Şimdi Ara

Veritas (PVE) Elit Türkler Guild (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
0
Favori
6.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Raider

quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

1 haftaya olursunuz amaç 60 olmaksa ztn pek keyif alamazsin 60dan sonra yapicagin cok sey var

demek istediğim 60 olunca en azından sizinle takılabilirim oyunu da daha iyi öğrenmiş olurum...

takılabılırsın tabıkıde nexuslara gireriz
  • Arkadaşlar, guildimizde birbirine uygun leveller ile party yapmak daha fazla exp gelmesine yol açıyor. Mümkün olduğunca party yapmaya özen gösterelim.

Üstelik 60LvL'i tamamladıktan sonra kurmuş olduğumuz party'deki insanların oyun tarzlarına alışmış olacağız, bu nedenle daha hızlı görevleri ve PvP'leri yapabiliriz.

Bankamızda bulunan itemleri gözden geçirin. Lazım olan varsa görevli olan arkadaşlara iletebilirsiniz.

BAM'larınızı her seferinde üst LvL'leri çağıramayacağımız için biriktirin. Uygun bir vakitte, bir arkadaşımızdan rica edin. O size kesin ve kesin görev veya BAM için yardımcı olacaktır.

Aklıma gelmeyen daha çoğu şeyi söyleyemiyorum Fakat RaidCall programını kurarsanız, en azından daha hızlı bir şekilde sorularınıza yardımcı olabilirsiniz.

Guildimizden olmanıza gerek yok. İsteyen herkes RaidCall 'daki odamıza gelebilir.

RaidCall ID: 5142900

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bossa -- 28 Şubat 2013; 14:15:44 >

• Toplamda dusundugumuz 5 kısılık farklı grupları olup bunların hepsını nexuslarda bırlestırmektir

• :)
  • Geçen gün bende bi video çekeyim dedim. Priest ile tek başıma BAM kesiyodum. Tabii bi tanesi yarım saat sürünce video fikri pek mantıklı gelmedi :D:D Benim ceza bitsin 2 3 kişi katılacaz size.
  • sercan bu nasıl goruntu :D
  • 1 saate oyundayım sercan abıde burdaymıs
  • quote:

sercan bu nasıl goruntu :D

program otomatik olarak ayarladı valla bende gayet güzel görünüyordu. Convert edince böyle oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

sercan bu nasıl goruntu :D

program otomatik olarak ayarladı valla bende gayet güzel görünüyordu. Convert edince böyle oldu.

ahahaha hadi bakalım :D
  • Ben geldim Hakeren pve yapmak iyidir. raidcalldayim. oyuna girdim. sorc
  • quote:

dün gece katıldım ben de nickim Seal.. umarım bamlar için party bulmakta sıkıntı yaşamayız

Dün ben sıkıntı yaşadım, hatta guilddeki 2 kişiye PM attım ikisi de başkasına yönlendirdi. Guilde yeni giren bir arkadaşa da yazdırdım (Typhon) işleri varmış cevabı aldık. BAM'ları priestsiz kestik. Sıkıntı yok ama sonuçta yardım istiyorsun, insan, insani bir cevap bekliyor olumlu yada olumsuz.

Sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

quote:

dün gece katıldım ben de nickim Seal.. umarım bamlar için party bulmakta sıkıntı yaşamayız

Dün ben sıkıntı yaşadım, hatta guilddeki 2 kişiye PM attım ikisi de başkasına yönlendirdi. Guilde yeni giren bir arkadaşa da yazdırdım (Typhon) işleri varmış cevabı aldık. BAM'ları priestsiz kestik. Sıkıntı yok ama sonuçta yardım istiyorsun, insan, insani bir cevap bekliyor olumlu yada olumsuz.

Sıkıntı yok.

Ohoo kanka 2 gün rize ye gittik oyunda yanlız kalmışsın.d Merak etme yarın Trabzon'a dönüyorum. BAM ları halledelim yarın gece. Priest dedinmi Mediv akla gelsin .d
  • Dün gece sıkıntı çıkması normal bir tek ben priest olarak online idim bende 60 lvl bam ve dg lere yardım ediyordum. Priest bıraz sıkıntı olabiliyor.

Birde bu yardım işlerinde raidcall kullanan kişilere genellikle öncelik tanıyoruz. Malum sesli iletişim ile çok daha rahat ve hızlı hareket ediyoruz. Açıkçası çoğu zaman guild chat gözümden kaçıyor çoğunlukla görmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 2 Mart 2013; 17:42:52 >
  • Yogunluk nedenıyle BAMlara kımse gelmemıs olabılır istisna 1 durum toplayın bamlar 1 seferde keselim
  • Bugun basladım sekız oldum nedense cok hosuma gıttı combat sıstemı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 olunca guilde girersin
  • Arkadaslar yukarıda bir arkadas bıraz sitemde bulunmuş yardımlasma yok dıye. Guild de yeni birisi olarak acıklık getırmek ıstıyorum baslarda bıraz yanlız kalabılırsınız nıtekım guıldteki kemik kadro 60 olmuş bulunmakta. Ben başlarda yalnız kastım sadece bir kaç bilgi aldım ve hemende cevap verıldı. Raidcall dıye sesli konusma kanalımız var oraya gelip bilgi alabılırsınız. Ayrıca bıraz da anlayıslı olmak lazım bazı konularda bu tur oyunlarda son sevıyeye ulasmıs bırının 10lvldekı bırının gorevıne gelmesı bıraz abes. Bıraz daha caba gostererek belkı sıkılarak 30+ ya geldıgınızde eminim daha cok yardımlasmayı goreceksınız.Bende yeni başladım oyuna bugun ilk bam gorevıne gırdık guildeki 2 arkadasla eger sizlerden gelmek isteyenler varsa buyursun bekleriz. iyi oyunlar. Bu arada oyundaki nıckım: Eross
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengavers

Arkadaslar yukarıda bir arkadas bıraz sitemde bulunmuş yardımlasma yok dıye. Guild de yeni birisi olarak acıklık getırmek ıstıyorum baslarda bıraz yanlız kalabılırsınız nıtekım guıldteki kemik kadro 60 olmuş bulunmakta. Ben başlarda yalnız kastım sadece bir kaç bilgi aldım ve hemende cevap verıldı. Raidcall dıye sesli konusma kanalımız var oraya gelip bilgi alabılırsınız. Ayrıca bıraz da anlayıslı olmak lazım bazı konularda bu tur oyunlarda son sevıyeye ulasmıs bırının 10lvldekı bırının gorevıne gelmesı bıraz abes. Bıraz daha caba gostererek belkı sıkılarak 30+ ya geldıgınızde eminim daha cok yardımlasmayı goreceksınız.Bende yeni başladım oyuna bugun ilk bam gorevıne gırdık guildeki 2 arkadasla eger sizlerden gelmek isteyenler varsa buyursun bekleriz. iyi oyunlar. Bu arada oyundaki nıckım: Eross

Açıklama için çok teşekkür ederim. Bende şunu belirtiyim, biz neyi söylediğimiz ile değil; ne yaptığımız ile kendimizi göstermeye çalışıyoruz. Zamanla hedeflerimiz elbette yükseliyor ve yükselecek de... ama bu guildi oluşturan kemik kadro ile değil, guild içerisindeki bütün bireyler ile gerçekleşecek bir durum.

Görmeden, bilmeden yorum yapmak kolay. Mümkün ise, gelip görmenizi istiyoruz; bizim guild dediğimiz şeyi ...

• oyunu indiriyorum sistemi baya hoşuma gitti. aranızda olmayı çok isterim aynı dili konuştuğum insanlarla vakit geçirmek daha yüksek verim olur :)
    class sıkınıtısı varsa lazım olan class olabilirim. şahsen mystic düşünüyorum warlock misali. party adamıyım diyebilirim topluluk olsun herşeyi yapar heryere giderim.
    üzerimde olacak olan newbie liği atmamda da yardımcı olabilirseniz ayrıca sevinirim :)

*düzeltme : cümle düşüklüğü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raphuss -- 3 Mart 2013; 17:27:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRcn.

quote:

Sıkıntı yok.

düşük lwl arkadaşlar yükseldikçe bu sıkıntı kalkacaktır.. kız arkadaşım da başladı oynamaya priest açtık 15 lwl henüz... guild yavaş yavaş büyüyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.