Şimdi Ara

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bossa

Pazar günü gecenin köründe, online sayımız gerçekten şaşırtıcı...

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild

Ping i nasıl görüyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JAX

quote:

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild

Ping i nasıl görüyoruz?

saat simgesinın uzerıne mouse gotur
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

quote:

Orijinalden alıntı: JAX

quote:

Ping i nasıl görüyoruz?

saat simgesinın uzerıne mouse gotur

Alıntıları Göster
    ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAX -- 6 Mart 2013; 15:08:38 >

• yaptın heralde :D
  • Lorien nickli arkadaşımız SM görevi için guildden yardım istemiş kimse sesini çıkarmamış. Bir daha sormuş tekrar ses yok. Kalkmış oradan densizin biri atarlanmaya kalkmış doğru konuş gibisine ortada bir şey yokken... Ötüken midir nedir bu artisin nicki, beğenmiyorsan çıkarsın guildden gibisine laflar etmiş. Kendini ne zannediyor bilmiyoruz ama gel gelelim gerçek hayatta hala bir yer edinememiş kimliği kişiliği kayıp bir insan bizde dedik adam gibi adamlardır çok övdüler kendilerini ama gel gelelim yoğurda yazık edecek cinsten şahıslar var. E bizde öyle guildede öyle şahıslara da ......... diyor ve sizi bu kişilikli, yardımsever arkadaşların bulunduğu guildinize başarılar diliyoruz.
  • +1 Üstad. Üçümüz birbirimize yeteriz diyorum ve geregini oyunda yapacagım. Lorienn e yamuk yapan adamın aklii dengesi yerinde degildir. O adam karıncayı incitmez siz gelmişsiniz adama atarlanıyonuz. Üstelik YARDIM EDEBİLECEK VARMI sorusuna karşılık. Begenmiyosan guildden çık ne demek yaw kmsin sen? Leaderi yokmu bu guild'in. Ben 37 level de herkesin sorusuna gerek pm den gerek guild den cevaplar verirken Ötügen isimli kovboy nasıl böyle bi tavır sergiliyor? Teksas da kovboy boşlugu varmış oraya atayalım onu ? Eyvallah size başarının sırrı söz dinletmektir. Hadi dinletin
  • Böyle 1 sey olsa haberım olurdu kesin Bu bana yardım edin diyen arkadas grubu biz 3muz kasıyoruz ztn beraber hareket edıyoruz diyen kişilerdir.Guildi begenmeyen kişi left yapabilir kendi sorunudur.Suanda Soru cevaplanmayan yardım edılmeyen tek kişi yoktur.Bu kadar cok kendı öven arkadaslar Küfür edip cözümmü saglıcaklarını dusunduler yazık...
  • He böyle bişey yok ve bizde 3 büyük adam oturduk ve dedik biz byle bi hikaye uyduralım bi tarafımızdan diye. Evet mantık parçalıyon. Küfür ettigimizimi gördün? Eniştem doktordur göz doktoru. Alanında iyidir yardımcı olabilir... Ve aynen biz üçümüz zaten kasıyoruz Allah'a şükür millete muhtaç degiliz. Fakat lorienn soru soruyor? Tekme yiyor? Leader ol leader. Laf cambazı degil. Buda buraya son yazımdır. Hadi kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FantastikMonster -- 6 Mart 2013; 22:11:37 >
  • quote:

Düşük LvL'de şöyle bir dez avantaj var...
    Oyunun sizi gönderdiği ilk haritada (ada bölgesi) pek gelip size yardımcı olamıyoruz ama 2.harita olarak sizi Velika diye yan kıtaya gönderiyor. Bundan sonra özellikle tek başına kesemeyeceğiniz BAM (map boss'ları) görevlerinde yardımcı oluyoruz.
    RaidCall adresimiz mevcut, konuşmalı olunca öncelik oluyor tabi ama oyundan da olsa herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Saolsun, üst seviyedeki arkadaşlar herkese yardıma gidiyorlar fakat bizde şimdilik kendi seviyemize göre yardımcı olmaya çalışıyoruz yada yardıma gönderebileceğimiz arkadaşlarımızı yönlendiriyoruz.

Epic Fail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 7 Mart 2013; 19:45:19 >

• Her elin 5 parmağı bir değil o yüzden kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FantastikMonster

He böyle bişey yok ve bizde 3 büyük adam oturduk ve dedik biz byle bi hikaye uyduralım bi tarafımızdan diye. Evet mantık parçalıyon. Küfür ettigimizimi gördün? Eniştem doktordur göz doktoru. Alanında iyidir yardımcı olabilir... Ve aynen biz üçümüz zaten kasıyoruz Allah'a şükür millete muhtaç degiliz. Fakat lorienn soru soruyor? Tekme yiyor? Leader ol leader. Laf cambazı degil. Buda buraya son yazımdır. Hadi kolay gelsin

enıştene soyle bence sen 1 gözük guildde olmadıgın ıcın ercanın soyledıgı küfür gormemısındır.Guilde girmeden once dedım ki sorun yaşarsanız soyleyın ben cöziyim.Tartişmadan haberım yoktu mediv soyleyene kadar neyse siz dvm edin sagolun.
  • İnsanların bir arada bulunduğu her toplulukta sorunlar çıkabilir ancak bence guillddeki herkes şunu anlamalı guild kurucuları biz herşekilde yardımcı olmaya çalışacağız diyorlar (gerek bam görevleri gerekse oyunu öğrenme konusunda ).. ancak bu demek değil ki biri birşey sorduğunda illa cevap veya yardım alabilecek.. o an müsait kimse olmayabilir afk olan olabilir.. böyle bir durumda kimse kalkıp da bana niye yardım etmiyorsunuz yazması doğru değil bence.. ötügen arkadaşın ne dediğini bilmiyorum oyunda değildim belki siz haklısınız ama çözüm girip küfür edip çıkmak olmamalı.. ki biz bay bayan arkadaşlarımızı seviyeli bir yer olarak gösterip guilde davet ediyoruz ayrıca ben bugüne kadar ne zaman yardım istediysem bam görevini bırakıp gelen bile oldu yani saolsunlar.. zaten cadavaros sürekli söylüyor bir problem olursa söyleyin diye.. türkler olarak ne kadar çok olsak o kadar iyi ama olan olmuş artık.. düşüncemi belirtmek istedim sadece..

• Bakın buraya yazmıcam diyorum bunu belirtiyorum fakat içim rahat etmiyor. Bişeylere açıklık getirmem gerekiyor.

Öncelikle biz sırf Türklerle oynayalım diye bir önceki serverde 40 level karakterlerimizi bırakıp veritas'a geçtik bunun önemini anlasın herkes.
    Ve sonrasında kimse kimseye bana neden yardım etmiyor gibi bişeyde söylemedi söylemezde. Sadece sorulan bir soruya saçma yanıtlar verilmiş. Lorienn soru soruyor Ötügen ise atarlanıyor ? Ötügen ? İsme bak isim bile fail. Sen kimsinde 27 yaşındaki adama atarlanıyon? Adam sana bişeymi dedi? Sen o adamın muhattabımısın kardeşim? Cevap vermek zorundamıyız falan demiş olaya bak adamın söylediklerine bak? İstemiyosan çıkarsın guildden falan? :D:D Vay canına işe bak sen Leader dururken çoluk çocuk geliyorda atarlanıyor? Ben 37 levelde sorulan sorulara hep yanıt vermişimdir. Mediv ben yani. Ve eminim guilddeki bi çok kişiyede sevdirmişimdir kendimi. Neden? İnsanlık yapanı insan seviyo işte. Lorienn e ters cevap verirse o adam bizde durmayız yani öyle ihtiyacımız falanda yok eyvallah saolun. Bu konu uzamasın hatanızı arayıp temizleyin. Bizden sonra gelenlerlede aynı sıkıntıyı yaşamayın. Açıklık getirdigimi düşünüyorum. Hadi eyvallah tekrardan

• quote:

Orijinalden alıntı: The Raider

İnsanların bir arada bulunduğu her toplulukta sorunlar çıkabilir ancak bence guillddeki herkes şunu anlamalı guild kurucuları biz herşekilde yardımcı olmaya çalışacağız diyorlar (gerek bam görevleri gerekse oyunu öğrenme konusunda ).. ancak bu demek değil ki biri birşey sorduğunda illa cevap veya yardım alabilecek.. o an müsait kimse olmayabilir afk olan olabilir.. böyle bir durumda kimse kalkıp da bana niye yardım etmiyorsunuz yazması doğru değil bence.. ötügen arkadaşın ne dediğini bilmiyorum oyunda değildim belki siz haklısınız ama çözüm girip küfür edip çıkmak olmamalı.. ki biz bay bayan arkadaşlarımızı seviyeli bir yer olarak gösterip guilde davet ediyoruz ayrıca ben bugüne kadar ne zaman yardım istediysem bam görevini bırakıp gelen bile oldu yani saolsunlar.. zaten cadavaros sürekli söylüyor bir problem olursa söyleyin diye.. türkler olarak ne kadar çok olsak o kadar iyi ama olan olmuş artık.. düşüncemi belirtmek istedim sadece..

Birsey dikkatimi cekti polemik yaratmak diil amacim ortaligi karistirmak felan hic degil. Cadavros ve galadriel den baska sorulara cevap veren yok. Ayrica bu bam gorevi vs yardimina yuksek lvl olmadan kimse gelmiyor gunlerdir kendimi yirtiyorum birakin yardimi cevap yazma tenezzulunde bile bulunmuyorlar. Sana nasil geldiler hayret verici bir olay taniyip muhabbetin olmadan kmse gelmiyor. Leader lerin dikkat etmesini rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abidik gubidik yazılarını okurken gerçekten gülüyorum. Guildde 20 kişi varken yardım istediği doğru. Fakat o karınca incitmez arkadaşımız sorduğu " Bla Bla... görevi yapmayan var mı?" diye sorarsa (guildde de bunu ona yazdım) bir kişi çıkarak yapmadım demiyorsa geri kalan herkes yapmış demektir. Herkesin tek tek ben yaptım diyerek "Kara Murat Benim!!" edaları ile cevap vermesini bekleyemez.

Bundan önceki sorunları nedir bilmiyorum. Öncesinde de cevap alamadığını söylüyor ama guildde özellikle Owner statüsündeki arkadaşların her biri, elinden geldiği kadar düşük LvL'li herkese yardım ediyor. Bugüne kadar kimse sorun yaşamamış sen yaşıyorsun. Önce kendini sorgula... Ha, pardon. Ben bunu sana öncesinde de söyledim ama kendini sorgulamıyorsun sen. Herşeyi doğru yapanlardansınız

Karınca incitmez arkadaşa söylediğim cevap ise şu; "cevap almıyorsan herkes yapmıştır. Rahatsız oluyorsan da, soru şeklini değiştir." Cevabı olarak da, ben doğru dürüst soruyorum, "asıl guildinizde bana cevap verebilecek adam yok" gibisinden yanıt alırsam yüzüne yüzsüz bir insan gibi gülümseyerek cevap vermemi kimse bekleyemez. Türkçeyi öğrenmesini ve konuşmasını düzeltmesini tekrar kendisinden rica ediyorum.

Orada söylediğimi tekrar söylüyorum. Beyenmeyenler çıkar gider, 40-50 kişinin memnun olduğu guildde 1-2 kişinin istekleri için herkesi madur edemem ben. O kendini düşünürken biz herkezi düşünmek zorundayız. Kimsenin bireysel kaprislerini de hiç çekemem, kalmak istiyen efendi efendi kalır gitmek istiyende en azından efendi efendi gider. Kahpece arkamdan konuşarak değil !!!

Bundan sonraki yazışmalarda da, istediğiniz kadar guildimizi kötüleyebilirsiniz yada istediğiniz kadar yorum yazabilirsiniz. Sonuç değişmeyecek !

Siz kendi yolunuza, biz ise kendi yolumuza...
    Teşekkür ederim herşey için

• Sen farklı yetişmişsin. Bizim buralarda sorular cevapsız kalmaz, insan gibi bir soru soruluyorsa insan gibi bir cevap alırsın olumlu yada olumsuz. 25-30 level questlerini yapmak senin için Kara Muratlık olabilir ama bu soru bize sorulsaydı şayet, biz yaptık kardeşim bulabilirsen başka partylere girip işini gör hiç olmaz ise '' SEN DİĞER HARİTAYA GEÇ SONRA TOPLU OLARAK YAPARIZ ONLARI '' diyebilirdin, ama gel gelelim niyetin kötü senin! Kalmış rahatsız oluyorsan da soru şeklini değiştir gibisine laf etmişsin ya hani, o soru senin kalbine ufak, pembemsi, narin ve yumuşak bir dokunuş yapmadıysa bu da bizim problemimiz değil. Bu ihtiyaçlarını oyun dışında giderebilirsin. Türkçe'yi öğrenme konusuna gelince, arkadaşımızın Facebook sayfası var, kendisi şair olur. Şiir yazar yazı yazar, paylaşımları beğenilir, paylaşılır. Sen yanlış biliyor yada anlıyor isen Türkçe'mizi, o da senin sorunun.

Asıl gelelim söylemek istediklerime; Beğenmeyen çıkar gider değil, 1 kişinin sorunu 1000 kişinin sorunu olarak görülmelidir. Yeri gelir o 1 kişi guildi en üst sıralara kadar taşıyabilir. Senin dediğin o 40-50 kişi 1 kişilerden oluşmuştur. Bunu hatırlatırım. Gelişmiş, sağlam bireyler = SAĞLAM TOPLULUK demektir. Sen bugün o bir kişi için bir yerlerini kaldırmaz isen, bunun cezasını gün gelir çekersin, çektirirler. Kahpece arkadan konuşmak; bizim lugatımızda yok. Hiç sergilemediğimiz ağzımıza bile almadığımız bir davranıştır bize o kadar uzaktır. Sen dua et ki yüz yüze gelmeyelim, gelme gibi bir şansımız yok. Malum forum kuralları ve sanal ahlak bu kadarına el veriyor. Sana küfür ettiğim doğrudur, küfür işçinin ağzında bir çiçektir. Hak edene ederiz buralarda. Elit Türkler guildini kötülemek gibi bir amacımız yok olamaz. Genelleme yapıp da o guilddeki arkadaşlarımızı da kardeşlerimizi de sizin gibiler ile aynı kefeye koymak gibi bir hatayı asla yapmayız. Sırf sizler ile oynamak için 40 level karakterlerimizi bırakıp buraya geçen bize hayal kırıklığı uğrattığınız için biz size teşekkür ederiz.

• Bide ben teşekkür etmek istiyorum kendilerine burdan. 40 leveller gitti baştan kastık o ara server degişme muhabbetide yoktu. Vallahi süper iş çıkardınız. Millet fena güvenir size. Ötügen. Az isme bak yaw.

Ercn inanmıcan ama sabahtan beri seni bekliyorum? Skype ?
  • Arkadaşlar ergenler gibi tartışmanın size faydası yok. Burada yazılıp çizilenler önceden olmuş olanları değiştirmez. Yaşanmış bir olay ve sonuç ayrılık ile sonuçlanmış. Herkes yoluna devam etsin şu an buradaki laf atışmaları hem gereksiz hem boşa zaman israfı hemde kimseyi yüceltmez her iki tarafı da küçültür ancak. O sebepten boş verin.
  • Boşverdik zaten galadriel ;) Bizi bilen biliyor.
  • Bu yüzden türk guildlerine hic bir oyunda girmiyorum eng pve serverlarda oynadigim zaman =) Nedir arkadas anlamiyorum , alip veremedigimiz. Hep bir hir , kavga , gürültü. Oyunda bile birlik beraberlikten yoksunsak , bu ülke böyle yönetilmeyi hak ediyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.