Şimdi Ara

Ve re gamers sitesi kapandı ! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inşallah çok yakında geri açılacak 2 gündaha beklememiz söyleniyor bakalım görecez inşallah kapanmaz :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: WOWOZANGE

quote:

Orjinalden alıntı: miccoli

sitenin açık kalması için gereken ücret gerçekten yüksekmiş hiç bir ücret karşılığında bugüne kadar açık kalması bile yeter helal olsun

O kadar admin vardı oarada (dvdhacker vs vs) neden destek çıkmadılar ? Öle kuru kalabalık duruyorlar işte orda nesin adminim.Öle olmuyo işte işler orda öle bişey bildini sanıpta yazı yazmakla olmuyor bu işler madem orda adminlere bir görev verilmiş ve reklamlarını yapıtorlar gerektiğinde desteklerinide yapmaları gerekirdi.Neyse olan olmuş biten bitmiş gerisi hikaye...

Arkadaşlar konuyu farklı yerlere çekmeyin konu para konusu değil reklam hiç değil,orası sadece fobi olarak takıldığımız bir forumdu nitekim herkes orada sevever birşeyler yapıyordu fazla uzatmaya gerek yok forum arkadaşlığını bilenler bilir

• o değilde benim şuna yazıgım geldi o kadar psp oyun arşivini düzenle hazırladım zorla hepsini tek tek yazdım satmak ıcın 1 saat sonra site kapandı şansa bak
  • quote:

Orjinalden alıntı: mctuna

quote:

Orjinalden alıntı: WOWOZANGE

quote:

Orjinalden alıntı: miccoli

sitenin açık kalması için gereken ücret gerçekten yüksekmiş hiç bir ücret karşılığında bugüne kadar açık kalması bile yeter helal olsun

O kadar admin vardı oarada (dvdhacker vs vs) neden destek çıkmadılar ? Öle kuru kalabalık duruyorlar işte orda nesin adminim.Öle olmuyo işte işler orda öle bişey bildini sanıpta yazı yazmakla olmuyor bu işler madem orda adminlere bir görev verilmiş ve reklamlarını yapıtorlar gerektiğinde desteklerinide yapmaları gerekirdi.Neyse olan olmuş biten bitmiş gerisi hikaye...

Arkadaşlar konuyu farklı yerlere çekmeyin konu para konusu değil reklam hiç değil,orası sadece fobi olarak takıldığımız bir forumdu nitekim herkes orada sevever birşeyler yapıyordu fazla uzatmaya gerek yok forum arkadaşlığını bilenler bilir

Tuna abim o hobi olmasın (bu arada sen gerçek Tuna abi misin,yoksa senin de fake'in mi çıktı?)

• Yok o gerçek tun abi, şu chat yerinde söylemişti buraya mesaj yazdığını:http://www.regamers.com/chat/flashchat.php
  • Orada takılanlar için kötü oldu. Geçmiş olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoalaX

Orada takılanlar için kötü oldu. Geçmiş olsun.

aynen çok üzücü olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 30 Ocak 2011; 14:46:15 >
  • Forum test amaçlı açılmış,girebilen var mı?
  • ya pspvadisi ve pspturkey ile beraber en çok içeriğe sahip psp sitelerindendi üzüldüm. ben de downgrade işlemini oradan yapmıştım, 1 seneyi geçecek yakında...
  • site açılmış galiba.
    akşam girince açılıyor olabilir.
  • Şuan foruma girebiliyorum,acele edip çekeceğiniz ŞEYLERİN linklerini ve faydalı rehberleri toplamanızı öneririm
  • Evet kapanmadan alın, alacaklarınızı arkadaşlar...
  • sanırım kapanmayacak
  • Ama ana sayfasında test yayını diyo, kapanabilir belki, test başarılı olmazsa!
  • ben dün girdiğimde en üstte chat yerinde 1 arkadaş inş tekrar kapanmaz yazmış modlardan 1 taneside kapanmayacak yazmıştı ama şu anda siteye ulaşamıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: pardus28

site açılmış galiba.
    akşam girince açılıyor olabilir.

ama linkler gitmiş yaws
  • www.streetgamer.com yeni adresi bu olmuş sitenin bilginize
  • hayırlı olsun o zaman inşallah eskisi gibi olur.
  • Umarım streetgamer o eski nextpsp günlerine geri döner...
  • bana daha ii olmuş gibi geldi, birkaç gıcık yönetici vardı onları silmişler

birde yeni ana sayfa olayı güzel
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.