Şimdi Ara

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Guildimiz Kurulmuştur.Pve Unsurlarını Tamamen içeren bir guildiz.Craft,Bam,Beraber Dg yaparak oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz.İlk amacımız cok fazla playerden cok kemik bir kadro kurarak herkese yardım etmek amacımız.Raidcall indirip ortak konuşma sayesınde takıldıgınız konuları sorabilirsiniz.Guildde aktif owner sayısı yüksektir ve Her saat yardım alma şansınızda mümkündür.Açıkcası diğer guildden cıkıp bu guildi kurma amacımız beraber oyun oynayıp zevk almaktır.Craft kasıp ve meslekleri bitiren kişileri daha cok tercih ediyoruz.Oyun icinden Cadavaros nıckıne whisp atıp guilede girebilir yada socialdan Elit Türkler yazıp invite istiyebilirsiniz..

Raidcall download

http://www.raidcall.com/download.php

Raidcall Server

5882277

Bu tarz oyunları tek oynamak hoşuma gitmiyor,hep eğleniyim hem oyunun hikayesini öğreniyorum istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz....

Guild Yaş aralığı 18-32 arasında değişmektedir...

İyi Oyunlar

Web Sitemiz (forum)

www.eliturkler.tk

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cadavaros -- 22 Mart 2013; 15:34:40 >

• Süpersin kardeşim

Arkadaşlarlık, sohbet ve yardımlaşma üzerine oluşturulan bu guildde, kimsenin sorun yaşamaması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bossa

Süpersin kardeşim

Arkadaşlarlık, sohbet ve yardımlaşma üzerine oluşturulan bu guildde, kimsenin sorun yaşamaması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

eyvallah sagol elimizden geldiğince yardım edıyoruz şuanda ufak ama sağlam bir şekilde ilerliyoruz
  • Bizde veritasta oynuyoruz 3 arkadaşız (Priest,Berserker,Sorceror) Oyunda olduğumuz her an Skype kullanıyoruz, guild konusunda ise guild arayışımız var oyun içerisinde konuşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

Bizde veritasta oynuyoruz 3 arkadaşız (Priest,Berserker,Sorceror) Oyunda olduğumuz her an Skype kullanıyoruz, guild konusunda ise guild arayışımız var oyun içerisinde konuşuruz.

tmmdır pm atarsınız
  • selam iyi oyunlar benide aranıza alırmısınız Bymazot oyun içindende başvurdum guilde görüşmek üzere
  • Selam beyler benide alır mısınız ? Nick : Spandex
  • Herkeze merhaba. Oyuna yeni başladım Veritas serverindeyim benide aranıza alırmısınız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfaes -- 24 Şubat 2013; 20:15:24 >
  • oyun icinde cadavaros nıckıne pm atın alalım
  • 30 kısıye yaklaştık :) şuanda 2 60 karakter hazır
  • Darisi bizim basimiza

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfaes -- 25 Şubat 2013; 14:21:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cadavaros, ezme şimdi herkesi :) iyi ki geri kaldık :)
    Yanına geldiğimde heal atmayacağım olm sana !!
  • ahahahah atarsın atarsın :D raidcall serveri degişti....5142900
  • videolarımızla yakında sizlerle
  • BAM keserken İlk video :)
  • Bu videoların devamı gelecek dungeonlara ve world bosslara başladığımızda daha heyecanlı olucak. Bizi izlemeye devam edin
    Ben Nam-ı Diyar Cagze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Beramus_ -- 26 Şubat 2013; 4:09:25 >
  • beramus nıckınde belırtsende kım oldugunu anlasak :P
  • Guild Level 3 olmustur.Şuanda 27 playerla devam etmekteyiz
  • Bende Ishara serveerında 28 lvl Slayerım ama tek oynamaktan sıkıldım. Eğer lvl sınırı yoksa Veritasa geçip yeniden başlamak istiyorum. Yaş 23. Skype RC vb şeyler kullanıyorum sıkıntı yok.
  • level sıkıntımız yok gecebılırsınız
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.