Şimdi Ara

Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
15.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
241 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alintidir:

800 milyon dolar sadece kamuda rüsvet olarak dagitilmi$...

"80 milyon dolari türkiyedeki tek bir siyasetciye verilmis"...saraydan cit yok ....

ortada konusulan para 20 milyar dolar...

ayrica bircok $ahibeli konularda acik net dile getirilerek yeni aciklamar yapilmi$

adam catir catir her$eyi ortaya koydu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 22 Eylül 2020; 19:23:54 >

• Karışmaz.

Akp'liler rüşvetin zaten farkında, çoğu nemalanıyor. Rüşvet onlar için yaşam biçimi.
    Muhalefet ise güçsüz.

Cumhuriyet savcısı denen makam ise cumhur ittifakı savcısı artık. Cumhuriyeti adlarında taşımayı haketmiyorlar.

Yalnız bir şeyi iyi öğrendik. Siyasal İslamcı ve çakma ülkücülerden daha çok kul ve yetim hakkı yiyenin olması imkansız. Doymuyor adamlar.

Partili kerimcem,

Swift sisteminin ne olduğunu biliyor musun? Bu sistemin ne zaman kurulduğunu. Şu anda 2. dünya savaşı sonrası kurulan düzende yaşadığımızın da farkındasındır.

Beni amerika ilgilendirmiyor. Beni sizin cenahın şakır şakır almış olduğu rüşvetler ilgilendirir.

Toton yiyorsa mahallene söyle, "NEREDEN BULDUN" yasası gelsin.

ama neden gelsin ki, kaldıran sizin cenah.

Gelmişsin hala burada amerika vs.

Ya arkadaş bir bitmediniz.

Bir gün ya, bir gün eleştir. Bir gün "Bu böyle olmaz" de.

Diyemezsin, çünkü sen de o ekosistemdesin.

Futbol forumu ve güncel teknoloji haberleri için donanımhaber sitesine geliyorum. 40 yılda bir şu siyasi konulara girerim konu ne gündem ne diye.

3-4 gün önce dikkatimi başka bir konudaki yorumunuzla çektiniz, konu dışında girdiğim başlıklarda adınızı gördüğümde yorumlarınızı okur oldum sonrasında.

Bakın ben 30 yıllık hayatımda sizin gibisini görmedim. Bağnazlık nedir, cehalet nedir, fikirsizlik nedir, düşüncesizlik nedir, art niyet nedir, holiganizm nedir, hainlik nedir, şahsiyetsizlik nedir, haysiyetsizlik nedir gibi bir çok soruya cevap buldum sayenizde. Yorumlarınızı okudukça aydınlandım, her defasında yenisine daha da meraklandım. Hayıflandım da kendime, bu sitede akıp giden yorumlarınızı, fikirlerinizi bu kadar geç bulmak, çok geç farkına varabilmek...

• Karışmaz.

Akp'liler rüşvetin zaten farkında, çoğu nemalanıyor. Rüşvet onlar için yaşam biçimi.
    Muhalefet ise güçsüz.

Cumhuriyet savcısı denen makam ise cumhur ittifakı savcısı artık. Cumhuriyeti adlarında taşımayı haketmiyorlar.

Yalnız bir şeyi iyi öğrendik. Siyasal İslamcı ve çakma ülkücülerden daha çok kul ve yetim hakkı yiyenin olması imkansız. Doymuyor adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

Ondan bakana saat falan aldı ya zaten. AKP asıl ABD kuklasıdır, rahip Brunson olayını ne çabuk unuttunuz.

• Hiçbişey olmaz ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • NumberOfPi kullanıcısına yanıt

açık amerikan ajanını kim bukadar sene hapisde tutabilmiş ha ? eskiden olsa ruhun bile duymazdı karakolda kahve içiirilir salınırdı,eee çıkarlar için salındı abd le ekonomik savaşçak gücün yok güç okadarına yetti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Eylül 2020; 18:56:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Bu mesaj silindi.

Farkındayım ama bazen çok rahatsız edici olabiliyor, Euro falan 9 lira olmuş, bunlar hala iktidarı savunma peşinde ben artık anlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: NumberOfPi

Farkındayım ama bazen çok rahatsız edici olabiliyor, Euro falan 9 lira olmuş, bunlar hala iktidarı savunma peşinde ben artık anlamıyorum.

Alıntıları Göster

ya konu abd nin verdiği liste ve onun üstünden yürüme sanki listeyi anıtkabirden Atatürk uzatmış gibi yorum sisilesi  kendi hırslarıyla bulsalar neyse abd raporuyla yürüyor adam görmüyormusunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Eylül 2020; 19:2:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Bu mesaj silindi.

ben amerikaya itaat etmek istemiyorum.

bu nedenle seni soymam veya dolandirmam gerekli. lutfen hic ugrastirmadan tum malvarligini bana teslim et. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

ben amerikaya itaat etmek istemiyorum.

bu nedenle seni soymam veya dolandirmam gerekli. lutfen hic ugrastirmadan tum malvarligini bana teslim et. 

Alıntıları Göster

yine bilezik gibi geçirmişsiniz hocam   

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redeemertr -- 22 Eylül 2020; 19:2:7 >

• Jeopol kullanıcısına yanıt

kendi yargın yokmu senin abd raporuyla yargınımı yöneticen kendini ha? aaa pardon abd zarrab mahkemesini 4 gözle takip edenlere, yaptırım bekleyenlere bende ne yazıyorsam işte ? beklenen yorumlar aslında   neyse uzaklaşıyım konudan düşüncemi yazdım yeter..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Eylül 2020; 19:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

kendi yargın yokmu senin abd raporuyla yargınımı yöneticen kendini ha? aaa pardon abd zarrab mahkemesini 4 gözle takip edenlere, yaptırım bekleyenlere bende ne yazıyorsam işte ? beklenen yorumlar aslında   neyse uzaklaşıyım konudan düşüncemi yazdım yeter..

17 Aralık soruşturması kapsamında işadamı Reza Zarrab ile birlikte "Rüşvet almaya ve vermeye aracılık etmek" ve "Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak" suçundan tutuklanan Abdullah Habbani'nin iş yerinde ele geçirilen paraları ve 2 kilogram külçe altını iade edilecek.Habbani'nin adli emanette bulunan parasına bir yıl içinde yaklaşık 55 bin lira faiz geldiği öğrenildi.

Hani bavulllar ile iade edilmişti 😉

• Jeopol kullanıcısına yanıt

Ağır olmuş  

Ama anlamaz o, ironi falan çok zorr çoook.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Adamların parasıyla ticaret yapıyorsan bu seni de ilgilendiriyor.Ulan kara parayı bile savunur oldunuz.HSBC,JP Morgan,Deutsche Bank gibi bankalar da listede.

Kendimi sana takık gibi hissediyorum ama kardeşim bu kadar da cahillik olmaz ki.

• Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

ordaki olay abd ambargolarına uymayıp iranla rusyayla iş yapan yada abd düşmanı ülkelerle iş,para tarafiği yapan insanlar,şirketler okey(çoğu), abd nin verdiği listeyi tuvalet kağdı olarak bile kullanmam kendi görüşüm by by.. 

dünyanın en büyük açık ara kanlı kara para yiyicisi ülke 1. usa 2. england ,Türkiyeye sıra gelene kadar ooooooo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 22 Eylül 2020; 19:51:34 >
  • Yuh paralara bak!?
    50 milyon dolara tank fabrikası satmamışmıydı bu çakma yerli milliler? Rüşvet parası yanında çerez parasına gitmiş arap görünümlü yahudilere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • He özgür kardeş he rüşvet müşvet skandal açıklayacağım falan de, parti kurucunuzun annesine küfür eden ape musayı dün andığını unuttur. İyi taktikmiş.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt

%90?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.