Şimdi Ara

Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
15.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
241 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbol forumu ve güncel teknoloji haberleri için donanımhaber sitesine geliyorum. 40 yılda bir şu siyasi konulara girerim konu ne gündem ne diye.

3-4 gün önce dikkatimi başka bir konudaki yorumunuzla çektiniz, konu dışında girdiğim başlıklarda adınızı gördüğümde yorumlarınızı okur oldum sonrasında.

Bakın ben 30 yıllık hayatımda sizin gibisini görmedim. Bağnazlık nedir, cehalet nedir, fikirsizlik nedir, düşüncesizlik nedir, art niyet nedir, holiganizm nedir, hainlik nedir, şahsiyetsizlik nedir, haysiyetsizlik nedir gibi bir çok soruya cevap buldum sayenizde. Yorumlarınızı okudukça aydınlandım, her defasında yenisine daha da meraklandım. Hayıflandım da kendime, bu sitede akıp giden yorumlarınızı, fikirlerinizi bu kadar geç bulmak, çok geç farkına varabilmek...

• armutsever A kullanıcısına yanıt

holginazim ve ben :) komik akp ye belki 6+ senedir oy atmamışımdır bu bir, abd yargısından çıkanları ayet gibi ekranlardan okuyanlardada o vizyonsuzluğu,hainliği ara biraz okey....Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

belge ispat konuşulsun bu konuda, abd yargısının laf salatası değil hadi iyi geceler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Eylül 2020; 2:18:39 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt

aga sen niye her konuda abdye itaat yaziyorsun. dolar konusu aciliyor abdye itaat eden birileri gelirse duser, rusvet skandali konusu aciliyor abdye itaat edelim diyorlar, dogu akdeniz konusu aciliyor abd, her konuda bir sekilde ucunu abd'ye bagliyorsun. helal olsun valla... guzel istikrar.

• Benim anlamadığım rüşvetten nemalanmayan gariban vatandaşın bile bunları savunması.Yapıyor ama yiyor helali hoş olsun diyor.Biz bu cahilleri hak edecek ne yaptık arkadaş?Gerçekten anlamıyorum!

• Eskiden önemliydi böyle konular rüşvet alıp vermek yolsuzluk yapmak büyük kabahatti artık normalleşti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 askerimizi öldüren putinin ayağına gidip kapıda bekletilen, trump ın hakaret mektubunu cebine atıp beyaz saraya koşan ekipten ne beklersin ?

• Rıza Zerrap arkasında Türk bayrağı ile ulusa sesleniş gibi konuşma yapmıştı. Hey gidi günler :)

Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickola Tesla

Benim anlamadığım rüşvetten nemalanmayan gariban vatandaşın bile bunları savunması.Yapıyor ama yiyor helali hoş olsun diyor.Biz bu cahilleri hak edecek ne yaptık arkadaş?Gerçekten anlamıyorum!

Köle efendi ilişkisi gibi.

Bir gün efendi olurum, mis gibi mal insanlarım olur ümidiyle köleliğin kalkmasını istemeyen çok köle vardı.

“Bir gün piyango bana çıkacak” diye ümitlenen insanlar gibi, bu bozuk düzen sürsün ki ben de bir gün belki nemalanabilirim diyen örgütlü cehalet.

Halbuki sen bozuk düzenden ümitleneceğine düzeltmeye çalışsan bir değil bir milyon kişinin durumu düzelecek.

Bu konuda ümitlenen kişiye son sözüm:

O piyango sana asla çıkmayacak- yedirmeyecekler, yiyemeyeceksin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 23 Eylül 2020; 11:11:28 >

• Bu nedir arkadaş ya, okudukça tiksiniyorum, ibb ekmek fiyatı %... arttı gerisi yalan dolan arkadaş!! Pis solcular, kahrolsun laikler, gidin vatanseverler, fetöcü çip sağcılar; lan ekmeğe olmuş %... zam siz daha neyin derdindesiniz anlamıyorum ki!

HERŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK!

Sign

Rabia

• Şu konulara saçma sapan mesaj yazan vatandaşa acilen zam yapsınlar. Adam ısrarla debeleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

abd nin eline tutuşturduğu listesiyle ve usa yargısıyla, senaryo yazanda ara o zeka ve ahlaki defarmasyonu bende değil 

Alıntıları Göster
    Bakın savunurlar bunların karakteri böyle demiştim önceden. Bunu da savundu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlar rızanın kuryesi sizin babanızın oğlumu? bastırırım parayı kuryeye 800.000 de dedditiririm 10 milyarda dedititiririm okey! artık abd de dönen altın günü dedikodularını bile %100 gerçek real diye tartışçaksınız burda yazık yahu, yarı tanrı yüce dünyanın jandarması ulus usa da dönüyor bunlar,bence piskolojiniz ondan?

ben akp nin rezanın yağcısı koruyucusu değilim geç onu...

ülkenin kurucusu sözde çok milliyetçi partinin geldiği hale bak 10.000 km ötede dönenlerle kaynıyor tenceresi o bile başlı başına bir rezillikte, burdakilerinde pek farkı yokta neyse..Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

elinizde ıspatınız varsa koyun diyoruz hala boş boş muhabbet başka birşey yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Eylül 2020; 12:57:43 >
  • 800 milyon doların var ve hala garibanın parasın'da gözün ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ülkeler arası istihbarat paylaşımı diye birşey var bildin mi ? heh işte o sizinle paylaşılır ise üstü örtülmez araştırılır gerçekte suç varsa suclular yargılanır ama burası Türkiye burda birşey olmaz çünkü kimsenin umrunda olmaz 2 hafta sonra yine unutulur hayır açacak cami'de kalmadı ki bu sefer aqua park açın gelir yüzeriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

özel 80 milyonu cukkalayan alan siyasetçinin adını söylemekten bile aciz o derece ütopya, algı, pazarlama, bir abd ye gidin biraz dua edin abd ye, bunları nasıl öğrencektiniz dimi, jandarma ulus işte mandacılarının hayranlarının imdadına anında yetişiyor işte dünyada. .Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Eylül 2020; 14:18:37 >

USA yargısını beğenmediysen seninkilerin çok güvendiği UK mahkemeleri yargılasın bir de ne dersin?

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

özel 80 milyonu cukkalayan alan siyasetçinin adını söylemekten bile aciz o derece ütopya, algı, pazarlama, bir abd ye gidin biraz dua edin abd ye, bunları nasıl öğrencektiniz dimi, jandarma ulus işte mandacılarının hayranlarının imdadına anında yetişiyor işte dünyada. . 

Kerimcem botunu yazan arkadaşa sesleniyorum.

404 vermiş bu. Kelimeleri random karıştırıyor artık sadeceVaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

Restart atın. Ya da fişi çekin gitsin. İşe yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 23 Eylül 2020; 13:9:34 >
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt

boş duyar kasma ben senide biliyorum kim cukkalamış o 80 milyonu onu yaz ? ithamı kesinleştirde karşı tarafda cevap versin, savumasını yapsın sana? kırmızı başlıklı kız, aç kurt masalından öteye geçmiyor malesef..Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 23 Eylül 2020; 13:13:44 >

Peçete belgeyle sıvadıklarını düşünmüyor musun harbiden?

Peçeteye bak, anlarsın kim ne almış.

Ahahah iyice perinçek mode'una girmişsin.

Geçmişteki bakanlar rüşvete karışmış olabilir öyle mi?

Ciddi misin?

Vaziyet Alın Ortalık Karışacak ! Özgür Özel Büyük Rüşvet Skandalını Açıkladı ! 

Bir gün bütün bunların kısmen de olsa hesabı sorulduğu zaman çok ağlama tamam mı. Senin de düzenin alt üst olacak. Aldığınız ah'larda boğulacaksınız net.

Sen önce kendi çöplüğündeki pislikleri temizle başka ülkelerle aşık atacağına.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.