Şimdi Ara

vavacars servis değişen parça iade etmiyor / iade almıyor yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CwAltair -- 27 Mayıs 2023; 3:9:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yetkili servis dururken niye böyle servislerde yaptırırsınız hiç anlamam. Anladığım kadarıyla araba da yeni bir araba. Ucuza kaçınca böyle problemler yaşanıyor.

• arabayı zaten aylar önce bunlardan almıştım, yetkili servis kalitesinde servis veriyoruz dediler kurumsal firmadır diye güvendim ama rezalet çıktılar, benim de hatam var

• avukat degilim ancak yasal olarak pek hak iddia edebileceginiz bir durum yok bence.

normalde sorulmasi lazim eski parcalari istiyor musunuz diye ancak sormadan hayir demissiniz gibi islem yapilmis (genelde oyle yapilir zaten)

hic bir servis parcayi saklamaz ya atar ya da musteriye geri verir (dusuk ihtimal olsada ise yarar bir parca olursa ilerde kullanmak uzere saklayabilirler)

mesafeli satisa girecegini sanmam.

Onerim, genel merkezlerini arayip parcayi iade etmek istediginizi soyleyin kabul ederlerse ne ala. etmezlerse zarar vermeden sokturup tuketici hakem heyetine basvurarak sansinizi deneyin. Dava acmaya degmez ancak tuketici hakem heyetine basvurmak kolay ve masrafsiz. Urunun kalitesiz olmasi nedeniyle, gerekli teknik sartlari saglamadigi gerekcesi ile iade talebinde bulunun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 6 Aralık 2022; 12:6:58 >
  • Ama iade etsem bile eski parçamı attıklarını söylüyorlar, geri eski aynamı verebilecek olsalar olur

• CwAltair C kullanıcısına yanıt

o zaten gecti, yapabileceginiz bir sey yok. gidip duzgun bir ayna alin her turlu, sonrada dandik aynaya verdiginiz parayi kurtarmaya calisin.

cam filmlerini de en azindan sokturun derim, hem kalitesiz hem de eskimis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 6 Aralık 2022; 14:30:48 >
  • Aynacılarda çok uygun fiyata değiştirebilirsiniz, ister düz tip ister görüş açısını artıran dışbükey aynalardan kesip takıyorlar. Daha önce aracımın sol ayna camı çatladığında gidip dışbükey kestirmiştim, orjinalinden iyi oldu, çok da makul bir fiyata yapmıştı usta, Maslak'ta idi.

• Bu kadar ugrastiginiza değmez, ayna kısmı kolaylıkla ve ucuza değişiyor. Gidip kendiniz değiştirin ve istediğiniz gibi taktırın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.