Şimdi Ara

'Vebitcoin' faaliyetlerini durdurma kararı aldı!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://m.vebitcoin.com/home

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakında Paribu da patlayacak gibi.

• Omo blokçeyn

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sikayetvar.com girin tokatlananlarin feryatlarini okuyacaksiniz. Paralarini karcirdilar bile. Hahaha ulan ulke tokatlanmadik adam kalmadi geleni gecen dolandiriliyor

• Kripto macerasına 3.5 yıl önce bu borsada başlamıştım.O ara xrp hiçbir borsada yokken bunlarda vardı o zamanın kuruyla 3 ripple yani 30 lira komisyon alıyorlardı.

Bu firma ile ilgili başıma gelen bir olayı anlatayım.

Binancede algo coin o zamanın parasıyla 5.5 liradan 5 liraya düşmüştü.Vebitcoin borsasında bot kullanılmadığı için ve çok kullanıcı olmadığı için fiyat hala 5.5 gözüküyordu ve alıcıda vardı neyse ben hemen arbitraj yaptım.Blok zincirinde tüm onayı almasına rağmen borsa kasıtlı olarak benim koinlerimi aktarmadı neyse bi baktım vebitcoinde 5.5 dan 5 liraya kadar emirler saniyesinde gerçekleştirildi.(Vebitcoin kendisi sattı) ve bir saniye sonra benim algo coinlerim vebitcoin hesabına yansıdı.Orda bi halt olduğunu anlamıştım :D

Bir süre sonra bu konu ile ilgili şikayetvara yazınca hesabı kitlemişlerdi tabi onun öncesinde parayı çekmiştim böyle bir şeyi tahmin ettiğim için.

3 hafta önceden belliydi böyle bir halt olacağı şikayetvarda milyon tane şikayet var ama yetkililer önceden bu duruma önlem aldımı bilmiyorum.

• Elma kullanıcısına yanıt

Arkasında Sabancı var

• Asıl patlaklar bundan sonra gelecek gibi duruyor, bu olaydan sonra diğerleri de güven sorunu yaşayacağından epeyce kayıp vereceklerdir. Haliyle buradan çıkan yatırımcı ya yabancı firmalara gidecek yada komple bırakacak bu tip yatırımları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Judoo

Kripto macerasına 3.5 yıl önce bu borsada başlamıştım.O ara xrp hiçbir borsada yokken bunlarda vardı o zamanın kuruyla 3 ripple yani 30 lira komisyon alıyorlardı.

Bu firma ile ilgili başıma gelen bir olayı anlatayım.

Binancede algo coin o zamanın parasıyla 5.5 liradan 5 liraya düşmüştü.Vebitcoin borsasında bot kullanılmadığı için ve çok kullanıcı olmadığı için fiyat hala 5.5 gözüküyordu ve alıcıda vardı neyse ben hemen arbitraj yaptım.Blok zincirinde tüm onayı almasına rağmen borsa kasıtlı olarak benim koinlerimi aktarmadı neyse bi baktım vebitcoinde 5.5 dan 5 liraya kadar emirler saniyesinde gerçekleştirildi.(Vebitcoin kendisi sattı) ve bir saniye sonra benim algo coinlerim vebitcoin hesabına yansıdı.Orda bi halt olduğunu anlamıştım :D

Bir süre sonra bu konu ile ilgili şikayetvara yazınca hesabı kitlemişlerdi tabi onun öncesinde parayı çekmiştim böyle bir şeyi tahmin ettiğim için.

3 hafta önceden belliydi böyle bir halt olacağı şikayetvarda milyon tane şikayet var ama yetkililer önceden bu duruma önlem aldımı bilmiyorum.

Aynı hikayeleri fx şirketlerindede binlerve kez okudum. Çoğu kişi stop loss koydum çalışmadı, alım talimatı gerçekleşmedi, hesabımı hiç bir şey yokken kilitlediler vs... Ben bunları yıllar önce gördüm. O zaman da omo bunu yapamazlar diyordular. Tokatlana tokatlana bu işler böyle

• Coronayla mücadelede en iyi biziz diyorlardı, memleket vaka istatistiklerinde birinci duruma çıktı. Gidişat o ki coin piyasasında da vurgun ve dolandırıcılık konusunda birinciliğe oynayacağız..

• Kumarı sadece oynatan kazanır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • "Vebitcoin" faaliyetlerini durdurma kararı aldı!!!

Sahibi ile şununla bir fotosunu bekliyorum."Vebitcoin" faaliyetlerini durdurma kararı aldı!!! 

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Omo blokçeyn

Thodex ten sonra bekliyordum

Maalesef hepsi kapanacak gibi.

Belki btctürk bir adım atar ve devlerin ile iş birliği yapar ise kendini kurtarır

• quote:

Orijinalden alıntı: EleSuDökenSuat

Thodex ten sonra bekliyordum

Maalesef hepsi kapanacak gibi.

Belki btctürk bir adım atar ve devlerin ile iş birliği yapar ise kendini kurtarır

Alıntıları Göster
    Nasıl bir bağlılık yapmışsa bu coinler hala düzelir düzeltilir babında duygular var. Tosuncuk vurgunu yaptığında mahalleden tanıdığım eleman abi an itibariyle 10 inek, 5 koyunum var diyordu. Tosuncuk tekrar açıklama yaptığında eleman bir parti daha sığır alacam diyordu. Oğlum sığırmısın sen dedim adam büyülenmiş gibiydi. Adam lambo ile drift atarken bizim eleman mobil uygulamadan sığır alıyordu hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ben sero -- 23 Nisan 2021; 21:47:41 >

• CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt

yapmayacağı anlamına gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Nasıl bir bağlılık yapmışsa bu coinler hala düzelir düzeltilir babında duygular var. Tosuncuk vurgunu yaptığında mahalleden tanıdığım eleman abi an itibariyle 10 inek, 5 koyunum var diyordu. Tosuncuk tekrar açıklama yaptığında eleman bir parti daha sığır alacam diyordu. Oğlum sığırmısın sen dedim adam büyülenmiş gibiydi. Adam lambo ile drift atarken bizim eleman mobil uygulamadan sığır alıyordu hala.

Alıntıları Göster

Olayın kripto ile alakası yokken olay Türk firmaları

• elophidae kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu kumar gibi değil borsa. Borsadan da 300 k kaldıran artık çalışmayan arkadaşım var. Kripto da belki olur ama grafikler falan bunda tutmuyormuş çok değişkenmiş.

• Mali Suçları Araştırma Kurulu (MASAK) Başkanlığı tarafından hesaplarına bloke konulan ve inceleme başlatılan VeBitcoin şirketinin ofisinde polis ekipleri tarafından arama yapılacak. Ofisin kapalı olduğu, tabelasının bulunmadığı ve şirket kurucusuna ulaşılamadığı öğrenildi.

• En son 2019'da işlem yapmıtşım bunlar ile, ondan sonra bir daha uğraşmamıştım.

Paralar hep private wallet'larda duruyor. En güvenlisi o.

• "Vebitcoin" faaliyetlerini durdurma kararı aldı!!!

çoluk çocuk cahil herkes bitcoin işine girerse olacağı bu. ülkedekilerin iq su düşük diye bitcoinin ne suçu var anlamadım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.