Şimdi Ara

VDSL hat'da ADSL2+ modem çalışır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
4
Favori
24.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almayın bir bağlantı sağlayın sonra memnun kalmazsanız ileride vdsl modem alırsınız kaç yıldır kullandığım İSS ve modem kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Almayın bir bağlantı sağlayın sonra memnun kalmazsanız ileride vdsl modem alırsınız kaç yıldır kullandığım İSS ve modem kalmadı.
    Valla siparişi verdim bile hocam. Kutusunu açmam modemin eğer ki elimde ki ile bağlantı sağlayamazsam yada çok kötü olursa hazırda dursun diğer türlü bağlantı yok 3-4 gün modem beklemek istemiyorum.
  • Hattınız iyi ise 24 mbps e kadar hizmet alabilirdiniz.

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Hayırlı olsun
    Tesekkurler. Biraz once turknet musteri hizmetleri ile gorustum eger ki bolgeniz de bos vdsl portu varsa vdsl pakete yukselticez bu da 3 gun icinde belli olacak eger bos port yoksa adsl vericez dedi. Ne kadar sacma yahu

• VDSL port olması lazım yoksa olmaz.
  • sana vdsl geçiş talebinizi tamamladık diye mesaj geldimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet222

sana vdsl geçiş talebinizi tamamladık diye mesaj geldimi.
    Dun bir mesaj gelmisti vdsl ile ilgili ama icerigi tam hatirlayamadim hocam

• banada böyle mesaj gelince geçti zannettim o zaman modemi kesinleştikten sonra alalım
  • quote:

banada böyle mesaj gelince geçti zannettim o zaman modemi kesinleştikten sonra alalım
    Ben aldim modemi vdsl baglanirsa 3-4 gun modem beklerken internetsiz kalmak istemedim. Vdsl baglanmaz da adsl devam ederse zaten kutusunu acmadan iade ederim sikinti yok.

• inşallah geçer Vdsl ile iyi hizmet alırsınız.

• vdsl geçişi tamamlandı.muhtemelen mesaj geldiğinde geçmişti.modem olmadığı için anlamamışım.hız 35 upload 3 kablolu olarak böyle.
  • quote:

vdsl geçişi tamamlandı.muhtemelen mesaj geldiğinde geçmişti.modem olmadığı için anlamamışım.hız 35 upload 3 kablolu olarak böyle.
    Benim de modem geldi şuan sonuçlar bu şekilde

VDSL hat'da ADSL2+ modem çalışır mı?

• Merhaba arkadaşlar bende turknet'e yeni geçtim internet hızım çok yavaştı vdsl geçmek istiyorum diye mail gönderdim karşılığında bu cevap geldi normalde hızım 11-12 civarıydı şuan bakınca 15 lere kadar çıkıyor modem desteklemiyor diyemi böyle acaba ?
    VDSL hat'da ADSL2+ modem çalışır mı?

• trablus35 kullanıcısına yanıt
    Resim gözükmüyor

• Evde 8 kişi ADSL ile bağlantı sağlıyoruz. Hız çok yetersiz geliyor. Ping bazen 500'leri görüyor. Türk Telekom Hipernet 35 mb VDSL'e geçmeye karar verdim. 8 kişinin bağlanacağını hesaba katarak sizce hangi marka modem almalıyım arkadaşlar ?
    Türk telekomun sattığı VDSL modemler iş görür mü? Acil yardım. Teşekkürler.
  • bdrhn34 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, altyapınızın desteklediği 100 Mbps'e kadar hizmet veriyoruz. Altyapınız VDSL hizmetini destekliyorsa paketinizi güncelleyebiliriz. Bunun içinwww.turk.net/oim sayfamızdan paket / tarife işlemleri kaydı oluşturabilir misiniz?
  • Modemden memnunmusun?

• quote:

Orijinalden alıntı: sybercomp

Modemden memnunmusun?
    Tenda D151 den memnundum hala duruyor evin bir köşesinde fakat VDLS için başka bir tenda modem aldım ama o 1 yıl sonra bozuldu bende yerine TP-LINK aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.