Şimdi Ara

VDSL HAT DEĞERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eve yeni vdsl geldi ama 50 mbps alacağıma sık sık 30 a düşüyor internet hızım hat değerlerim bu bilen biri durumu anlatabilirmi?

VDSL HAT DEĞERİ

• VDSL HAT DEĞERİ

altyapı sorgulattığımda böyle görünüyor

• Hattınız gayet sağlıklı görünüyor. Hız tanımlamasında da bir sorun yok. 4 gündür bir kopma da yaşanmamış.

Şu hâlde sorununuzun altyapınızdan değil de modeminizden kaynaklandığını düşünüyorum. Hız düşüşlerini kablosuz kullanımda mı yaşıyorsunuz?

• aynen kablosuzda oluyor.ethernet kablosuyla bağlasam daha sağlıklı olur değilmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali ekinc1

aynen kablosuzda oluyor.ethernet kablosuyla bağlasam daha sağlıklı olur değilmi?

Bir de öyle deneyin isterseniz. Değerlere baktığımda hatla alakalı bir sorun göremedim.

• Merkür Metrosu kullanıcısına yanıt

Merhaba,

TTNET 50 MBPS kullanıyorum hat değerlerim nasıl acaba?

SANTRAL'e de çok yakınım fakat en son 20-30 metre birşeydi.

VDSL HAT DEĞERİ
  • winkleast kullanıcısına yanıt
    Çok çok iyi. Benim ki gibi
  • NT2L kullanıcısına yanıt

Gerçekten mi?

Çünkü ben bazen ping sorununu fazla yaşıyorum. Bazense mükemmel.

Saha ekibi için talep açtım gelmişti. Hız ve pingim için bina içi tesisat ve ankastre değiştirmeyi önerdi ücretli olarak kabul etmedim.

50'lik paket değer sonuçlarım da aşağıdaki gibidir;

VDSL HAT DEĞERİ

VDSL HAT DEĞERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi winkleast -- 28 Aralık 2020; 10:43:51 >

Sallamış onu söyleyen, pandemiden dolayı yoğunluk var. Omurga kapasitesi yetmediğinde normal olarak sorun yaşatıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 28 Aralık 2020; 12:14:50 >

Yorumların içime su serpti teşekkür ederim. Eski binamda gpon vardı burada bu değerleri görmek ve iyi olduğunu bilmek mutlu etti.

teşekkür ederim

GPON bende istiyorum ama internet hızım yüzünden yapmıyorlar VDSL HAT DEĞERİ 

VDSL HAT DEĞERİ

TTNET BTK üzerinden talep açtım.

zaten binaya kadar fiber var, daire içine kadar istedim. masrafı da yok zaten fakat süreç ve bürokrasiye takılmaz umarım.

Umarım takılmaz, bana takılır gibi geliyor gerçi.

Maliyeti bile yok ama işte, yapmak istemedikten sonra bahane çok olur.

Binaya kadar fiber çekilmiş. Sıva üstü dairelerin girişine kadar fiber getirseler. daire girişinde de odalara kadar daire sahipleri üstlenecek olay bu. Aksine karı olacak çünkü fiber hattı VDSL dönüştüren ek santrali sökecekler. 4000$ civarı bir ürün bu. Fakat TTNET suçu yok bu binayı yapan karaktersiz şahıs fiber başvurundan kaçmış kaçmasa TTNET ücretsiz fiber kabloya kadar veriyor ve aktif ediyor.

Telekom tembel bir çocuk gibi, kolaya kaçıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Merkür Metrosu

Bir de öyle deneyin isterseniz. Değerlere baktığımda hatla alakalı bir sorun göremedim.

Alıntıları Göster

1 günden fazladır kabloyla bağlanıyorum nete sorun görmedim tavsiyeniz için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.