Şimdi Ara

Ve re gamers sitesi kapandı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5-6 gündür açılcak diye bekliyordum kapanmış yazık oldu...

r e g a m e r s . c o m yok artık...

Arkadaşlar ordaki rehberleri falan biri bana yollayabilir mi acaba!

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lincoln10ever -- 5 Mart 2008; 18:37:57 >

• Hangi konularda rehber istiyorsunuz ?
  • Cok harıka bır sıteydı. Aylık odenmesı gereken parayı vermek cok zor degıl ama bu ısı organıze edıp bu parayı
    toplamak kolay olmadıgı ıcın Erkan askerden donene kadar kapalı tutmaya karar vermıs. Ne dıyelım.

Sımdıye kadar kı emegı ıcın sagolsun.
  • Gercekten cok kaliteli bir siteydi!!! Yazık olmuş
  • süper site idi çok üzüldüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 30 Ocak 2011; 14:45:11 >
  • Öyle düşünme!! Hepsinin yedeği var ve o site çok güzeldi...
  • şimdi hangi sitede takılcaz ya .Onun gibi site bulamadım hakonun uploadları harikaydı skaty de direk yeni versyonları yuklemeye hazır haliyle sunuodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeoum-jang

berbat bir sit cok iyi olmuş sömüre söre bir hal olmuştu adam yok site adına upload yapın falan diye ama tüm upload lar boşa gitti

Dostum senin oradaki kullanıcı adın neydi! Birde nereleri kötüydü o sitenin açıklarmısın, hayır 1 numaralı bi siteyidide merak ettik.
  • evet, bende üzüldüm kapanmasına sömürüyordum bayaı

geçen streetgamer.com diye bi sayfa gördüm ama bilmiyorm işin aslı nedir
  • Yok zaten girişe mesaj yazmışlar birkaç gündür neler olduğu hakkında vs.
    Çok güzeldi mp4 bölümünden çıkmıyordum :D

Yazık oldu ama www.next---gamer.com'a da bi bakın orası da fena değil
  • mp4 film fln indiriodum ben o siteden yaw.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ziw®o

Hangi konularda rehber istiyorsunuz ?

DOSTUM AKLIMA GELEN REHBERLER şunları bi zahmet gönderirisen bana iyi olur, demenmeye zamanım yoktu tam deniycektim site uçtu yaw

Sağolsın.

- eboot dosyasının içine video ve ses gömme rehberi

- xvid4psp ile, limited sharpen ve see saw efektini aynı anda kullanarak mp4leri yüksek kalitede yapma, sanırım xvid4psp rehberinin içinde anlatılmıştı bu.

-Wireless ile psp yi kontrol etme, winamp dinleme falan.

-Mp4 film çevirirken yazı boyutunu falan ayarlama

Teşekkürler, diğerleri aklıma gelince yazarım.
  • bende çok üzüldüm özellikle film ve anime indiriyodum
  • sitenin açık kalması için gereken ücret gerçekten yüksekmiş hiç bir ücret karşılığında bugüne kadar açık kalması bile yeter helal olsun
  • Evet, seni özleyeceğiz Regamer
  • quote:

Orjinalden alıntı: miccoli

sitenin açık kalması için gereken ücret gerçekten yüksekmiş hiç bir ücret karşılığında bugüne kadar açık kalması bile yeter helal olsun

Evet gerçekten ii para, google reklamı almışlardı onlarda yetmemiş demek.

• cok kotu oldu yhaw cok uzuldum o site sayesinde psp mi brick etmeden 1.5 e indirmiştim
  • yazık olmuş güzel siteydi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: miccoli

sitenin açık kalması için gereken ücret gerçekten yüksekmiş hiç bir ücret karşılığında bugüne kadar açık kalması bile yeter helal olsun

O kadar admin vardı oarada (dvdhacker vs vs) neden destek çıkmadılar ? Öle kuru kalabalık duruyorlar işte orda nesin adminim.Öle olmuyo işte işler orda öle bişey bildini sanıpta yazı yazmakla olmuyor bu işler madem orda adminlere bir görev verilmiş ve reklamlarını yapıtorlar gerektiğinde desteklerinide yapmaları gerekirdi.Neyse olan olmuş biten bitmiş gerisi hikaye...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.