Şimdi Ara

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guild için level sınırı vb sınırlandırmalar yok fakat benim bildiğim kadarı ile Veritas sunucusunda yeni oyuncular başlayamıyor.

Ben öyle bir yazı okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Yanılıyor da olabilirim.
  • şuanda full degılse gırebılırsınız fakat sanırm cogu sunucu dolmus durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Guild için level sınırı vb sınırlandırmalar yok fakat benim bildiğim kadarı ile Veritas sunucusunda yeni oyuncular başlayamıyor.

Ben öyle bir yazı okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Yanılıyor da olabilirim.

Yok yaw olurmu öyle şey 5 6 gün önce başladık biz veritas'a :D Gayetde güzel devam ediyoruz. Ayrıca başlayan çok Türk var Global chattan yazınca çok rastgeliyosun
  • dedıgımız gibi level sınırımız yok
  • Bende veritas serverinda bugün açtım guilde istek yolladim kabul ederseniz sevinirim.. Nick chernobil..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun ıcınde bakıp kabul ederiz
  • Yeni Video Geldi:)

• HaHa.... Video'lar fore :))

En kısa zamanda bende o party'lerdeyim :))
  • sabırsızlıkla beklıyoruz:D
  • oyun icinden mesaj atan arkadas tekrar bana ulasabılırmı?
  • 4. 60 karakterımızde tamamlanmıstır.En son Healerımız kaldı o da 59 zaten Guild gece 2 olmasına ragmen en az 15 kisiyi goruyor.
  •  Veritas (PVE) Elit Türkler Guild

Gecenin köründe online sayısı ile şaşırıyorum. Cadavra, bu ne ?
  • istekli arkadaslarımız cogunlukta sanırım farkımız bu :)
  • dün gece katıldım ben de nickim Seal.. umarım bamlar için party bulmakta sıkıntı yaşamayız
  • İndiriyorum oyunu fakat pvp server nıyetım vardı kararsız kaldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

dün gece katıldım ben de nickim Seal.. umarım bamlar için party bulmakta sıkıntı yaşamayız

Bamlari topla hızlı şekilde keseriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sgunow

İndiriyorum oyunu fakat pvp server nıyetım vardı kararsız kaldım :)

git zurasa da gör günün en yoğun vakti yani akşamları ch1 bile low ya düşün artık ordan kurtulduğum için çok mutluyum

quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

dün gece katıldım ben de nickim Seal.. umarım bamlar için party bulmakta sıkıntı yaşamayız

Bamlari topla hızlı şekilde keseriz

ok 4-5 tane birikince söylerim. bu arada kaç günde 60 olurum günde 3-4 saat online oynayabiliyorum şu an 38 lwl warrior

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Raider -- 28 Şubat 2013; 11:35:46 >

• 1 haftaya olursunuz amaç 60 olmaksa ztn pek keyif alamazsin 60dan sonra yapicagin cok sey var

• 1 haftaya olursunuz amaç 60 olmaksa ztn pek keyif alamazsin 60dan sonra yapicagin cok sey var

• quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

1 haftaya olursunuz amaç 60 olmaksa ztn pek keyif alamazsin 60dan sonra yapicagin cok sey var

demek istediğim 60 olunca en azından sizinle takılabilirim oyunu da daha iyi öğrenmiş olurum...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.