Şimdi Ara

Vestel 49UB8300 Hakkında (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
983
Cevap
26
Favori
85.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mrb arkadaşlar vestel 49ub8300 cihazımı kanal güncellemesi yaptım. Şuan kanalları taşıma silme VS yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gsn72 G kullanıcısına yanıt
    Tkgs se açık olduğu zaman izin vermiyordu

Kapalı veya esnek konuma getirip deneyin

• arkadaslar 49ud9400 tv nin ps4 performansi nasildir varmi kullananlar ub 8300 modeli ile ayni hemen hemen

• Iz_for I kullanıcısına yanıt
    İz_for teşekkür ederim. Sorun çözüldü

• yokmu soyle tv ye ps4 xbox v.s konsol bağlayan bi babayiğit

• quote:

Orijinalden alıntı: YuliaN

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Televizyonu almayi dusunenlere tavsiye ederim 1 ay kadar evvel aldim memnum.simdi ben smart tv icin mause klavye seti alacam.onerisi olan varmi

panel ne hocam lg ips mi smsun va mı ?

samsung va gerçekten çok mu kötü kullanan arkadaşlar yorum yazabilir mi?

valla ustad ben basta ips sandim cok iyi farklı acılardan baktım durdum saolsun ado hocam benim panelin va oldugunu soyledi.demekki biraz psikolojik bir durum :)

Psikolojik olduğunu sanmıyorum, yan açılardan tv nin görüntüsü çok soluk ve sinir bozucu oluyor, ama oda büyük ve tam karşına koyacaksan sorun yok, benim ki va panel memnun değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: thermal

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Televizyonu almayi dusunenlere tavsiye ederim 1 ay kadar evvel aldim memnum.simdi ben smart tv icin mause klavye seti alacam.onerisi olan varmi

panel ne hocam lg ips mi smsun va mı ?

samsung va gerçekten çok mu kötü kullanan arkadaşlar yorum yazabilir mi?

valla ustad ben basta ips sandim cok iyi farklı acılardan baktım durdum saolsun ado hocam benim panelin va oldugunu soyledi.demekki biraz psikolojik bir durum :)

Psikolojik olduğunu sanmıyorum, yan açılardan tv nin görüntüsü çok soluk ve sinir bozucu oluyor, ama oda büyük ve tam karşına koyacaksan sorun yok, benim ki va panel memnun değilim.

Beklentin ne boyutta bilmiyorum hocam odamda kucuk her zaman karsiyada oturamiyorum.kimi zaman 3 kimi zaman 5 metrede izliyoruz.okadar gelen giden arkadas oldu daha kotu diyen olmadi.hatta tv alacak bir arkadasta modeli falan not aldi.fiyat performans a gore en iyilerinden bence.ips panel de izleme sansim olmadi pek kiyaslayamiyorum yinede ben memnum.ne ladar para okadar kofte misali

• merhaba, kablosuz bağlantı ile bağlamaya çalışırken bağlanıyor, ama internet bağlantınızı kontrol edin diye mesaj çıkıyor,

telefonun interneti ile giriyor wifi vede kablosuz ile bağlanıyor, ama internet bağlantınızı kontrol edin diye uyarıyor,

modem çalışıyor aynı anda 2 telefon bağlı sorun yok.

modem ips ni de yazdım , otomaik ip al onuda yaptık, vestel telefon destek de aldık, olmadı,

bir yerde hata yapıyor olabilir miyim acaba.

telefonla bağlanınca tv de sorun olmadığını servis gelirse ücretli olacağı söylendi ,

yardım edebilirmisizin.
  • Televizyonların genel teknik bilgilerine göz attıktan sonra gözle görmek için gidip denemek lazım.

Bir tane flash belleğe iyi bir video atın. yaklaşık 5 dakikalık falan olabilir.
    çözünürlüğü, hangisi model tv alıyorsanız ona göre olsun.
    bit rate'i yüksek olsun.
    hızlı geçişler olsun.
    canlı ve derin renkler olsun.
    formatı ve kodek kısmı klasik mp4 olsun ki her tv rahatça oynatabilsin.

gidin teknoloji mağazasına beğendiğiniz tv'ye takın ve oynatın videoyu. o şekilde güzelce deneyin.
  • Bu tv yi bir süredir takip ediyorum. Pek çok kez Vestel bayilerinde ve tekno mağazalarda açık olarak görme şansım da oldu. Görüntü ve renkler tatmin ediciydi ama son zamanlarda özellikle tekno marketlerde gördüğüm modellerde renkler soluk, ilk baştan gibi canal gelmiyor. Acaba son zamanlarda farkli bir seri mi çıktı farklı bir panelle.
    VA mi yoksa IPS panelde mi renkler daha canli (kırmızı, mavi gibi renkler)
    50ud6300 modelinde renkler cansız diye istememiştim, son gördüğüm ub8300ler de de aynı sorun var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klas341979

merhaba, kablosuz bağlantı ile bağlamaya çalışırken bağlanıyor, ama internet bağlantınızı kontrol edin diye mesaj çıkıyor,

telefonun interneti ile giriyor wifi vede kablosuz ile bağlanıyor, ama internet bağlantınızı kontrol edin diye uyarıyor,

modem çalışıyor aynı anda 2 telefon bağlı sorun yok.

modem ips ni de yazdım , otomaik ip al onuda yaptık, vestel telefon destek de aldık, olmadı,

bir yerde hata yapıyor olabilir miyim acaba.

telefonla bağlanınca tv de sorun olmadığını servis gelirse ücretli olacağı söylendi ,

yardım edebilirmisizin.

Bende de WiFi çok kuvvetli değil, modemi yanına getirdim 4 diş çekti. Bir metre uzağa koyunca 3 dile düşüyor. Yan odadan bağlanmıyor bazen. WiFi iyi gelmedi bana

• Arkadaşlar, netspor yada justınn vs... gibi kanalları açmak için adobe reader yada Adobe Flash Player filan yüklemek lazım sanırım, bunu nasıl sağlıyacağız, bilen yardım edebilirmi..
  • burdaki yorumlara bakarak aldım ve 1.5 aydır kullanıyorum.
    VA panel izleme uzaklıgım 3 metre en fazla.
    1080P filmler izliyorum hdd üzerinden hiç bir takılma kasma olmadı.
    kanal genişleri normal seviyede.
    F/P olarak memnunum.
  • Merhaba, burada çözüm bulmayı umduğum bir sorunum var, şöyle ki TV'nin üzerindeki uygulamalardan karnaval ya da Saran radyo uygulamasını açtığımda 3 ya da 5 dakika içerisinde TV kapanıyor.

Yani ayarlardan neredeyse bütün kombinasyonları denememe (beklemeye geçme gibi ilişkili olabilecek seçenkler) rağmen sorun devam ediyor. Bu tip bir sorunla karşılaşan ya da çözen var mıdır aranızda.
  • hangi yazılımı kullanıyorsunuz ve tavsiye edersiniz arkadaşlar.
  • Önerirmisiniz bu televizyonu arkadaşlar?genel olarak yorumlara baktım iyi gibi gözüküyor.Birtek sanırım panel tipinde sıkıntı var.Onuda nasıl çözeceğiz fikri olan var mı?
  • Samsung cep telefonu ile kullanan var mı? Samsung'un kablosuz aktarımını destekliyor mu?
  • Merhaba arkadaşlar ilk kez tivibu go uygulamasını denedim Vestel Smart TV de normal hız 35 megabit Akn dolunca 16 megabit net hızı almaktayım Smart TV Ethernet kablosu TV'yi modeme bağlanıyorum internete benim problemim şu ağır çekim gibi hareket ediyorlar canlılık yok 16 mbps hız da görüntü net yani bu sorunu ben Nasıl çözerim da bu ağır görüntü sorunu çözülür mü bunu bilen var mı teşekkürler şimdiden cevap verenlere ( Modeli bilmiyorum 49 İNÇ 124 EKRAN )
  • En iyi görüntü ayarları nedir bu tv için, biraz soluk gibi renkler...

• gerçek panel hızı kaç bunların 100 mü 50 mi
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.