varmı ?

https://www.vestel.com.tr/basket.aspx

1724 tl hocam. piyasa fiyatına anca denk geliyor. bir de taksite vade farkı koyuyor.

edit:benim sepetteki ürün çıktı sanırım. ürün(48 fb 7300)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bsn33 -- 24 Eylül 2017; 15:4:46 >
  • KEA da bazı ürünlerde düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bsn33 kullanıcısına yanıt
    Teşekkurler hocam

• bsn33 kullanıcısına yanıt
    Sadece bu ankastreyi deneyebildiniz mi? Piyasada 2 binden başlıyor bu set

• Tamamdır sistemde düşse bile 2 bin civarına geliyormuş :)

• Kod çalışıyor, venüs z10 alıcaktım, 1.499 tl idi kod uygulanınca 1.124 tl ye düştü, şanşıma denk geldi forumda. Kod için konu sahibine çok teşekkür ederim 375 liralık tasarrufa soktu beni

vestel.com.tr'de Tüm Ürünlerde Geçerli %25 İndirim Kodu

• Çoğu ürün kodla piyasa fiyatına geliyor zaten. Bi tek Venüs z10 1124 e geliyor. GG da 1350 ye var en uygun

• Sağ ol hocam, teşekkür ederim.
  • Eveeeeetttt, bu çok haysiyetli firmanın, hükümete yaptığı baskıyla yabancı ürünlere uygulattırdığı ekstra vergiye katkı sağladığınız için ikinize de teşekkür ederiz.
    2 üzeri sar değeri olan telefonu aldığınız için de kanseriniz hayırlı olsun diyorum.Almadan önce sar değerine bakmadınız sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redbaron_1234 -- 22 Ekim 2017; 14:34:20 >
  • Bende tüm ürünlere % 25 vardı ama kimse 3 TL'ye kodunu bile almadı
  • Venüs Z10 alınırmı 1124 e ?
    Edit: alınmazmış işlemcisi 2 sene öncesinin işlemcisiymiş. Lüks dursun diye parmak izi okuyucusu koyup itelemeye çalışıyorlar anlaşılan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferman1987 -- 24 Eylül 2017; 15:33:51 >
  • Uygun bir ürün bulamadım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.