Şimdi Ara

Vestel Bio + Klimada Yeşil ve Kırmızı Işıklar (Operation ve Turbo Işığı) Yanıp Sönme Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
26.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Klimanin Yeşil ve kırmızı ışıkları yanıp sönüyor ve soğutmayı kesiyor, biraz zaman geçtikten sonra
    Işıklar normale dönüyor(sadece yeşil çalışma ışığı sabit yanıyor) ve klima normal soğutmaya tekrar başlıyor. Bu arıza kodu E6 yani Yüksek veya Düşük voltaj nedeniyle oluştuğu googleda yazıyor fakat önceden böyle bir durum olmamişti klima neden böyle sorun veriyor yardım edebilir misiniz ne yapmak gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• stabil olmayan enerji hattı durumu bu.
    Kapasitör arızalıysa ve şebeke sürekli düşüş yükseliş gösteriyorsa sistemin bu uyarı kodunu vermesi normaldir.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Hocam bu bir arıza mı, bu durumda kullanmak klimayı bozar mı? Ne yapacağımızı bilemedik.

• Darkmavy kullanıcısına yanıt
    Hocam uyarı kodları ile arıza kodlarını ayırt edebildiğiniz için tebrik ederim öncelikle.
    Bu bir uyarı kodu aslında, ancak bu süreklilik arz ederse arızanın da habercisidir doğal olarak.
    Hocam yardiminiz için teşekkürler. Son olarak klimacı çağırmalı mıyız?

Hocam biliyorum şimdi gelseler en az 50 kağıt almadan gitmeyecekler ama yanlış anlamayınız tedbirde fayda vardır.

Gelen arkadaşlara benim selamımı iletin, yoğun olduklarını biliyoruz ama bilinçli tüketiciyi de üzmesinler mümkün olduğunca az bedel ile işi çözsünler.

İsimlerini de al hocam buradan teşekkür ederiz kendilerine.
    Teşekkürler hocam tekrar. Sizin isminizi versek belki hiç bedel almazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmavy -- 3 Temmuz 2017; 23:54:58 >
    Keşke öyle olsa da hocam tanımama olasılıkları da var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.